Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Τhanks soki .... ;) εχω φτυσει αιμα το τελευταιο καιρο για να τα τελιοποιησω ολα!!!

Το δευτερο psu ειναι ενα Seasonic 145w και εχω βαλει πανω του οτι παιζει απο ανεμηστηρια + τους 3χ120 του ψυγειου +το nexus panel ....το οποιο ανοιγει ανεξαρτητα απο το αλλο με δικο του διακοπτη ...και τα εχω ολα πανω σε πολυπριζο που ειναι στο ups !!!;)

Τα πλαινα απο το Αntec και το Chieftec τα εχω βγαλει και ειναι στο εργαστηρι για κατακρεουργημα και πλεχι:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soki [Σήμερα, στις 15:23]

Ωραιο κουτι εχει ο P4! :D

χεχε...ναι.. ναι... ειναι σε εισαγωγικα το πιο μεγαλο μηχανημα και εχει το πιο μικρο κουτι ...αλλα του ταιριαζει βλεπεις!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Endu , Κayd και Βασιλη σας ευχαριστω........η αληθεια ειναι οτι ασχολουμε με το καθαρισμα και το τακτοποιημα αρκετα συχνα....και που να δειτε οταν τα πουσαρω συχρονως τι γινεται....panic.....μπλε οθονη το ενα ... error το αλλο ... χαμος ασε που μπερδευομαι τι ρυθμισεις εχω στο καθενα:p :P .......ειναι ωραια ομως η ζωη με τρια τερατακια:p :P :p:D

Βασιλη το κουτι του P4 το πηρα ετσι ετοιμο ...δεν ασχοληθηκα καθολου με mod σε αυτο!!!

To πρωτο κουτι ειναι το γνωστο Chieftec FullTower του πλαισιου(με κομμενα μερικα σιδερα απο μεσα)

Τhanks και παλι guys!!!!

Link to comment
Share on other sites

well done Μortisboy:T:

Τρια (ζωη να'χουν..)καθαρα, μαζεμενα και διακριτικα κουτια...

εχεις ριξει πολυ δουλεια και φαινεται....

τιτανια προσπαθεια το να κρατας τρια pc σε τετοια μαλιστα κατασταση...

εαν θες για κανε explique moi την πατεντα με τα fans στις μνημες....

ειναι λυση εμποριου ή custom made???

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Κοπριτη ....thanks:) H μοντα με τα fans στις μνημες ειναι αυτοσχεδια και εχει γινει ως εξης: Bασικα πηρα 2 ανεμηστηρια απο P3 (μου φενεται 60αρια) και τα κολλησα με logo ,ενωσα και τα καλωδιακια τους σε ενα 3pin header και τα ασπρα που βλεπεις ειναι μια φατσα κουτιου απο FDD κομμενη στα δυο και κολλημενη πανω και κατω απο τα ανεμηστηρια ετσι ωστε και να μην διαχεεται ο αερας και να κεντραριστουν τα fans ως προς τις μνημες....εεε μετα το αλλα ειναι ευκολο ...με ενα straps (δεματακι) πιασμενο στο ide round cable που παει απο το Dvd στο Cd-r...και ετοιμο το υπερcooler !!!!!!:D :D :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy

Samael τι ερωτηση ειναι αυτη.....λες να τα εχω για πλακα! :bigsmile:

Δε ξερω ρε αδερφε αλλα εχω δει πολλα μυστηρια(αλλος εχει 3-4 μονο κ μονο για folding....)τα οποια δε καταλαβαινω.Για αυτο ρωταω να μου λυθει η αποριουλα....!

@aristos87

Λες να κοβει κ εισιτηρια?!?!

:upside::tomato::upside:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.