Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

μαλλον εδωσαν περισσοτερη σημασια στα γραφικα και οχι στο gameplay η στην αντοχη στο χρονο.εχει ψωμι ακομα...

 

Καλα απο γραφικα δεν παιζεται.

Πρεπει να ειναι το καλυτερο παιχνιδι στον τομεα αυτον.

Ωστοσο το gameplay υστερει. παρα πολυ.

Χθες επαιξα την αποστολη που κλεβεις κατι δεδομενα απο εναν υπολογιστη.

Εξω ειχανε περικυκλωσει το κτιριο 30 περιπολικα  και ελικοπτερα και τελικα οι ηρωες την κοπανησαν ανενοχλητοι με ενα ασθηενοφορο.

Αστεια πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον του το εφερε ο θειος το δοκιμασε κ αποφασισε αγορα οπως εγω δεν χρειαζεται να το ξανακατεβασετε ολο. Copy τα μεγαλα αρχεια στο φακελο και μετα gta V setupκαι ειστε κομπλε. 3 gb μου κατεβασε μονο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εξαντλησα επιτελους το single player μετα απο καμια 200αρια ωρες και λεω να αρχισω το multi τωρα.

 

Κανα 10αλεπτο που το ανοιξα λιγο να το δω, ισα που προλαβα να αγορασω ενα σπιτι και μια μηχανη.

Την πηρα να κανω την βολτιτσα μου και αρχισαν να με γαζωνουν απο ολες τις παντες.

Στα αριστερα της οθονης εσκαγαν συνεχεια κατι notifications που δεν προλαβαινα καν να διαβασω,

 

Παιζει κανενα guide ή tip;

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε update.

Ολοκληρωθηκε η αναβαθμιση μου σε i5 3570k με 16gb μνημης.

Η 7950 τρεχει σε 1100 πυρηνα και 1450 μνημη

 
Frames Per Second (Higher is better) Min, Max, Avg
Pass 0, 36.673252, 83.933197, 75.057335
Pass 1, 31.689426, 99.244141, 83.383774
Pass 2, 29.101938, 100.617188, 77.124725
Pass 3, 31.074339, 115.623131, 85.207825
Pass 4, 30.041008, 129.503845, 83.161743
 
 
Και εδω το προηγουμενο με τον E5450 συν 4 gb μνημης.
 
Frames Per Second (Higher is better) Min, Max, Avg
Pass 0, 30.452374, 49.342098, 41.608738
Pass 1, 37.737190, 64.630264, 55.081436
Pass 2, 30.465725, 66.897308, 50.367184
Pass 3, 42.455261, 64.627991, 55.093521
Pass 4, 12.849919, 91.167145, 54.521198
 
Επισης τωρα τρεχει στα default τα γραφικα και οχι κομμενα.
Μπορω να πω πως το ευχαριστηθηκα!!
 
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς . τα αξίζει μέχρι τελευταίας δεκαρας το παιχνίδι

Edit:πήγα να μπω τώρα στο single player και αφού προσπαθεί λίγη ώρα να κάνει load μετά με πετάει έξω γιατί λέει ο χρήστης είναι ήδη μέσα . στο online μπαίνει πάντως . τι παίζει άραγε? Σας το έχει κάνει αυτό εσάς καθόλου σήμερα?

Έγινε επεξεργασία από johnxatzi
Link to comment
Share on other sites

απόψε από τις 22.00 και μετά,όσοι πιστοί θέλουν θα βρισκόμαστε στο TS των noob greek players,θα βρισκόμαστε online για heists σε διάφορες ομάδες αν είναι ζυγός αριθμός,με αγώνες και υπάρχει πρόταση για δημιουργία σεναρίου από κάποια μέλη.

Εαν έχει απήχηση σήμερα,θα σκεφτούμε για events κάθε βδομάδα με κάτι διαφορετικό κάθε φορά(πχ τουρνουά τεννις)

 

Σας περιμένουμε!

 

http://steamcommunity.com/groups/NoobGreekPlayers#events/191746403293663618

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το θέμα με τους hackers έχει ξεφύγει...και η κατάσταση γίνεται τραγική,από χτες το βράδυ μέχρι και σήμερα,γίνεται ένας κακός χαμός,και όλο και περισσότεροι μάλλον αρχίζουν και έχουν το hack..mad.png

Καιρός είναι να πάμε στα forums τους,και το reddit και να απαιτήσουμε κάποιο antihack,το δε support του παιχνιδιού μάλλον παρατήθηκε γρήγορα,αφού game update έχουμε να δούμε καιρό,έστω για το online..

 

 

ο hacker προφανώς παίρνει τα ονόματα άλλων χρηστών,και ξεκινάει τις @@..

Χτες μου έριχνε μέσα στο amunation με taser σε σημεία που δεν φαινόμουν(από την πλευρά του σκοπευτηρίου) και αφού μου έριχνε για κανά λεπτό και δεν μπορούσα να σηκωθώ,έπιασε ο μαγαζάτορας και με πηροβολούσε,μέχρι που με σκότωσε..Μόλις κάνω spawn τα ίδια,ξανά taser,και ξαφνικά χαμός από μπάτσους,χωρίς να έχω αστέρια και με πυροβολούσανε όλοι..ξεφεύγω,και κει που οδηγώ πετάγομαι έξω από το αμάξι,και ξανά taser,μέχρι που πέθανα ξαφνικά και μου έδειξε ένα όνομα παίχτη ότι με έφαγε,συνεχίστηκε η δουλειά για 5-6 spawns ακόμα και λογομαχία με τον παίχτη αυτόν ότι δεν ήταν αυτός ο χακερ,παρόλα αυτά έφαγε το report του,γιατί παίθεναν κιάλλοι από αυτόν,την ώρα που κάναμε duel..να σημειώσω ότι κάθε τόσο αναβόσβηνε ο τύπος,που ηταν σα να έκανε respawn,δηλαδή refresh την ζωή του.

Μετά από λίγο ξανά,άλλο όνομα παίχτη έπιασε και έκανε τα ίδια,και το chat είχε πάρει φωτιά..Και στα καπάκια,αλλάζει πάλι όνομα παίχτη..Και ενώ καθόμουν σε passive mode και χάζευα το chat,ήρθε δίπλα μου ένας,και μετά από λίγο με έκανε teleport κάποια μέτρα πιο πίσω,πάνω σε ένα κτήριο..

 

Σήμερα,μας τύχανε όταν παίζαμε με το crew 2 τυπάδες με ένα πράσινο γκαζάτο αμάξι,προκαλούσαν πανικό,και ενώ τους ρίξαμε 5 ρουκέτες και μαζί κάποιοι άλλοι παίχτες που ήταν τριγύρω μας, δεν έπαθαν τίποτα απολύτως..παρά αναβόσβησε το αμάξι και συνέχισε τις @@ του..Πάλι πανικός στο chat όπου και δώσαμε τα ονόματα τους,και κάναμε report..

 

Με το αποκορύφωμα πριν λίγο,μόλις τελειώνουμε ένα heist και μας κάνει spawn,πάλι καλά είχαμε passive mode από πριν,πιάσανε και σκούσανε ρουκέτες από το πουθενά,σαν να έβρεχε..και το killing feed είχε γεμίσει με ένα όνομα που σκότωνε τους πάντες..Μέχρι που φύγαμε από το lobby.

 

Αν το παιχνίδι συνεχίσει έτσι,χωρίς anticheat και χωρίς τακτικά updates που θα κόβουν όλα αυτά τα hacks,τότε δεν του απομένει και πολύς χρόνος ζωής στο online κομμάτι του.wacko.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αυτό ήταν που φοβότανε η RockStar ....

τέσπα εχτές νικάω έναν αγώνα με αμαξάκια και τσουπ εκεί που περίμενα να κάνω spectate αποσυνδέθηκα και μου λέει ότι έγινε login κάπου αλλού ότι να νε

 

 

εδιτ

 

τώρα που πήγα να μπω μου λέει ότι oi cloud servers είναι μη διαθέσιμοι και δεν μπορούν να φορτώσουν τον χαρακτήρα μου

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 2 εβδομαδες και εγω τελος το story. Ωραιο. Εκτος απο τις αποστολες που δειχνει με ερωτηματικο στο χαρτη ( μια εχω μονο) υπαρχουν και αλλου τιποτα αλλες?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.