Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

On 5/9/2016 at 5:09 PM, Wizard! said:

Ούτε εγώ είδα κάτι, αν και το Καθολικό Πάσχα ήταν 10 Απριλίου φέτος, πριν ένα μήνα δηλαδή.

Χμμ σωστός δεν το σκέφτηκα για το καθολικό πάσχα αλλά και πάλι νομίζω ότι ούτε τότε είχε βάλει κάτι... thanks for the info!

Link to comment
Share on other sites

....έχω πρόβλημα με ένα achievement στο Apotheon.

 

Ενώ ολοκλήρωσα τη διαδικασία που απαιτούσε, αυτό δεν ξεκλειδώθηκε επειδή έτρεχα το παιχνίδι σε παλαιότερη έκδοση της τελευταίας.

Έκανα 2 φορές έλεγχο δεδομένων στο παιχνίδι, έκανε update αλλά πάλι δεν ξεκλειδώθηκε το achievement.

Τι μπορώ να κάνω γι'αυτό? η λύση να ξαναπαίξω όλο το παιχνίδι δεν είναι δυνατή!!

 

Θεωρώ πως αυτό μπορεί να συμβεί σε οποιοδήποτε παιχνίδι, γι'αυτό έγραψα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2016 at 8:58 PM, Shadow KnighT said:

Ξέρω ότι υπάρχει το Steam Achievement Manager, αλλά μαζί παρέα και η πιθανότητα για VAC ban...

Εδώ και καιρό τα achievements είναι server-side, οπότε το μόνο που κάνει το SAM είναι να στα δείχνει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 1 λεπτό, το μέλος deninho έγραψε:

συνεχίζει να έχει θέμα με τα cc το steam; αν ναι, πως ψωνίζουμε;

Εχω καταφερει να ψωνισω επιτυχως μονο με Paypal Balance. Με prepaid συνδεδεμενη στο paypal δε τα ειχα καταφερει. Δε ξερω εαν με καποια αλλη καρτα θα δουλεψει! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν εχω mastercard πειραιως ή visa πειραιως μπορω να κανω αγορα; Στο origin με την καμμια (μονο balance). Στο steam δε δοκιμασα ομως! Εχω και prepaid πειραιως , αλλα ουτε σκετη ουτε συνδεδεμενη την πηρε. (παραπανω απο 2 προσπαθειες). Κρατησε μαλιστα 2.76€  τα οποια επιστραφηκαν μετα απο καποιο διαστημα (72 ωρων αν θυμαμαι καλΑ).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ με prepaid Πειραιώς, δουλεύει μια χαρά στο steam. Όπως αναφέρθηκε παραπάνω συνήθως δουλεύει με την 2η προσπάθεια (ειλικρινά δεν έχω ιδέα γιατί). Και κάποιες φορές τρώει κόλλημα και δεν δουλεύει αλλά την επόμενη μέρα δουλεύει και πάλι. Ίσως αυτή η τυχαιότητα να οφείλεται στην καθημερινή κίνηση των CC και να τερματίζει το όριο της τράπεζας.

Έγινε επεξεργασία από devaggos
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα χτες να δω για το steam link που το εχουν 38.50 ευρω αλλα δεν προχωρησα γιατι εχω την εντυπωση οτι μου ζηταγε 62 ευρω απο το paypal... WTF σχεδον το ιδιο ποσο εχουν τα μεταφορικα με τη συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.