Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παιδες όσοι έχουν θέμα με την υπογραφή απο bf3stats να δοκιμάσουν να ξαναβάλουν το link του banner τους στα settings της υπογραφής. Εμένα δούλεψε.

edit: Ωραία άκυρο! Εχθές αν πατούσες πάνω στο TheLab.gr Αν βλέβετε.... σε πήγαινε στο bf3stats. Τώρα ούτε αυτό γίνεται. !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το bf3stats είπαμε, ότι έχει γενικό θέμα και λογικά θα το δούν. Δείτε τι δείχνει στη σελίδα του Grisos

attachment.php?attachmentid=50604&stc=1&d=1339067752

Όσον αφορά στις υπογραφές κάποιων, δεν είναι θέμα για αυτό το thread. Επίσης, κάποιες αφαιρέθηκαν από admins/mods γιατί παραβίαζαν τους κανόνες. Παρακαλώ να μη συνεχιστεί.

post-173-1416076296,6237_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από battlelog:

Be Advised! Battlelog will be closed for maintenance June 07 at 13:00 UTC. Expected downtime up to 30 min.

Δεν μπορώ να βρω τον bazo στο battlelog με τίποτα. Έγινε κάτι?

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

θα τα σκάσω τα 50Ε τελικά...

Ινδια βάζω αλλα πάλι 50Ε λέει....

Διάβασε προσεκτικά τις οδηγίες παραπάνω. Άλλαξε proxy, μερικοί στέλνουν τα πραγματικά σου στοιχεία. Ζήτα από κάποιον που το έκανε σωστά να στο κάνει. Αμαρτία είναι να δώσεις 30€ παραπάνω. Αν σου περισσεύουν, πάρε 10 sandwitch και μοίρασέ τα σε κάποιους που πεινάνε.

Edit:

BF3 Stats

Server history has currently some database problems.

The reason might be a broken hard disk but which of those two is it?

Επίσης, μου είπαν κάποιοι φίλοι ότι μετά το patch, αυξήθηκαν απότομα κάποια στατιστικά τους, μάλλον αυτά που δε φαινόντουσαν τις μέρες που είχε πρόβλημα. Ισχύει;

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

θα τα σκάσω τα 50Ε τελικά...

Ινδια βάζω αλλα πάλι 50Ε λέει....

Όπως είπε και ο wizard, δεν αξίζει να δώσεις 30€ παραπάνω στη dice/ea κλπ. Καλύτερα δώσ' τα κάπου αλλού αν περισσεύουν. :)

Ακολούθα προσεκτικά αυτές τις οδηγίες (credit [MENTION=20633]Orion2001[/MENTION]), είναι εύκολο. Προσωπικά μου πήρε περίπου 10 λεπτά. ;)

Link to comment
Share on other sites

επειδη καποιοι μιλουσατε για προσφορες γενεθλιων μονο σε ΗΠΑ και καναδα, δεστε αυτο:

Battlefield 3 - Σελίδα 72

:p

την επομενη φορα που θα θελω κατι να ψωνισω απο την EA, θα μπω δυο μερες πριν και θα βαλω ψευτικη ημερομηνια γεννησης :p

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
removed private image
Link to comment
Share on other sites

MTAR και SCAR-L είναι αυτά που θέλω να δοκιμάσω περισσότερο. Τα ξεκλείδωσε κανείς?

Εγώ που έπαιξα σε έναν γύρο το Scar-L μου φάνηκε πολύ καλό μοιάζει πολύ με το άλλο scar αλλά έχει μικρότερο recoil και περισσότερες σφαίρες στο γεμιστήρα.Γενικά για μεσαίες και μακρινές αποστάσεις φαίνεται πολύ καλό.Το mtar θέλει ένα ρημαδοkill με το eod bot(aka Manuel:p) και χθες πάλευα σε 2-3 γύρους αλλά δεν κατάφερα να σκοτώσω κανέναν...

Link to comment
Share on other sites

Stand by γιατι σημερα θα εχουμε νεα για το Armored Kill.

:)

EDIT:

Δειτε το ARMORED KILL GAMEPLAY

http://www.livestream.com/electronicarts/video?clipId=pla_2cae8734-7e92-4950-a2d1-2313b95b2bc0

k @utube

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=_Z1JdZExr3s[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Μας δουλευουν ? Δεν θα πιλοταρεις το ac-130 μετα το capture μιας σημαιας θα πεταει μονο του

και θα μπορουν ΜΟΝΟ 2 ατομα να κανουν spawn επανω στα οπλα του.... κριμα και ειχα ενθουσιαστει.

btw Origin India has Cra - Forums - Battlelog / Battlefield 3 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας αρεσε το footage απο το Armored Kill?

BTW πανω σε αυτο που ειπα περι bonus content .

-εσκασε και στο PC πλεον-

1ZLxW.jpg

Αρα δεν ειναι απιθανο ενα "BACK TO OASIS/ISLA INNOCENTES/ARICA HARBOR" :)

Δεν κατάλαβα... :o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.