Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

εγώ κατέβασα το πρωί το Ben mark του crysis και δεν είδα καμία διαφορά σκέφτηκα ότι κάποιο λάθος έκανα

αλλά όταν παίζω το παιχνίδι μου φαίνετε ότι έχει διάφορα ότι πραγματικά αυξήθηκαν τα frames καμιά βοήθεια ρε παιδιά

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1791

Link to comment
Share on other sites

είμαι μέσα στο βουνό που ελευθερώνω την κοπέλα(επιστήμονα) και πρέπει να βρω άλλη έξοδο. το προχώρισα αρκετά και τώρα είμαι χωρίς σφαίρες σ'αυτό το σημείο:

post-5962-1416073339,352_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

την ωρα που ερχονται κατα πανω σου πατας το g αν δεν κανω λαθος και τα πιανεις και μετα με κλικ τους τραβας μια μπουνια και τα καθαριζεις.........................

πλακα εχει...............................................ειναι λιγο δυσκολο να τα πιασεις ομως.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εύκολο είναι... δεν έχει σημασία αν έχεις μπουνιά ή όχι, απλά περιμένεις και τους τσακώνεις μόλις έρχονται. ’ν θες κάνεις και μια βόλτα γύρω γύρω με αυτόν στα χέρια σου μέχρι να ψοφήσει. Αφού τα "φιλαράκια" του δεν επιτίθενται συχνά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Παιδια εχω 2 Ατι - Κροσσφαιαρ και εχω προβλημα με το παιχνιδι.

Δεν παιζει δηλ...

Κατεβασα το πατς 1.1 ξεκιναει κανονικα - αλλα μολις πατησω να κανει load - κολαει...

Τι να φταιει...?

:o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

@The Blackjohn

Στα υπολοιπα παιχνιδια εχεις προβλημα?

Με μονη κάρτα δοκίμασες?

Πριν το patch ετρεχε το παιχνίδι?

Σε άλλα όχι, δεν εχω προβλημα.

Με μονη δε δοκιμασα.

Ουτε πριν το πατσ επαιζε.

...?

Link to comment
Share on other sites

βάλε vista 64 bit για να είναι όλα εντάξει στα σίγουρα. σ' έναν φίλο που τον είπα να βάλει τα vista 64 bit διορθώθηκαν πολλά προβλήματα. συν ότι θα το παίζεις dx10 . άλλη φάση !!!!. μην τα φοβάσαι καθόλου τα vista ειδικά τα english μιας και μπορείς να κατεβάσεις το service pack.

Link to comment
Share on other sites

Τι αηδία είναι αυτή ρε παιδιά??? Έχω Athlon 64 3500+, 1 gb ram, 7800GTX σε 64bit windows, και το παιχνίδι κολλάει ακόμα και σε όλα low, 800x600 χωρίς antialising. Παίζεται στα ήσυχα σημεία αλλά σε ορισμένα σημεία που γίνεται χαμός, άστα... Τό'χουν μαμήσει τελικά! Προγραμματισμός γτπ!!! Θα επιστρέψω στο πολυαγαπημένο Halflife 2 και Episodes κι ας τό'χω παίξει καμιά δεκαριά φορές.. Τουλάχιστον εκεί με όλα full, τρέχει σαν φεράρι! ΓΤΠ ΓΤΠ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΤΠ!:TD:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.