Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

2 λεπτά πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ιδού το καλοριφέρ. 

 

  Hide contents

IMG_20240420_211610.jpg

  Hide contents

IMG_20240420_211603.jpg

 

Είναι μικρότερο από το be quiet, yet classified  ως full tower. Και με περισσότερο χώρο για cm. Απορώ πως γίνεται αυτό. Κι όμως .

πολλες φωτο εβαλες! Βαλε καμια καλη απο μεσα με ανοικτο το καπακι (και μια απο τη μερια των καλωδιων αν σου βασταει χαχαχαχ)

Καλοριφερ ξεκαλοριφερ εμενα μου αρσει ο σχεδιασμος της προσοψης. πολυ ωραιο κουτι

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Spoiler
Spoiler

IMG_20240420_213147.jpg

 

Spoiler

IMG_20240420_213302.jpgIMG_20240420_213315.jpg

Δεν το έχω με τις φωτόζ , ειδικά εδώ που βρίσκεται το κουτί :p

Στο πίσω μέρος έχει γυαλί και καλύπτονται τα καλώδια. Αυτά που αχνοφαίνονται είναι το fan controller και το hub της ΑΙΟ. Και οι σσδ φαίνονται. 3 sata (όλες οι θέσεις occupied και μια στο cage). 

ΔΛδ το κουτί από πίσω έκλεισε ΜΕ το cage μέσα. 

 

Τα φώτα βγαίνουν λίγο υπερτονισμενα στις pic αλλά είναι subtle (έχω προφίλ αλουμινίου στο λεντ εκεί μπροστά που φαίνεται , για diffuse). 

 

Επίσης, αν είχα μυαλό, θα'χα πάρει ένα PSU με ATXV12 έτοιμο , για να γλιτώσω τις αράχνες εκεί μπροστά. 

 

ΕΙναι καλό αυτό το καλοριφερέ. Είναι και μαγνητικό αυτό, λειτουργεί και ως το φίλτρο. 

και μια από πάνω μπροστά 

 

Spoiler

IMG_20240420_213838.jpg

Ψιλό useless αυτό το temperature reader. Θα χρησίμευε αν είχες το κουτί κάτω. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.