Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τελος το AC4.

Ψαχνω κατι καλό σε αυτό το στυλ, action η hack & slash (σαν darksiders πχ), να παιζει με gamepad.

Εχω παιξει watch dogs, να σας προλαβω.

Κατα προτιμηση με μπολικο ξυλο.

Ακουω προτασεις.

METAL GEAR RISING: REVENGEANCE on Steam

Castlevania: Lords of Shadow 2 on Steam

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα Archlord 2 (ειναι σε φαση open beta)

Δεν ξερω αν θα με κρατησει, αλλα το παιχνιδακι δειχνει αρκετα καλο

Βασικα δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο η κακο, αλλα εχει δεκαδες στοιχεια "δανεισμενα" απο το tera οσον αφορα ....σχεδον τα παντα (μεχρι και η μουσικη μοιαζει διασκευη σε καποια σημεια) και αρκετα visual στοιχεια οσον αφορα τα skills απο last chaos.

Το skill tree δειχνει αρκετα ενδιαφερον, και απ οτι ειδα υπαρχει κι Ελληνικη clan (σιγα μη και δεν υπηρχε) αλλα για ενα ηλιθιο λογο δεν εχω βρει ακομα πως γραφουμε στο chat !!! (αν ξερει καποιος ας πει)

Απ οπτι δειχνει εχει απειρα quest οποτε δε χρειαζεται grinding (απορω με μερικους που προτιμανε να λεβελαρουν με αυτο τον τροπο).

Τα γραφικα ειναι αρκετα καλα και γενικα η ολη αισθηση ειναι αρκετα θετικη.

Με μια ματια στα items που εχει στο itemshop φοβαμαι πως θα ειναι pay to win, αλλα αυτο θα φανει στην πορεια...

Σε dungeon του 10lvl που μπηκα παντως ειδα αρκετο drop

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα Archlord 2 (ειναι σε φαση open beta)

Δεν ξερω αν θα με κρατησει, αλλα το παιχνιδακι δειχνει αρκετα καλο

what the hell? το πρώτο το είχα λιώσει , ήμουν το μεγαλύτερο LvL για 2 σερί season, απ' όλους τους servers. χαμός με τους ΧΙΙΙ και τους Genesis χαχ! για παιχνίδι του 2006 και για τα 2 επόμενα χρόνια ήταν φοβερό. μετά στο 3ο επισόδειο μ@λ@κίστηκαν και τελικά το πήρε το webzen που το έκανε τέρμα για τέρμα Pay 2 win.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ το Origins το χειρότερο της σειράς. Ιδιαίτερα επαναλαμβανόμενο, με υπερβολικά πολύ και άχρηστο περιεχόμενο στα sidequests. Παρόλα αυτά για λόγους πληρώτητας το τελείωσα και αυτό και το Frozen DLC.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ το Origins το χειρότερο της σειράς. Ιδιαίτερα επαναλαμβανόμενο, με υπερβολικά πολύ και άχρηστο περιεχόμενο στα sidequests. Παρόλα αυτά για λόγους πληρώτητας το τελείωσα και αυτό και το Frozen DLC.

Δεν θα το έλεγα χειρότερο, απλά λιγότερο καλό. Είχε κομμάτια που σε κρατάνε, όπως π.χ. η μάχη με τον Deathstroke, αν και κατά τη γνώμη μου δεν έπρεπε να την έχουν τόσο νωρίς.

Το City μου φάνηκε πιο μεγάλο και πιο ενδιαφέρον, ενώ το Asylum σαν πρώτο της σειράς είναι πολύ καλό.

Και τα 3 πάντως μου άρεσαν πολύ και σπάνια συνεχίζει έτσι καλά ένα franchise.

Ανυπομονώ για το 4 πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.