Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 14:21]

εγω δεν ειμαι off topic το δειχνο το κουτι μου:p :p

λοιγο πριν τις μεγαλες αλαγες ητανε

καλουτσικο κι ευρυχωρο ειναι ρε Zyx...

μονο λιγο συμμαζεματακι θελουν τα καλωδια και οι παντοφλες....:p

καλη φαση παντως το πρασινο ηχομονωτικο στον πατο, πρεπει να κανει καλη δουλεια....:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eLviSH [Χθες, στις 21:32]

αρχησα mod n.2

ρε eLviSH τι αρχησες???

εγω το βλεπω 99% done το project σου...

μαζεμενo watercooling...

βαμμενα drives...

rheobus & musketeer...

λιγο τα καλωδια να μαζευτουν και ειναι ready....

Εκτος κι εαν εχεις τιποτα τρελλα σχεδια...

μπροστα στα οποια το case της φωτο μοιαζει αμονταριστο.....:...:

Link to comment
Share on other sites

akoma.jpg

καλημερα παιδια

σημερα ειναι τα γενεθλια μου.. ναι ναι οσο περναει ο χρονος τοσο πιο πολη μελανχολο για το μελλον που με περιμενη. Πολλες οι πιθανοτιτες, η ζωη σου αλαζη και εσυ μενεις ο ιδιος , (ποροσακι, amdακι, o/cακι, w/cακι κλπ..) οποτε μεσα στην πικρα μου σκεφτικα να μονταρο το pc μπας και νιοσο καλητερα.. σκεφτικα λιπον τι του λιπι- ι θεα .. ι θεα τις πηγης νερου, ειχα που ιχα 2 λεντ σε standby να μην τους δοσο τιν χαρα..,δεν εχο πλεξι οποτε φαινετε λιγο ΒΛα :D - αλλα μου ανεβασε το κεφι - παο να φαο ΓΛΥΚΑΑΑ

ps:και οπως παντα sorry για τα ελλινικα μου

Link to comment
Share on other sites

Ρε ταραμά, πόσο βάθος έχει το κουτί σου; Το λέω γιατί βλέπω τη mainboard και απέχει πολύ από τους δίσκους.

Υ.Γ.: Ωραίο το κουτί σου αλλά μάζεψε και λίγο τα καλλώδια. Αρκετό χώρο έχεις για να τα μαζέψεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 06:41]

Ρε ταραμά, πόσο βάθος έχει το κουτί σου; Το λέω γιατί βλέπω τη mainboard και απέχει πολύ από τους δίσκους.

Υ.Γ.: Ωραίο το κουτί σου αλλά μάζεψε και λίγο τα καλλώδια. Αρκετό χώρο έχεις για να τα μαζέψεις.

το Thermaltake Xaser III 1000 ειναι, πραγματι εχει μεγαλο βαθος, ειναι το ποιο ανετο απο την σειρα της Thermaltake.

Για τα καλωδια το ξερω ρε παιδια αλλα δυστυχως στο μηχανημα αυτο γινονται ολες οι δοκιμες των κομματιων που δινω σε πελατες και καταλαβαινετε, δισκοι μπαινουν και βγαινουν, vga το ιδιο, υδροψυξεις δοκιμαζονται κλπ, που να τα μαζεψεις, καποια στιγμη με επιασε κριση και το εκανα πραγματικα ομορφο αλλα δεν κρατησε παραπανω απο 2 μερες.

Και μια σημειωση για ολους, βλεπω πολυ ωραια πραγματα στις φωτογραφιες σας αλλα οταν τα αποτελεσματα βγαινουν απο μηχανηματα που ειναι αραδιασμενα σε καποιο παγκο ειναι καλα για φωτογραφια αλλα δεν εχουν καμμια πρακτικη εφαρμογη, το τελικο αποτελεσμα πρεπει να ειναι μαζεμενο σε ενα κουτι.

Χαιρετισμους

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο! Πολυ σημαζεμενο κουτι. Βλεπω εχεις "περιποιηθει" καλα την 9500pro. :p

Το δευτερο τροφοτικο ειναι μονο για τους δισκους? 5 εχεις βλεπω ζωη να 'χουνε. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.