Jump to content



The Witcher 3:Wild Hunt


rory

Recommended Posts

Με 2 εκατομμύρια κόπιες στα 2 πρώτα χρόνια το Witcher 1 δεν πέρασε σχετικά απαρατήρητο όπως λέει το παληκάρι στο video, μάλλον αυτός δεν το πήρε χαμπάρι. Ήταν απλά hands down το καλύτερο RPG ανα την υφήλιο για 2 συνεχόμενες χρονιές λόγω και της Enhanced Edition που βγήκε ένα χρόνο μετά το launch. Επίσης όποιος δεν έχει παίξει το 1 πραγματικά δε ξέρει τι χάνει, το 2 απλά έφερε τα graphics στο προσκήνιο με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του 1 να παραγκωνίζονται λιγουλάκι. Όπως και να χει πάντως το 3 είναι απίστευτο δημιούργημα, πραγματικά ακόμα δε έχω χωνέψει το ότι κατάφεραν και ξεπέρασαν τα προηγούμενα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έχω να κολλήσω με παιχνίδι έτσι εδώ και ~20 χρόνια, από το Diablo 1

 

 

 

με χάλασε που όταν το τερματίσεις, δεν υπάρχουν πλέον οι Main Characters και γενικά το παιχνίδι "αισθάνεσαι" πως είναι άδειο

 

τελείωσα τα πάντα εκτός από τα quests για το gwent (5-6)

 

τώρα ψάχνω για κίτρινα θαυμαστικά όπου πετύχω

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

Σε 770 που έχω πάει λίγο καλύτερα αλλά σε ορισμένα σημεία των cutsceens τρώει frame drops.

Γενικά πάντως έχει στρώσει.

(patch 1.06)

Έγινε επεξεργασία από knight_77
Link to comment
Share on other sites

Με maxwell εχει κολλητηλικια το παιχνιδι , το ειπαμε :hehe: 

 

Ενταξει,  και με 780ti νερο παει μετα τα patch :) 

 

Οι τριχες αληθεια, τι τρελη διαφορα κανουν; Εβαλα τις τριχες και εχασα ~30 fps  Δηλαδη αρχισε να γινεται unplayable το game. Και δεν ειδα και καμμια θεσπεσιαλ διαφορα!

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το witcher κι από μένα, 150 ώρες κάνοντας σχεδόν τα πάντα απο side-quests, contracts κτλ. Χρησιμοποίησα αυτό το sweetFX preset σχεδόν σε όλο το playthrough, μεγάλη βελτίωση απ' το vanilla imo. Τη δυσκολία την άφησα στο blood and broken bones, αλλά αφού ντύσεις καλά τον geralt γίνεται σχετικά εύκολο. Οπότε όποιος θέλει πραγματικό challenge προτείνεται το death march.

 

Έπος πραγματικό το παιχνίδι, ακόμα και με τα διάφορα μικροπροβληματάκια που αντιμετώπισα κατα καιρούς.

Απ' τα καλύτερα 25 ευρώ που έχω ξοδέψει ποτέ!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους το τερμάτισα το witcher με τη σειρα μου και γω (το main story) και λιγα side mission !!! επος τι να λεμε !! :D 

καιρο ειχα να κολλησω τοσο πολυ !! ;) 

 

και τα παμε αγαπαμε yennefer !!

 

post-31491-0-87548400-1434794133_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.