Jump to content



Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Σορρυ κιόλας αλλά δέχομαι το γεγονός πως είναι νόστιμη, αν και πολύ αμφιβάλλω, αλλά αυτό το πράγμα δεν σε προϊδεάζει να το φας. Μιλάμε για ένα συνονθύλευμα από υλικά πεταμένα πάνω σε μια ζύμη. Έλεος δηλαδή. Απορώ αλλά τέσπα...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάνει παρόμοια πίτσα Ζάχο και ήταν κάπως έτσι οπτικά, αλλά πεντανόστιμη :p 

Τώρα, ναι, όντως όταν είναι από έξω, σε προδιαθέτει αρνητικά η εμφάνισή της (λες και τσιγκουνεύτηκαν στο κουτί το οποίο μοιάζει μικρότερο από την ίδια την πίτσα, lol! ).

Ωστόσο, συνεχίζω να πιστεύω ότι αν τα υλικά είναι ποιοτικά, αυτό είναι που μετράει. (την πιτσαρία δε την ξέρω - αλλά από Τούμπα, μόνο Fresca).

 

Παρόλα αυτά, τα σαλάμια στην πίτσα τα έχω κατασιχαθεί, οπότε δε θα την έτρωγα ούτως ή άλλως :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, euaggelos71 said:

Καλημερα και καλη εβδομαδα :) εξαιρετικες φωτογραφιες Αγαπη, μετα την δικη μου που πεσανε να με φανε :hehe::hehe: μας αποζημιωσες με το παραπανω.:D

 

Μην ανησυχείς, εγώ αν την είχα μπροστά μου αυτή την πίτσα θα την κατασπάραζα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On Δευτέρα, 17 Ιουλίου 2017 at 0:49 ΜΜ, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Και πώς θα φτιάξεις γλυκό χωρίς ζάχαρη; Έχεις δει συνταγή για γαλακτομπούρεκο;:hehe:

μην παίρνεις όρκο.....γίνεται ....για το γαλακτομπούρεκο (πιθανως) οχι

Link to comment
Share on other sites

χθες πηγαίνοντας από την Μεσογείων στρίβω στην Περικλέους ...πετάχτηκα ως το δημαρχείο Χολαργού...δεν εκανα την δουλειά μου...για να ξεχαστώ λέω μέσα μου...δεν παίρνω  2 burger  από το juicy grill να μας δει και ο θεός ; ...δεν υπάρχουν αποδείξεις -φωτό κτλ...μόνο αφορμή για να ξαναπάω να τελειώσω την δουλίτσα που έχω...

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.