Jump to content



[Greek Gatherings 24-01-2016] Lotus Exige V6 Cup - Bridgehampton Race Circuit (Fall)


wolves

Recommended Posts

οτι ησουν προκλητικος και με εκλεινες εχει και 1ο μερος το video αν θες να το ανεβασω το υπολοιπο αλλα δεν εισαι εσυ το θεμα προσπαθω να καταλαβω αν ειναι παραλογα αυτα που λεω

 

 

 

ειναι απαραδεκτο αυτο που συμβενει κανονικα πρεπει να φαει ban για κανα δυο κυριακες

 

Είναι ξεκάθαρο οτι φταίει αυτός που σε χτύπησε,ο Πάνος στη συγκεκριμένη περίπτωση γιατί ενώ θα έπρεπε να έχει στο νου του οτι ίσως βρίσκεσαι εκεί κ να δώσει χώρο,ωστόσο δεν το έκανε.Επίσης ακόμη ένα πρόβλημα υπάρχει με αυτό που έλεγα οτι η πίστα έχει μια γραμμή.Αν δεν έστριβε τόσο,θαχε πρόβλημα.Παρόλαυτα εδώ για μένα έχει μερίδιο ευθύνης.Εκείνο που εσύ θα μπορούσες να κάνεις απτην άλλη θαταν να αφήσεις λίγο το γκάζι κ να χάσεις τη θέση για να μην αγοράσεις χωράφι.Έτσι θα μπορούσες να συνεχίσεις από πίσω κ ίσως στη συνένεια να κέρδιζες τη θέση -αυτό που σου έλεγα οτι συνήθως ο δεχόμενος τη στούκα έχει κ κείνος κάποιο μερίδιο ευθύνης.Μικρό μεγάλο δεν έχει σημασία,αφού το αποτέλεσμα ήταν να βγεις εκτός πίστας-.

 

Το ban το θεωρώ υπερβολικό ιδίως όταν μιλάμε για παιδιά που κάνουν τα πρώτα τους βήματα.Μια απλή προειδοποίηση κ αρκετά 5γυρα για να συνηθίσει να τρέχει με άλλλους γύρω του είναι πιο αποδοτικό.Αν αρχίσεις να μπανάρεις κόσμο στο τέλος δε θα μείνει κανένας.

 

Αν ενοχλεί ο τρόπος-ύφος των πόστς μου ή θεωρεί κάποιος οτι ανακατεύομαι σε ξένα χωράφια παρακαλώ στεϊλτε μου ένα pm κ ευχαρίστως σταματώ.Απλά επειδή βλέπω οτι υπάρχει μεράκι κ διάθεση για αυτό γράφω.Ούτε είμαι καμιά αυθεντία.Με σχεδόν μια δεκαετία στο κουρμπέτι όμως κ με αρκετές συμμετοχές μπορώ να δω κάποια πράγματα που στην αρχή κ γω δεν μπορούσα να αντιληφθώ.

 

υγ:αν θες Κυριάκο μεσοβδόμαδα που θα χω κενό να μπούμε ονλάιν κ να οδηγώ γύρω σου πιέζοντάς σε για να εξοικειωθείς με την όλη φάση κ να σου βγαίνουν ενστικτωδώς-αυτοματοποιημένα κάποιες αντιδράσεις.Μπορούμε να έχουμε κ σκάιπ για να σου εξηγώ παράλληλα.

 

υγ2:έχε στο νου πάντως πως με τη χρήση μιας οθόνης η εξοικείωση ιδίως στα τυφλά σημεία απαιτεί πολλή προπόνηση.Με 3εις τα πράγματα είναι ευκολότερα αφού έχεις περισσότερο οπτικό υλικό να δουλέψεις.

 

υγ3:το ίδιο ισχύει κ για τον Παναγιώτη, γιατί βλέπω πως θεωρεί την επιθετική οδήγηση σε ένα χαλαρό λίγκ ως προτέρημα,ενώ το μόνο που προκαλεί είναι εντάσεις.Έλα αν θες να κάνουμε δοκιμαστικά 5γυρα κ θα δεις οτι αν βρεθούν μαζί 2 επιθετικοί οδηγοί το μόνο που έρχεται αναπόφευκτα είναι η έξοδος ή το λάθος.

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κυριακο, αγορι τρελο αυτο που κανεις ειναι 30 μερες ban στο racedepartment. Υπαρχει ακριβως ιδιο σκηνικο με εμενα εκει και τη γλυτωσα λογο ακη αλλα και του τρακου που εγινε μετα. Καλη η σκεψη σου να τραβηχτεις για να μην τον χτυπησεις αλλα μην το βγαζεις εκτος ποτε γτ μετα εχουν δικαιωμα να σε κλεισουν και να σε περασουν ολοι τρενο. Μην τους δινεις ποτε παραπανω απο οσο πρεπει.

Πανο καλα του εκανες, σε κανενα αγωνα δεν δινεις χωρο σε αυτοκινητο που βρισκεται εκτος πιστας.

Τι επρεπε να γινει? ο κυριακος επρεπε να συνεχισει εκτος μεχρι να φυγει ο πανος και οποιος αλλος ερχοταν κολλημενος πισω του.

Σορρυ κυριακο, αυτα μου ελεγαν και εμενα στο RD αλλα ετσι ειναι κιολλας.

και τι σου ειπαν στο rd οτι οποιος βγει εκτος οι υπολοιποι πηγενουν και τον κοπανανε?και δεν ειμαι εκτος ολοι την ιδια γραμμη ακουθουμε κοιτα τις φωτογραφιες και τα video

τωρα αν εσυ βγηκες εξω και στην συνεχεια ηθελες να ξαναπμεις με το ετσι θελω μεσα και κοπανησες καποιον ειναι λαθος δικο σου και ειναι ασχετο με το συμβαν αυτο

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Νάσος Χαραλάμπου??? Επιτέλους , κ αναρωτιόμουν ποιος έχει μονοπωλήσει το RSR.

 

Δεν έχω κ πολλά να επιδείξω ρε συ μιας κ δεν είμαι χοτλάπερ.Μόνο κάτι άκυρα combos.

 

Τώρα είδα οτι η παλιοσειρά μου ήρθε 3ος.Μπράβο κουλάδι :lol: :lol: .Πως τα κατάφερες κ δεν όργωσες?

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

 

οτι ησουν προκλητικος και με εκλεινες εχει και 1ο μερος το video αν θες να το ανεβασω το υπολοιπο αλλα δεν εισαι εσυ το θεμα προσπαθω να καταλαβω αν ειναι παραλογα αυτα που λεω

 

 

 

ειναι απαραδεκτο αυτο που συμβενει κανονικα πρεπει να φαει ban για κανα δυο κυριακες

 

Είναι ξεκάθαρο οτι φταίει αυτός που σε χτύπησε,ο Πάνος στη συγκεκριμένη περίπτωση γιατί ενώ θα έπρεπε να έχει στο νου του οτι ίσως βρίσκεσαι εκεί κ να δώσει χώρο,ωστόσο δεν το έκανε.Επίσης ακόμη ένα πρόβλημα υπάρχει με αυτό που έλεγα οτι η πίστα έχει μια γραμμή.Αν δεν έστριβε τόσο,θαχε πρόβλημα.Παρόλαυτα εδώ για μένα έχει μερίδιο ευθύνης.Εκείνο που εσύ θα μπορούσες να κάνεις απτην άλλη θαταν να αφήσεις λίγο το γκάζι κ να χάσεις τη θέση για να μην αγοράσεις χωράφι.Έτσι θα μπορούσες να συνεχίσεις από πίσω κ ίσως στη συνένεια να κέρδιζες τη θέση -αυτό που σου έλεγα οτι συνήθως ο δεχόμενος τη στούκα έχει κ κείνος κάποιο μερίδιο ευθύνης.Μικρό μεγάλο δεν έχει σημασία,αφού το αποτέλεσμα ήταν να βγεις εκτός πίστας-.

 

Το ban το θεωρώ υπερβολικό ιδίως όταν μιλάμε για παιδιά που κάνουν τα πρώτα τους βήματα.Μια απλή προειδοποίηση κ αρκετά 5γυρα για να συνηθίσει να τρέχει με άλλλους γύρω του είναι πιο αποδοτικό.Αν αρχίσεις να μπανάρεις κόσμο στο τέλος δε θα μείνει κανένας.

 

Αν ενοχλεί ο τρόπος-ύφος των πόστς μου ή θεωρεί κάποιος οτι ανακατεύομαι σε ξένα χωράφια παρακαλώ στεϊλτε μου ένα pm κ ευχαρίστως σταματώ.Απλά επειδή βλέπω οτι υπάρχει μεράκι κ διάθεση για αυτό γράφω.Ούτε είμαι καμιά αυθεντία.Με σχεδόν μια δεκαετία στο κουρμπέτι όμως κ με αρκετές συμμετοχές μπορώ να δω κάποια πράγματα που στην αρχή κ γω δεν μπορούσα να αντιληφθώ.

 

υγ:αν θες Κυριάκο μεσοβδόμαδα που θα χω κενό να μπούμε ονλάιν κ να οδηγώ γύρω σου πιέζοντάς σε για να εξοικειωθείς με την όλη φάση κ να σου βγαίνουν ενστικτωδώς-αυτοματοποιημένα κάποιες αντιδράσεις.Μπορούμε να έχουμε κ σκάιπ για να σου εξηγώ παράλληλα.

 

υγ2:έχε στο νου πάντως πως με τη χρήση μιας οθόνης η εξοικείωση ιδίως στα τυφλά σημεία απαιτεί πολλή προπόνηση.Με 3εις τα πράγματα είναι ευκολότερα αφού έχεις περισσότερο οπτικό υλικό να δουλέψεις.

 

υγ3:το ίδιο ισχύει κ για τον Παναγιώτη, γιατί βλέπω πως θεωρεί την επιθετική οδήγηση σε ένα χαλαρό λίγκ ως προτέρημα,ενώ το μόνο που προκαλεί είναι εντάσεις.Έλα αν θες να κάνουμε δοκιμαστικά 5γυρα κ θα δεις οτι αν βρεθούν μαζί 2 επιθετικοί οδηγοί το μόνο που έρχεται αναπόφευκτα είναι η έξοδος ή το λάθος.

 

το πρωτο πραγμα που μαθαινουν στα παιδακια σε μια ακαδημια ειναι ο σεβασμος στους αντιπαλους τους και στην συνεχεια πιανουν τιμονι,οποιος δεν ακολουθει τον πρωτο κανονα αποβαλεται

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα οτι η παλιοσειρά μου ήρθε 3ος.Μπράβο κουλάδι :lol: :lol: .Πως τα κατάφερες κ δεν όργωσες?

 

Σου σπασα και το χρόνο.

Με μόνο 181  :gyro: παραπάνω.

Στην επόμενη συνάντηση τρέχουμε Blackwood.

Ξέρεις μωρέ αυτή την δεξίοστροφη αν θυμάσε.  :p

Εστειλα και στον nickgr στο skype του.

Σε περίπτωση που θέλει να ξεσκονίσει την G25 του.

 

Εχω τζιβε-χαρη-καιντ-χαροτζέο-jrixm8- κ.α.

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O Κυριάκος δεν ήταν εκτός πίστας επουδενί = έχει δικαίωμα χώρου στην στροφή = λάθος του Παναγιώτη που δεν τον έδωσε.

Simply as that.

 Μου αρέσει το επουδενί...

https://drive.google.com/file/d/0B81zEBE8GoIlRUludEN4dmZJdE0/view?usp=sharing

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν σας ενδιαφέρει η γνώμη μου, αλλά εγώ θα την γράψω.

Έχοντας τρέξει και sto RD και στο ACRL πολλά races αλλά και 2 seasons σε leagues προτεραιότητα έχει πάντα ο σεβασμός προς τον αντίπαλο.

 

Ο Κυριάκος βγαίνει έξω με μεγάλη ταχύτητα αλλά δεν φέρνει και σβούρες κιόλας... είναι 100% σίγουρο πως ενστικτωδώς θα προσπαθήσει να ξαναμπεί μέσα, πόσο μάλλον όταν η κλίση του δρόμου τον βολέυει....

Στον ιδανικό κόσμο πρέπει να κόψει, να περάσουν οι άλοι και μετα να μπεί, αλλά είπαμε, λειτουργεί ενστικτωδώς εκείνη την ώρα.

 

Οι απο πίσω κανονικά με το που υπάρχει κάποιο συμβάν πρέπει να χαλαρώσουν και να αφήσουν ίσως γκάζι.  ΥΠΑΡΧΕΙ YELLOW FLAG. Υπάρχει αμάξι εκτός ελέγχου...

Εγώ βλέπω τον Πάνο να βουτάει λες και είναι καμια γκόμενα έξω από το μαγαζί με τα versace και περιμένει να ανοίξει το μαγαζί με 80% έκπτωση για να αρπάξει το παντελόνι που έχει ματιάξει 5 μήνες τώρα.

 

Κανονικά είναι racing incident για εμένα, αλλά ο Πάνος θα μπορούσε να το αποφύγει όλο αυτό.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

και τι σου ειπαν στο rd οτι οποιος βγει εκτος οι υπολοιποι πηγενουν και τον κοπανανε?και δεν ειμαι εκτος ολοι την ιδια γραμμη ακουθουμε κοιτα τις φωτογραφιες και τα video

τωρα αν εσυ βγηκες εξω και στην συνεχεια ηθελες να ξαναπμεις με το ετσι θελω μεσα και κοπανησες καποιον ειναι λαθος δικο σου και ειναι ασχετο με το συμβαν αυτο

Ελα, το κλείνουμε το θέμα...

Βγήκα έξω απο την πίστα έχοντας χάσει το έλεγχο, και έπεσα πάνω σε εσένα που ήσουν έξω απο την πίστα μη έχοντας χάσει τον έλεγχο....

racing accident off track..

Περιμένω κάποιον απο αυτούς που προσπέρασα με βόμβα να αναφερθούν στο γεγονός..

 

Να υπενθυμίσω οτι οι ίδιοι κριτές όπως και τώρα,

εδώ https://drive.google.com/file/d/0B81zEBE8GoIlU3VKdGtUT01NeXM/view?usp=sharing 

με έβγαλαν φταίχτη που κινούμενος δεξιά εκτός πίστας, επηρέασα την γραμμή του αριστερού μου και τον τσαλάκωσα...

Εγώ απο όλα αυτά που γίνονται, μαθαίνω..

Και τα κάνω πράξη...

Κάποιοι όμως άλλα λένε τώρα, άλλα θα πουν μετά...

Έγινε επεξεργασία από rapid_fast
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν σας ενδιαφέρει η γνώμη μου, αλλά εγώ θα την γράψω.

Έχοντας τρέξει και sto RD και στο ACRL πολλά races αλλά και 2 seasons σε leagues προτεραιότητα έχει πάντα ο σεβασμός προς τον αντίπαλο.

 

Ο Κυριάκος βγαίνει έξω με μεγάλη ταχύτητα αλλά δεν φέρνει και σβούρες κιόλας... είναι 100% σίγουρο πως ενστικτωδώς θα προσπαθήσει να ξαναμπεί μέσα, πόσο μάλλον όταν η κλίση του δρόμου τον βολέυει....

Στον ιδανικό κόσμο πρέπει να κόψει, να περάσουν οι άλοι και μετα να μπεί, αλλά είπαμε, λειτουργεί ενστικτωδώς εκείνη την ώρα.

 

Οι απο πίσω κανονικά με το που υπάρχει κάποιο συμβάν πρέπει να χαλαρώσουν και να αφήσουν ίσως γκάζι.  ΥΠΑΡΧΕΙ YELLOW FLAG. Υπάρχει αμάξι εκτός ελέγχου...

Εγώ βλέπω τον Πάνο να βουτάει λες και είναι καμια γκόμενα έξω από το μαγαζί με τα versace και περιμένει να ανοίξει το μαγαζί με 80% έκπτωση για να αρπάξει το παντελόνι που έχει ματιάξει 5 μήνες τώρα.

 

Κανονικά είναι racing incident για εμένα, αλλά ο Πάνος θα μπορούσε να το αποφύγει όλο αυτό.

καλα δεν καταλαβενεις οτι αν ηθελε να περασει θα περαναγε ποιος τον εμποδιζε?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Κανονικά είναι racing incident για εμένα, αλλά ο Πάνος θα μπορούσε να το αποφύγει όλο αυτό.

Δεν ήθελα απλά..

Το έχω ξεκαθαρίσει..

Ηταν έξω, ΟΛΗ Η ΠΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ..

Εχω το δικαίωμα που μου έδωσαν προηγούμενα δεδικασμένα...

(Απο τους ίδιους που τώρα προσπαθούν να μου το αφαιρέσουν..)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι συζητήσεις σας είναι "και γ@μώ!"  :D  Είμαι στη δουλειά και δεν έχω πρόσβαση στα videos, αλλά σας παρακολουθώ σα να βλέπω την Πάνια!  :lol:

Όλα τα καλά γίνονται στους αγώνες που λείπω... :p  Ελπίζω μόνο να μην ξεφύγει η κατάσταση και έχουμε ντράβαλα.. 

 

Με αυτό το σκεπτικό, μια παράκληση... Εδώ για "ΒΑΝ" δε θέλω να ακούω από κανέναν... Αν ήταν πρωτάθλημα με έπαθλο και αυστηρούς κανόνες και γενικά με άλλο πνεύμα από αυτό το οποίο διέπει τους συγκεκριμένους αγώνες, τότε θα ήταν διαφορετικά τα πράγματα, αλλά νομίζω το έχουμε ξεκαθαρίσει πως οι αγώνες στον server του thelab έχουν σκοπό τη μάζωξη έμπειρων και άπειρων οδηγών με σκοπό να περάσουμε ευχάριστα μια Κυριακή, ικανοποιώντας το πάθος μας για οδήγηση, έχοντας πάντα υπόψη πως αντιμετωπίσουμε "ανθρώπους" για αντιπάλους και όχι το "Α.Ι." του Assetto corsa!

 

Δε λέω, κι εγώ κατά βάθος το ευχαριστήθηκα που "τα παμε" τις προάλλες με τον uhu... Βασικά, είναι σαν την ικανοποίηση που παίρνεις όταν οδηγείς στην πραγματικότητα και ένας άλλο οδηγός κάνει μια π@π@ριά και του δείχνεις με περηφάνια και παρατεταμένα την ανοιχτή παλάμη σου και στη συνέχεια εξαφανίζεσαι για να μη σε πιάσει και γίνει της πόπης... Το κακό λοιπόν εδώ, είναι πως ο άλλος τελικά θα σε βρει και θα γίνει της Πόπης!  :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήθελα απλά..

Το έχω ξεκαθαρίσει..

Ηταν έξω, ΟΛΗ Η ΠΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ..

Εχω το δικαίωμα που μου έδωσαν προηγούμενα δεδικασμένα...

(Απο τους ίδιους που τώρα προσπαθούν να μου το αφαιρέσουν..)

εσυ τι εισαι ο μαγγας της παρεας και εγω μαλακας....ολο αυτο το διαστημα λεμε και ξαναλεμε οτι πρπει να κραταμε τις γραμμες μας,εσυ  βγαζεις σεναρια απο το κεφαλι σου για να υποστηριξεις την/τις απαραδεκτες πραξεις σου

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi_14.pn

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

εσυ τι εισαι ο μαγγας της παρεας και εγω μαλακας....ολο αυτο το διαστημα λεμε και ξαναλεμε οτι πρπει να κραταμε τις γραμμες μας,εσυ  βγαζεις σεναρια απο το κεφαλι σου για να υποστηριξεις την/τις απαραδεκτες πραξεις σου

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi_14.pn

Τι λόγια είναι αυτά που λές?

Τι χαρακτηρισμοί είναι αυτοί?

Ανάποδα πές τα μου.

Εγώ είμαι ο ΜΑλ@κας που πάω μέσα στην πίστα σε όποια γραμμή επιλέξω, και εσύ ο μάγκας που είσαι εκτός πίστας...

Και για κάποιο λόγο, ένα αυτοκίνητο που ήταν εκτός πίστας, με εμβόλισε όταν πήρα την γραμμή μου..

https://drive.google.com/file/d/0B81zEBE8GoIlU181cVR3X2JmNkk/view?usp=sharing

Εδώ έγινε το ίδιο, αλλά έφταιγα εγώ..(εγώ είμαι ο Μπλέ, ο χρυσός πήρε άλλη γραμμή, και χτυπήσαμε)

Κανένας δεν είπε οτι ο τέρρυς άλλαξε γραμμή, δες τι γραμμή έχουν όλοι..

Απλά πράγματα..

Σέβομαι απολύτως τους αγωνοδίκες και τους κανονισμούς..

Link to comment
Share on other sites

Τι λόγια είναι αυτά που λές?

Τι χαρακτηρισμοί είναι αυτοί?

Ανάποδα πές τα μου.

Εγώ είμαι ο ΜΑλ@κας που πάω μέσα στην πίστα σε όποια γραμμή επιλέξω, και εσύ ο μάγκας που είσαι εκτός πίστας...

Και για κάποιο λόγο, ένα αυτοκίνητο που ήταν εκτός πίστας, με εμβόλισε όταν πήρα την γραμμή μου..

https://drive.google.com/file/d/0B81zEBE8GoIlU181cVR3X2JmNkk/view?usp=sharing

Εδώ έγινε το ίδιο, αλλά έφταιγα εγώ..(εγώ είμαι ο Μπλέ, ο χρυσός πήρε άλλη γραμμή, και χτυπήσαμε)

Κανένας δεν είπε οτι ο τέρρυς άλλαξε γραμμή, δες τι γραμμή έχουν όλοι..

Απλά πράγματα..

Σέβομαι απολύτως τους αγωνοδίκες και τους κανονισμούς..

στην θεση σου θα ντρεπουμουνα..........ουτε θα δεχομουν να με βοηθησει κανενας,ουτε θα εφτανα σε τετοια ακρεα σημεια ουτε 10χρωνο δεν φερεται ετσι που δεν εχει παει ποτε σχολειο

οτι κανω το κανω με την αξια μου,δεν διεκδηκισα ποτε παραπανω απο αυτο που μου αναλογει οποιο και αν ειναι αυτο..το επιπεδο του καθενα φαινεται απο της πραξεις του

 

σταματω εδω εσυ συνεχισε να κανιβαλιζεις....με τις ευλογιες αυτου που ειχε καταντησει την κοινοτητα να τρεχουν 4,5 γιατι ετσι γουστρε κι αυτος

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και για όλα φταίει ο Κώστας που είπε για πλακα στο τσατ να χτυπήσουμε τον Κυριάκο :hehe::p

ban λοιπόν

ban σε μένα για να μη σας βλέπω.ban στην Μαρία γιατί ήπιε νερό

απο το πολύ ποποκορν , εχω χαζέψει.

ban στους αγρότες που δεν καλλιεργούν παραπάνω καλαμπόκια

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

στην θεση σου θα ντρεπουμουνα..........ουτε θα δεχομουν να με βοηθησει κανενας,ουτε θα εφτανα σε τετοια ακρεα σημεια ουτε 10χρωνο δεν φερεται ετσι που δεν εχει παει ποτε σχολειο

οτι κανω το κανω με την αξια μου,δεν διεκδηκισα ποτε παραπανω απο αυτο που μου αναλογει οποιο και αν ειναι αυτο..το επιπεδο του καθενα φαινεται απο της πραξεις του

 

σταματω εδω εσυ συνεχισε να κανιβαλιζεις....με τις ευλογιες αυτου που ειχε καταντησει την κοινοτητα να τρεχουν 4,5 γιατι ετσι γουστρε κι αυτος

Ντρέπομαι..

Αν ντρέπομαι για εμένα, ή για λογαριασμό σου νομίζω είναι κατανοητό..

Δεν ξέρω αν με βοήθησε κανένας, και ποιός μπορεί να είναι αυτός..

Εγώ δεν το κάνω με την αξία μου, βάζω άλλον και τρέχει στους αγώνες.

Συνέχισε να βελτιώνεσαι σε χρόνους, για να μην είμαστε μαζί στην εκκίνηση..

Δεν κανιβαλίζω. Ούτε καν ανέφερα τι έγινε..

Αν θές να κανιβαλίσω μπορώ απλά.

Δες το ρεπλέη στην επόμενη στροφή που πέταξες έξω τον δύσμοιρο που βρέθηκε μπροστά σου..

14 έτρεχαν χτές..

Οταν ξεκίνησα 8 έτρεχαν αν θυμάμαι καλα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.