Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION] ΜΗΝ βάλεις πιστωτική, κατ'εμέ.. μια prepaid που θα έχει ακριβώς το ποσό είναι οκ.. (βέβαια αν δεν έχεις καθόλου, πρέπει αν υπολογίσεις το έξτρα κόστος για την έκδοσή της), γιατί ο proxy θα έχει τα πάντα που θα γράψεις.. ;)

αρα προσοχή γιατί θα έχει και τους κωδικούς του game....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, ειναι σιγουρο οτι δεν δουλευει απλα με αλλαγη χωρας στο profile του battlelog?

δεν το δοκιμασε κανεις; γιατι να δωσει καποιος στοιχεια στο proxy αν γινεται απλα με μια αλλαγη της χωρας στο profile?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες και καλώς σας βρήκα, και από εμένα παίδες.Έγινα Ινδός,αφού μια μέρα ολόκληρη ήμουν Βραζιλιάνος και δεν τα κατάφερα.Αλλά πλέον στους κλέφτες έτσι πρέπει. premium και για μένα με αγάπη από Ινδία. :crazy_pilot:

(έβαλα proxy,στοιχεία για Ινδία μεριά και την prepaid(visa) που έχω και εδώ

http://store.origin.com/store/easa/en_IN/DisplayHomePage )

τρέχει και αυτό εδώ: http://www.petitionbuzz.com/petitions/bf3premiumdiscount

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

αν μπορειτε να στειλετε κανα πμ προς τα δω γιατι χθες τα πηρα αγρια και μαλωνα με το support τους για τι δεν δεχοντουσαν ένα voucher για battlefield χωρις να υπάρχει τετοιος περιορισμος....

Έγινε επεξεργασία από Orgios
Link to comment
Share on other sites

5 δεσμευσεις?? πολλες δεν ειναι? :p

εγω που δεν εχω prepaid Και εχω electron και κανονικη visa μήπως ξερετε απο που μπορώ να προμηθευτώ online prepaid visa?

India sto battlelog , και proxy, αγορα και μετα switch back?

Επισης wi-fi thief κατι είπες εφαγες ban, σε ξεμπαναραν?

Link to comment
Share on other sites

αφού ήταν "μαζική" η παραγγελία ;),

δεδομένου του ότι τα στοιχεία της κάρτας τα βλέπει και ο proxy.. είναι το μόνο μου με κάνει να νιώθω ασφαλής, επειδή πάντα άδεια θα είναι η prepaid.. εκτός από όταν θέλω να αγοράσω κάτι..

πιστωτική δεν θα έβαζα για κανένα λόγο.. και debit, σε λογαριασμό που έχει ρευστό μέσα, επίσης θα το απέφευγα ;)

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα...Εγω σκεφτηκα να αγορασω το premium με prepaid γιατι δεν θελω τωρα να κατσω να βγαζω πιστωτικες.Βεβαια ουτε prepaid εχω ακομα αλλα σκεφτομαι το εξης ,οταν θα βγαλω μια και το παιχνιδι εχει 63 ευρω (λεμε τωρα) θα βαλω εγω στην prepaιd ακριβως τα 63 ?Αν βαλω 70 και χαλασω τα 63 τα 7 ευρω μετα πως θα τα παρω πισω?

Link to comment
Share on other sites

ρώτησε την τράπεζά σου, πόσο πουλάει την ρούπια.. θεωρώντας ότι στην διάρκεια της ημέρας θα έχει μικρή μεταβολή, βάλε 0.5-1€ παραπάνω και θα είσαι οκ

1499 ρούπιες κοστίζει το premium.

edit: πάς ΕΔΩ, βάζεις και το fee που χρεώνει η κάθε τράπεζα στην prepaid της (π.χ. για την Αγροτική 2%) και έχεις ακριβώς το ποσό που θα χρεωθείς με ακρίβεια λεπτού ;)

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

SoFGR now has access to Close Quarters for Battlefield 3

Close Quarters

Get plunged into frantic and relentless infantry combat on 4 new maps

HD Destruction lets you reduce entire locales to ruin

Earn 10 new weapons and bring them back to the base game

Complete 10 new Assignments and equip 5 unique dog tags

4 hours ago

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4C3umDN3voo]Panjabi MC - Mundian To Bach Ke - YouTube[/ame]

:D

Τα mobile A/A δεν κάνουν πια ζημιά σε τάνκ......:-O:-O:-O

Δοκιμάστηκε πριν από λίγο στον BAZO με τον dexter.Του έριξα στην ευθεία και δεν έκανε ζημιά ούτε το hit reg έδειχνε τίποτα.:suicide2::suicide2::suicide2:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VHo-3Hrbz80]loca people-refrain - YouTube[/ame]

:p

Link to comment
Share on other sites

Όποτε φουλάρω κάρτα και αρχίζω και εγώ τις προσευχές στην ιερή αγελάδα !

Αυτή τη δέχεται ? ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ-Visa Debit=

Δοκίμασε κάνεις ?

Είναι χρεωστική. Μπορεί να τη χρησιμοποιείς σαν πιστωτική, αλλά καλό είναι να μην το κάνεις.

Αφού έχεις Πειραιώς, σε 2' βγάζεις online μια Virtual WebPay. Ενεργοποιείται αμέσως, γεμίζει επίσης αμέσως (χωρίς καθυστέρηση) και είναι η ασφαλέστερη.

Link to comment
Share on other sites

Είναι χρεωστική...............

Βασικά είναι άδειος λογαριασμός στον όποιο μεταφέρω λεφτά (ακριβές ποσό ) για αγορές ! Οπότε δεν με πειράζει γιατί και να γίνει κάτι πάντα άδειος είναι ! Απλά μήπως υπάρχει κανένα πρόβλημα με τους ινδούς και δεν την δεχτούν !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.