Jump to content



[Greek Gatherings 24-01-2016] Lotus Exige V6 Cup - Bridgehampton Race Circuit (Fall)


wolves

Recommended Posts

Δυνατός αγώνας φανταστική πίστα μπράβο Κώστα για την επιλογή . Συγνώμη παιδιά ήμουν κινούμενο εμπόδιο σήμερα  πάντως Δημήτρη δύσκολο συμβάν μου γλυστάει αλλά δεν μπαίνω στη λουρίδα σου τουλάχιστον έτσι φαίνεται από την κάμερα που το είδα χαχα,είναι από αυτά νομίζω που δεν φταίει κανείς παρ΄όλα αυτά περίμενες αυτό δείχνει πως πάλι σε αποστολή ήσουν ,οι φήμες περί ιπποτισμού μάλλον είναι απλά φήμες. :p

Lazy dog ταχύτατος  σε ταλαιπώρησα κι εσένα στην αρχή μετά παρέλαβα τον uhu kai ton Dimitri  xaxxa .

Πιο πολύ όμως χάρηκα τη μάχη με τον Κώστα στο τέλος, άξιος μπράβο .

Ευχαριστώ και τον Ιάσονα για το στήσιμο του σέρβερ .

Ναι το είδα. Σου γλιστράει ο κώλος, πας να διορθώσεις και οριακά μπαίνεις λίγο πιο δεξιά που πέρναγα εγώ.

Πολύ ωραία μάχη με @uhu και @spyder . O τελευταίος ήταν 3ος μέχρι τον τελευταιο γύρο. Πολύ καλά δείγματα.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι να σκασω!!!

Ο αγωνας πηγαινε ΤΕΛΕΙΑ και πολυ καλυτερα απο οτι περιμενα..

Μεχρι που κρεμαστηκε η μπεμπα στο χερι μου γιατι <δεν της εδινα σημασια>!!!

 

Χαλαλι της ειναι με πυρετο!!

 

Wolves θα ειχαμε ωραια μαχη νομιζω!!!

 

Να το κλειδώνεις στην ντουλάπα για τα races του wamta, δεν θέλω τέτοια ! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά, ωραίος αγώνας, ήταν ο πρώτος μου online και είχα λίγο τρακ...

 

Η πίστα ήθελε practice γιατί είναι πονηρή αλεπου σαν την Nordschleife (αγαπημένη μου λόγω δυσκολίας)

 

Είδα μπροστά μου τον Faust να χτυπάει ελαφρά το Δημήτρη στο 5ο γύρο στη 4η δεξιά στροφή όπου μαχόντουσαν και μου δόθηκε η ευκαιρία να τους περάσω.

Στους 3-5 τελευταίους γύρους με κυνηγούσε ο uhu και στη τελευταία στροφή 1 γύρω πριν το τέλος πάτησα λίγο παραλία και με περάσανε ο uhu και ο Δημήτρης.

 

Νόμιζα ότι θα ήμουν χάλια αλλά όλα καλά. Με βλέπω κάθε Κυριακή να καίω ψηφιακή βενζίνη :D

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στον Ιασονα και μπραβο σε ολους...

Μπραβο Αριωνα για τη 2η θεση, να ξαναβαλω combo ρε....

 

Εγω μιλαμε, εχω ανοιξει σαμπανιες και πανηγυριζω με τη θεση που πηρα τελικα. P

 

(υπηρχε και μια ηρωνεια στο chat αλλα οκ)... ολοι ενατιον μου τον λογο δεν τον εχω καταλαβει αλλα αν σας κανει χαρουμενους ...μονο αν θελει καποιος ας μου το εξηγησει δεν εχω καταλαβει τον λογο

Ενα σχολιο στο chat ηταν απο μενα και πιστεψε με Κυριακο δεν ειχε καμια δοση ειρωνιας. Ηταν καθαρα χιουμοριστικο, γιατι πραγματικα θεωρω οτι τσαμπα σκας και κανεις σεναρια και κανεις νομιζω δεν ειναι εναντιον σου....

Εχεις παντως ενα μαγνητη και ελκεις τα συμβαντα ρε παιδι μου :hehe:

 

Επισης να μην ξεχασω, ενα μπραβο στον @spyder, για την πρωτη του εμφανιση :T: , και ενα ευχαριστω στην κορη του @GeoF1, που με βοηθησε να απαλλαγω γρηγορα απο αυτον χωρις να παιδευτω ιδιαιτερα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

@wolves, Κωστη αυτο σκεφτομουν τελευταιες στροφες...να ξαναβαλεις να ξαναβαλεις :hehe:

 

Ωραιος αγωνας, καθαρος(τουλαχιστον μπροστα, πιο πισω δεν ξερω). Καποιον τζαρτζαρισα στα φρενα στις πρωτες στροφες αλλά δεν προλαβα να δω.

 

Του ζηταω συγγνωμη ^_^

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πω για αρχη , μπραβο στον Κωστα για την επιλογη του combo...μετα μπραβο στον Θοδωρη που με αγχωσε με τους χρονους του (μπορει να διαολιζομαι που με περναει στην εκκινηση βεβαια αλλα δεν εχει σημασια :p) και επισης Lazy_dog μπραβο και σε σενα.Αξιος και επιθετικος με τους χρονους σου.Τρομερη ανοδο τελευταια!
Μπραβο σε ολους γενικα.Αρκετα δυσκολο combo.Ευτυχως δε μετρησαμε χωραφια που περιμεναμε ουτε γιναμε λουνα παρκ στον αγωνα.!
Και μπραβο στον φιλο μου τον Σωκρατη @socratis_7, που με 2 ωρες πρακτις πριν τον αγωνα επιασε αυτους τους χρονους για αρχαριος :D

Κυριακο..συμφωνω απολυτα με τον Κωστα οσον αφορα το σχολιο και το πως το βλεπεις! :)
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στον Ιασονα και μπραβο σε ολους...

Μπραβο Αριωνα για τη 2η θεση, να ξαναβαλω combo ρε....

 

Εγω μιλαμε, εχω ανοιξει σαμπανιες και πανηγυριζω με τη θεση που πηρα τελικα. P

 

Ενα σχολιο στο chat ηταν απο μενα και πιστεψε με Κυριακο δεν ειχε καμια δοση ειρωνιας. Ηταν καθαρα χιουμοριστικο, γιατι πραγματικα θεωρω οτι τσαμπα σκας και κανεις σεναρια και κανεις νομιζω δεν ειναι εναντιον σου....

Εχεις παντως ενα μαγνητη και ελκεις τα συμβαντα ρε παιδι μου :hehe:

μαλιστα σε μονιμη φαση εγω θα φταιω σακος του μποξ και ετσι ρε παιδι μου χαχαχαχαχα 

αντι να ψαχνουμε να βρουμε ποιος ειναι αυτος που κοπανει και γιατι? θα φταιει αυτος που κοπανανε ετσι χωρις λογο κατσε και τρωγε χαχαχαχα τα παιρνεις πολυ σοβαρα τα πραγματα

σοβαρα δεν ειναι αυτα που γινονται....το να αδικεις ενα μελος μιας κοινοτητα γιατι ετσι και δεν μιλαω μονο για το περιστατικο γιατι μπορει να ετυχε μπορει οχι,μιλαω για ολη την συμπεριφορα που ειναι ενατιον μου,τοσο παραλογα πραγματα λεω ? η κανω?και εγω μπορω να αρχισω να κοπαναω οποιον θελω και να βρισκω απειρες δικαιολογιες....αυτο θελουμε?

 

εδω κανεις δεν πηρε θεση και εδω ετυχε? και εδω παραλογα πραγματα λεω?κανεις δεν πηρε θεση ομως να πει, οπ μητσο εδω εισαι φαουλ πχ η σε οποιδηποτε αλλο περιστατικο

 

σε οπιαδηποτε αλλη κοινοτητα θα ειχαν φαει ban οσοι προκαλουσαν στουκες χωρις λογο

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στον Ιασονα και μπραβο σε ολους...

Μπραβο Αριωνα για τη 2η θεση, να ξαναβαλω combo ρε....

 

Εγω μιλαμε, εχω ανοιξει σαμπανιες και πανηγυριζω με τη θεση που πηρα τελικα. P

 

Ενα σχολιο στο chat ηταν απο μενα και πιστεψε με Κυριακο δεν ειχε καμια δοση ειρωνιας. Ηταν καθαρα χιουμοριστικο, γιατι πραγματικα θεωρω οτι τσαμπα σκας και κανεις σεναρια και κανεις νομιζω δεν ειναι εναντιον σου....

Εχεις παντως ενα μαγνητη και ελκεις τα συμβαντα ρε παιδι μου :hehe:

 

Δεν είναι τυχαίο και εγω όταν τρολαρα στα στουκια που είχαμε με τον Ανθέμη, τον Ανθέμη στον επόμενο πάλι μαζί χτυπάγαμε. :hehe:

Γρήγορος αυτός αργός εγω ή και το ανάποδο δεν είχε σημασία και γύρο να έριχνε ο ένας στον άλλο κοπανιόμασταν...

Άρα ή αρνητική ενέργεια φέρνει αρνητικά αποτελέσματα.

Κυριάκο αποψη μου ότι παραείσαι αμυντικός.

Το κάνεις για καλό το ξέρω (για να είσαι καθαρός) αλλά βγαίνει ανάποδα.

ΠΧ ο faust κάθε φορά που με πλησιάζει τρέμω. Νιώθω ότι έχει βάλει παράνομα νίτρο και θα με καταπιεί. Το ίδιο και ο άκης, ο θοδωρής και ο πάνος V(φαντάζομαι και άλλοι απλά δεν βρεθήκαμε σε παρόμοια θέση. :lol:  :lol:  :lol: )

Παρόλα αυτά δεν εχει γίνει τπτ ποτέ γιατί;

Γιατί απλά κανείς δεν κάνει κάποια απότομη αμυντική κίνηση. Απλά κάνουν το αναμενόμενο προσπαθούν να διεκδικήσουν θέση ακόμα και με τη μισή πίστα που έχουν.

Κράτησε λοιπόν και εσυ την άλλη μισή (μην πας να αφήσεις χώρο) και διεκδίκησε την θέση και θα δείς ότι θα χτυπάς λιγότερο απο το όταν προσπαθείς να είσαι καθαρός. 

Στην τελική όποιος πάει να σου την κάνει θα βρεθεί μαζί σου στα χωράφια και είναι και αυτό μια κάποια δικαίωση. :hehe:

 

Ωραίος αγώνας και μου κατσε και λίγο, αφού δεν πέρασα κανέναν και όλοι σβουρίζαν μπροστά μου χωρίς να με πετυχαίνουν σβουρίζοντας.

Κυριαααάκο σου ρχομαι. :p  :p  :p

http://managerdc2.rackservice.org:50299/championship?cs_id=4

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@kyr.., μου αρεσει που ειχες και απορια ποιος σε κοπανησε...

Μα ο vittas φυσικα ποιος αλλος :hehe:

Παντως και εσυ στην επιστροφη την εφτιαξες ομορφα στον @socratis_7, (μπραβο και στον Σωκρατη που τον ξεχασα πριν, που ετρεξε και αυτος για πρωτη φορα με την παρεα μας)

 

Και για να το τελειωσω απο μερια μου Κυριακο, πραγματι σε καταλαβαινω και εχεις τα δικια σου και συ, αλλα θελω να καταλαβεις οτι δε γινεται κατι εσκεμμενο.

 

Επισης μην ξεχνατε, οτι πλεον στον σερβερ τρεχει το mr. Ενας λογος παραπανω για να γινουμε ολοι ενα κλικ πιο προσεκτικοι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μιας και ειδα το video απο τα audi , το μοναδικο που βρισκω καπως πιο τραβηγμενο ειναι στο 1:24 που θα μπορουσε ο Δημητρης να αφησει λιγο παραπανω χωρο.Αλλα σαφως και δε θα πρεπει να μας ενοχλουν αυτα και να μας ξενερωνουν.
Αλλα δεν ειναι το καταλληλο θεμα να αναλυθει το συκγκεκριμενο βιντεο :p

Link to comment
Share on other sites

To replay με τα Audi πού κολλάει ακριβώς?

οτι ησουν προκλητικος και με εκλεινες εχει και 1ο μερος το video αν θες να το ανεβασω το υπολοιπο αλλα δεν εισαι εσυ το θεμα προσπαθω να καταλαβω αν ειναι παραλογα αυτα που λεω

 

 

 

ειναι απαραδεκτο αυτο που συμβενει κανονικα πρεπει να φαει ban για κανα δυο κυριακες

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η αντικειμενικη μου παντα αποψη βλεποντας το replay..
Και οι δυο "φταιτε"

 

Το καταντασω στα αγωνιστικα συμβαντα δλδ.Θα αναλυσω πρωτου με φατε ζωντανο :D
Οπως βλεπεις Κυριακο , στην εισοδο της στροφης βρισκομαι στην ιδια περιπου μοιρα με τον Θοδωρη.Ο Θοδωρης ανοιχτηκε αλλα και εγω ημουν ΕΝΤΟΣ πιστας(στο κατεβασμα).Αφησα γκαζι για να μην εχουμε συγκρουση.Επρεπε να το κανω ; Δε ξερω.Η λογικη μου λεει ναι.Αν δε το εκανα μπορει να μη τερματιζαμε , μπορει και ναι.ΔΕ το ξερεις.Κριθηκε ο αγωνας απο αυτο ; ΟΧΙ.Μετα μου ανοιγε στα πρωτα λαπς εξαλλου.

Τωρα στη περιπτωση σας.Βγηκες τελειως εκτος πιστας.Γιατι ; Εσυ το ξερεις αυτο.Τι επρεπε να κανεις ; Σιγουρα δε θα χωνομουν.Θα του αφηνα περιθωριο αν φοβομουν στην εισοδο της στροφης με τοσα αμαξια.Και θα επιανα πιο σωστη γραμμη για την εισοδο της στροφης.Εστω και αν αυτο σημαινει αφημα γκαζιου και πισω του.
Τι επρεπε να κανει ; Αν σε ειχε δει (απο οσο μας ειπε στο teamspeak , το ελικοπτερο δεν δουλεψε) επρεπε να σου ειχε δωσει λιγο "αερα" Οπως ο Θοδωρης σε μενα.Αλλιως ειναι στην γραμμη του κανονικοτατα.

 

Δε βγαζω ΚΑΝΕΝΑΝ υπαιτιο.
Θα ξενερωνα ; Ναι.Θα το συζητουσα σα περιστατικο για το ποιος φταιει ; Ναι.Θα πιστευα οτι το εκανε επιτηδες (πχ αν πιστευω πως φταιει ; ) ΟΧΙ!
Για μενα ειναι μια συγκοιρια πραγματων που δυστηχως η ευτυχως τα εχει αυτα το παιχνιδι οταν διαφερουν οι ρυθμισεις μας , οθονες μας , ικανοτητες , αντιλληψη , γραφικα , οδηγικο στυλ , καρεκλα , χρωματα στους τοιχους , θερμοσιφωνα κλπ κλπ *

Αυτα αντιμετωπιζεις σε εναν αγωνα και αυτα εχουν την ομορφια τους.Το διαφορετικο στυλ οδηγησης του καθενα μας.
Ο Τασος απο ηλιθιοτητα (ακομα τον κραζω :p ) μας κοστισε 2-3 θεσεις σε εναν αγωνα απο το cup.Αντι να κατσει στα αυγα του προτιμησε να με προσπερασει (team mate moy etsi) και ως αποτελεσμα να οργωσουμε χωραφια με σπασμενα τα παντα και δινοντας μια ευτυχια στον φιλο μας τον Παναγιωτη :)
Επρεπε να το κανει ; οχι.Ρισκαρε πολυ ; Ναι.Του βγηκε ; Οχι.Θα του εβγαινε; ελαχιστες πιθανοτητες

Οταν κυνηγαω τον Παναγιωτη , ξερω οτι δε προκειται να κανει λαθος.Οταν κυνηγαω τον Ακη , συνηθως απομακρυνεται :p
Οταν εχω τον Θοδωρη μπροστα μου , ακουει καντιλια γιατι ετσι :p
Οταν εχω τον βιτα μπροστα μου κανω την προσευχη μου (ασχετα αν δε πιστευω) να μη τρακαρω.
οταν εχω εσενα , παρακαλω να μη βγεις απο δρομο και ξανα μπεις με 300 χιλιομετρα :p
Εχω να πω και για πολλους αλλους εννοειται αλλα ΑΥΤΟΙ ειμαστε , αυτοι μας κανουν διαφορετικους οδηγους και για αυτο το γουσταρω το παιχνιδι.Γιατι δεν κανεις μονο hotlaps για ταχυτερο γυρο.!

 

Be cool.Get a life και ας παιζουμε για να περναμε καλα (Σε ολους το λεω αυτο.Και σε μενα)

Υ.Γ Με πηραν τηλεφωνο κατα τη διαρκεια του αγωνα , το σηκωνω ο μλκς και ως αποτελεσμα ; Απλα βγηκα εκτος δρομου.Ε θα μπορουσα να ειχα χτυπησει καποιον.Επιτηδες ; ΟΧΙ , απροσεξια ; ΟΧΙ και παλι.Απλα ο εγκεφαλος μου τοτε δε μπορεσε να δουλευει στο οριο (κυνηγουσα τον Θοδωρη) οσο μιλαγα στο τηλ

 

Καλο σας βραδυ !
 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

δεν βγηκα εξω εκλεισα οσο μπορουσα την γραμμη μου για να εχει ελευθερο κομματι δρομου κι αλλος 2 ροδες πατησαν εκτος για ατο τον λογο

το οτι ερχεται απειλιτικα επανω χωρις κανενα λογο ενω η γραμμη του ειναι η εξωτερικη του δεν σας λεει τιποτα ετσι? αφησε ολο το κομματι δρομου για να πεσει πανω μου οκ!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πως δε βγηκες εξω ρε Κυριακο  οταν και οι 4 ροδες πατανε ΕΚΤΟΣ πιστας ; :p

αυτο ειναι το θεμα μας αν πατησα εγω εξω και ποσο?ποσο εκλεισα την γραμμμη μου? οσο μπορουσα....

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.