Jump to content



Dothan core...η συζήτηση


TASOS

Recommended Posts

@madkiller

ειναι σαν να ανακαλύψε η ιντελ και εκεινη εναν AMD64 για τους χρηστες της.

Bγηκε καμια Intel να μας πουλησει τον dothan για επεξεργαστη desktop? Το οτι εβγαλε η asus ανταπτορα δεν εχει καμια σχεση. Το ειδαμε το δοκιμασαμε χρηστες μονο απο φορουμ. Ξεχνατε οτι το να περασει ο dothan σε desktop motherboard δεν ηταν κινηση της Intel.

@indiana Tην προηγουμενη βδομαδα πηρα venice 3200+ με dfi sli. 2400 maximum και οχι rock stable.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply
ΩΠΑ.......ΚΑΤΣΕ ρε φιλαράκι.........Γιατί τώρα εσύ με ΒΑΖΕΙΣ να ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ κάρτα γραφικών PCI-x .......ΓΙΑΤΙ?......Αφού έχω κάρτα AGP!........ΑΛΛΑ λεφτά ΠΑΛΙ?........Γιατί?........ ;):D

.........και ας ΜΗ μιλήσουμε για τη θερμική συμπεριφορά του ενός και του άλλου καλύτερα!......ΔΕ συμφωνείς......?....... ;)

hipro.... σου είπε κανείς για pci-e?????????

πάρε 939 με agp..... μπορείς να βάλεις dual-core αν γουστάρεις.... ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑΙ.....

Link to comment
Share on other sites

ειπα εγω οτι θα παει τοσο ο Dothan?

Δεν περιμενα απο εσενα τετοιο σχολιο , ξερεις καλα αν ειμαι μονοπλευρος ή οχι.Over and out

Το ειπα γιατι απλα επελεξες να σχολιασεις μονο το venice 2800 του venice και οχι το 2800 του dothan. Δεν το ειπα "στραβα". Μονοπλευρο σε ειπα για το συγκεκριμενο σχολιο, δεν σε ειπα κολλημενο... :002:

Link to comment
Share on other sites

hipro.... σου είπε κανείς για pci-e?????????

πάρε 939 με agp..... μπορείς να βάλεις dual-core αν γουστάρεις.... ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑΙ.....

.......και ΠΟΙΑ να πάρω με AGP?.........Καμμιά Elite ίσως?......Είπαμε θέλουμε να είναι ΚΑΙ σωστή , όχι απλά και μόνο για να υπάρχει!..... ;)

Link to comment
Share on other sites

@madkiller

Bγηκε καμια Intel να μας πουλησει τον dothan για επεξεργαστη desktop? Το οτι εβγαλε η asus ανταπτορα δεν εχει καμια σχεση. Το ειδαμε το δοκιμασαμε χρηστες μονο απο φορουμ. Ξεχνατε οτι το να περασει ο dothan σε desktop motherboard δεν ηταν κινηση της Intel.

@indiana Tην προηγουμενη βδομαδα πηρα venice 3200+ με dfi sli. 2400 maximum και οχι rock stable.

unseen δεν διαφωνώ, λέω για καλό κομμάτι.....

μου ζήτησε την γνώμη μου και γω απάντησα...απλά....

ο καθένας είπαμε κάνει την δικιά του επιλογή......

αλλά αυτό με το adaptoraki και την mobo σε περιορίζει πάρα πολύ.......

υποστηρίζει καινούρια πρότυπα ώστε ένας να πει ότι θα κάνει ουσιαστική αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή κοντή γιορτή που λένε και .....στα χωριά μας. :117:

Κυριολεκτικά μιλάω για Κυριακή.

....ααα και μιά ερώτηση γενικού ενδιαφέροντος ....γιατί με ρωτάει ένα "ξαδερφάκι"

"Οι Α64 καίγονται ??....ή το έκοψε αυτό το χούι η AMD" ??

....και μιά 2ρη ερώτηση από το ίδιο "ξαδερφάκι"

"Είμαι φανατικός του FAR CRY....να πάρω Dothan ή κάνει μόνο για superpi" ??

Και μιά τελευταία επισήμανση οικονομικού περιεχομένου (μιάς και υπήρχαν αρκετές αναφορές περί κόστους)

Το γνωστό "ξαδερφάκι" δέν έκαψε καθόλου πετρέλαιο για 6 μήνες (Φθινόπωρο-Χειμώνα) με τον Preshott στο δωμάτιο....αυτό μετράει για το λόγο απόδοσης/κόστους ??

Υ.Σ.

Εχουν κυκλοφορήσει χάπια για την Πρασινίτιδα....ρωτήστε το φαρμακοποιό σας....αυτός ξέρει. :D :044: (μέχρι και τα smilies πράσινα είναι)

Link to comment
Share on other sites

.......και ΠΟΙΑ να πάρω με AGP?.........Καμμιά Elite ίσως?......Είπαμε θέλουμε να είναι ΚΑΙ σωστή , όχι απλά και μόνο για να υπάρχει!..... ;)

υπάρχουν φοβερές mobo όπως λέει και o spresv.....

msi, gigabyte..... πολύ καλές και πολύ καλο overclocking......

τεσπα.....

Link to comment
Share on other sites

hipro.... σου είπε κανείς για pci-e?????????

πάρε 939 με agp..... μπορείς να βάλεις dual-core αν γουστάρεις.... ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑΙ.....

Ακριβώς.

.......και ΠΟΙΑ να πάρω με AGP?.........Καμμιά Elite ίσως?......Είπαμε θέλουμε να είναι ΚΑΙ σωστή , όχι απλά και μόνο για να υπάρχει!..... ;)

Αυτή εδώ σου κάνει;

DFI LANPARTY UT nF3 ULTRA-D

http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=3160&CATEGORY_TYPE=LP&SITE=US

Link to comment
Share on other sites

Gorrilakos, φίλε μου, πόσο πλήρωσες να πάρεις Dothan, asus kai adaptora?

ωραία αυτά που λέτε όλοι σας για την ταχύτητα αλλά πείτε μου σας παρακαλώ από άποψη τιμής-απόδοσης......

190E o 730

50adaptor

40mobo.....

ευχαριστημενος?

Και εχω και μνημες που βαρανε 274++ με 2-2-2

και agp VGA

και χωρις ψυκτρα που θα δωσεις εσυ 50 ευρω σε ''εχω'''...οκ τωρα?ηρεμησες?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.