Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

παιδιά πως να αγοράσω το νέο dlc αφού το steam δεν δέχεται την κάρτα μου ? (prepaid eurobank)

έφτιαξα 2ο paypal account τράβηξα τα χρήματα από την κάρτα μου στο νέο account 

αλλά και πάλι όταν πάω να πληρώσω με το νέο μου account μου ζητάει αριθμό κάρτας 

εσείς πως το κάνατε ? 

Link to comment
Share on other sites

Ναι πραγματικά αν υπάρχει μία online εταιρία που δε φοβάμαι να βάλω κάρτα είναι το steam!! 

 

Άλλωστε ξέρουν πως αργά ή γρήγορα τα λεφτά σου, θα σου τα πάρουν με τα steam sales!!  :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Arkoudadis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tnx για τις απαντήσεις 

δυστυχώς δεν με έχουν βοηθήσει μέχρι τώρα

δοκίμασα να αγοράσω steam gift card με το paypal balance για να βάλω το ποσό στο  steam wallet 

αλλά και πάλι ζητάει αριθμό κάρτας 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βρηκα λιγο χρονο ειπα να δοκιμασω το νεο stuff.

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι η αισθηση του αμαξιου με τον δρομο και το τιμονι.Σα να οδηγω RF2..(@mad_dog καιρος να ερθεις στα μερη μας)
Επαιξα ford @ barcelona.
Απορω πως λετε οτι σας φαινεται πιο ευκολο τωρα.Εγω δυσκολευτηα να βρω τα πατηματα του αμαξιου.Γενικα εχει αλλη συμπεριφορα το αμαξι.Αυτο που με διαολιζει ειναι που εβγαλαν το lap time απο τον καθε οδηγο.
Δε ξερω αν μου αρεσει η οχι.Σιγουρα ειναι διαφορετικο.Πιο ρεαλιστικο μου φαινεται.Αλλα σιγουρα θα προσαρμοστουμε στις αλλαγες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tnx jim για το info

το πρόβλημα μου πρέπει να είναι στο paypal 

τα χρήματα που μετέφερα από την κάρτα σε καινούργιο account 

δεν τα έχει στο Available balance 

τα έχει βάλει στο Pending balance

και γράφει Because you have recently started to sell with PayPal, payments you receive will be temporarily placed in your pending balance for up to 21 days

άρα μάλλον δεν είναι διαθέσιμα 

Έγινε επεξεργασία από aliakas
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να μην κουραζεστε ακολουθηστε τον παρακατω οδηγο και καντε αγορες απο παντου

http://www.insomnia.gr/topic/579289-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%B5-paypal-ebay-%CE%BC%CE%AD%CE%B8%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%82-request-money/

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγαλει ακρη το παιδι με το παραπανω,προτιθεμαι να το παρω εγω σαν δωρο.

Απλα φοβαμαι μη μου πει οτι το εχω ΗΔΗ στην συλλογη μου και δεν με αφηνει να συνεχισω.

 

Μιλαμε πιο μετα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να μην κουραζεστε ακολουθηστε τον παρακατω οδηγο και καντε αγορες απο παντου

http://www.insomnia.gr/topic/579289-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%B5-paypal-ebay-%CE%BC%CE%AD%CE%B8%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%82-request-money/

 

Απλά να ξέρετε ότι δεν πιάνει πάντα. Εγώ Σ/Κ παιδευόμουν χωρίς αποτέλεσμα, μεσοβδόμαδα τα κατάφερα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.