Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

https://www.liberal.gr/arthro/222390/oikonomia/epicheiriseis/ereuna-apo-tin-epitropi-kefalaiagoras-sti-dei-gia-ta-isonlathisin-ton-280-ekat-euro.html

Εμείς πάντως στη Μυτιλήνη καίμε μαζούτ. Είμαστε αυτόνομος σταθμός;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

https://www.liberal.gr/arthro/222390/oikonomia/epicheiriseis/ereuna-apo-tin-epitropi-kefalaiagoras-sti-dei-gia-ta-isonlathisin-ton-280-ekat-euro.html

Εμείς πάντως στη Μυτιλήνη καίμε μαζούτ. Είμαστε αυτόνομος σταθμός;).

Εμένα μου χρέωσαν έξτρα 2500kw/h στην τύχη στο νυχτερινό κιόλας έτσι για να μπλέξω στα τηλέφωνα και στις υπηρεσίες

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, l3ft3ris said:

Εμένα μου χρέωσαν έξτρα 2500kw/h στην τύχη στο νυχτερινό κιόλας έτσι για να μπλέξω στα τηλέφωνα και στις υπηρεσίες

 

ήρθε μέτρησε ο εργολάβος ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.iefimerida.gr/news/448396/apisteyto-kathigites-aporriptoyn-dorea-mpodosaki-giati-einai-idiotiki-eggrafo

 

φυσικά, αν ο Μποδοσάκης, αντί για χορηγία, χορηγούσε τα δίδακτρα των μαθητών της Μαγνησίας, σε ''ιδιαίτερα μαθήματα'', μάλλον δεν θα είχαν αντίρρηση. Τα τομάρια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

ήρθε μέτρησε ο εργολάβος ?

Φυσικά και όχι, πήρα τηλέφωνο από κινητό για να είμαι κοντά στο μετρητή της ΔΕΗ στο 11770, χρεώθηκα περίπου 12 ευρώ κλήση και τελικά λογαριασμός δεν ηρθε ποτέ. Αναγκάστηκα και έδωσα εγώ την ένδειξη στα γραφεία της ΔΕΗ-ΔΕΔΔΗΕ και μου ήρθε μετά ο διορθωμένος λογαριασμός μαζί με ένα χαρτί ίδιας ημερομηνίας ότι έχω ανεξόφλητο ποσό και ότι θα γίνει διακοπή? ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ μεγάλο είμαστε με το συμπάθιο κιόλας!! 

ΥΓ: Αν η έκφρασή μου είναι προσβλητική παρακαλώ να αφαιρεθεί 

Έγινε επεξεργασία από l3ft3ris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να πούμε κι εμείς εδώ ρε με τα τομάρια. Άκουσον άκουσον να έχουν ψηφιακούς μετρητές και να πληρώνεις κάθε μήνα αυτό που κατανάλωσες. Και σαν να μην έφτανε αυτό να κάνεις login στο site και να βλέπεις live τον μετρητή σου. Που είναι τα έναντι... που είναι οι εκκαθαριστικοί; μπορντέλο γίναμε...

 

  • Like 3
  • Agree 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, l3ft3ris said:

Φυσικά και όχι, πήρα τηλέφωνο από κινητό για να είμαι κοντά στο μετρητή της ΔΕΗ στο 11770, χρεώθηκα περίπου 12 ευρώ κλήση και τελικά λογαριασμός δεν ηρθε ποτέ. Αναγκάστηκα και έδωσα εγώ την ένδειξη στα γραφεία της ΔΕΗ-ΔΕΔΔΗΕ και μου ήρθε μετά ο διορθωμένος λογαριασμός μαζί με ένα χαρτί ίδιας ημερομηνίας ότι έχω ανεξόφλητο ποσό και ότι θα γίνει διακοπή? ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ μεγάλο είμαστε με το συμπάθιο κιόλας!! 

ΥΓ: Αν η έκφρασή μου είναι προσβλητική παρακαλώ να αφαιρεθεί 

 

Από τότε που έμαθε αυτή η χώρα τους εργολάβους όλα άντε γειά πήραν την κάτω βόλτα !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Τι να πούμε κι εμείς εδώ ρε με τα τομάρια. Άκουσον άκουσον να έχουν ψηφιακούς μετρητές και να πληρώνεις κάθε μήνα αυτό που κατανάλωσες. Και σαν να μην έφτανε αυτό να κάνεις login στο site και να βλέπεις live τον μετρητή σου. Που είναι τα έναντι... που είναι οι εκκαθαριστικοί; μπορντέλο γίναμε...

 

Ψιτ, φιλαράκι, να πας στη Νορβηγία να μείνεις. Εδώ είναι Ελλάδα. Άκου ψηφιακοί μετρητές. Ουυυυυ, 666.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DEADLAZARUS said:

https://www.liberal.gr/arthro/222390/oikonomia/epicheiriseis/ereuna-apo-tin-epitropi-kefalaiagoras-sti-dei-gia-ta-isonlathisin-ton-280-ekat-euro.html

Εμείς πάντως στη Μυτιλήνη καίμε μαζούτ. Είμαστε αυτόνομος σταθμός;).

 

Κατά τ'αλλα, έχουμε κράτος (χα) με ισχυρούς θεσμούς (χαχα), που αποτρέπουν τέτοια όργια (χαχαχα)

Καραμπινάτη απάτη η συγκεκριμένη περίπτωση, που:

α. επισύρει ποινική έρευνα (ψευδή στοιχεία για χειραγώγηση μετοχής)

β. στέλνει την αξία της ΔΕΗ στο μηδέν. Χαράς ευαγγέλια για τους κρατιστές, που θα βάλουν το πόπολο να πληρώνει τις επιχειρηματικές τους ιδεοληψίες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος l3ft3ris έγραψε:

πήρα τηλέφωνο από κινητό για να είμαι κοντά στο μετρητή της ΔΕΗ στο 11770, χρεώθηκα περίπου 12 ευρώ κλήση

 

Επικοινωνήστε μαζί μας τηλεφωνικά, καλώντας στο Τμήμα Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών, στο 11770 για οποιοδήποτε αίτημα ή πληροφορία.
Για κλήσεις από το εξωτερικό μπορείτε να καλείτε στο +30 211 211 0770 και η κλήση σας θα δρομολογείται στο 11770.

 

(δουλεύει και από το εσωτερικό και γλιτώνεις τα γ@μ...τικα.)

 

Πλέον βέβαια υποχρεώθηκαν να καταργήσουν τα 5ψηφια και να βάλουν κανονικά νούμερα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, jax7480 said:

Τι να πούμε κι εμείς εδώ ρε με τα τομάρια. Άκουσον άκουσον να έχουν ψηφιακούς μετρητές και να πληρώνεις κάθε μήνα αυτό που κατανάλωσες. Και σαν να μην έφτανε αυτό να κάνεις login στο site και να βλέπεις live τον μετρητή σου. Που είναι τα έναντι... που είναι οι εκκαθαριστικοί; μπορντέλο γίναμε...

 

Πάλι καλά... Αλλά για να φτάσετε εμάς... Θέτε πολλά χρόνια ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

http://www.iefimerida.gr/news/448519/i-famprika-poy-eihe-stisei-o-kathigitis-tei-apo-tis-serres-pos-ekviaze-toys-foitites

 

Quote

Ο καθηγητής, φαίνεται, μάλιστα να έκοβε επίτηδες τις κοπέλες που έβαζε στο μάτι με απώτερο σκοπό και με δέλεαρ έναν καλό βαθμό, να τις παρασύρει στο κρεβάτι του. 

Ωστόσο, αίσθηση προκαλεί το γεγονός ότι παρά το ότι όλα αυτά ήταν κοινό μυστικό στην τοπική κοινωνία των Σερρών δεν είχε γίνει καμία επίσημη καταγγελία. 



Πηγή: Η φάμπρικα που είχε στήσει ο καθηγητής ΤΕΙ από τις Σέρρες: Πώς εκβίαζε τους φοιτητές, ζητώντας χρήματα και σεξ | iefimerida.gr 

 

Οχετός.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.