Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

21 λεπτά πριν, το μέλος Spirosssss έγραψε:

Νομίζω τα αξίζει πάντως (όχι τα λεφτά καθαυτά αλλά την υπέρβαση) 

Ακόμα δεν έχω χωνέψει πόσο βαθιά έβαλα το χέρι στην τσέπη (1298 το κινητό, 135 η ασφάλεια, 36 οι θήκες, 18 το screen protector).

Έψαχνα για μήνες τον προκάτοχό του S21 Ultra να πέσει η τιμή του, αλλά 1 χαμηλότερη ήταν 1099€ για εκθεσιακό στον Κωτσόβολο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι κανετε σεις, αλλα εγω πηρα ενα υγρακι για το vape. Ειναι το πιο δημοφιλες στις φρουτενιες γευσεις στο σκρουτζ και οπως μου ειπε το παληκαρι απο το οποιο ψωνιζω, ειναι πολυ δυνατος κωδικος. Αρεσει σε παρα πολυ κοσμο. Θα συμφωνησω....

IMG-e00c25cd67cfbcb3f29f6902c5b0030c-V.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Μπισκότε μου, Razer; Razer;

 

 

Excuse Me Reaction GIF

 

Ε δε ξέρω ποιες είναι οι τρέντυ μάρκες.

Αυτά άνετα είναι, δεν έχουν την shite δερματίνη, αξιοπρεπή εμφάνιση έχουν, αξιοπρεπή ήχο έχουν (με λίγο tweaking), leak δεν έχουν, βγαίνει το μικρόφωνο, κόβουν αρκετά τον ήχο από τα ερκοντίσια και τα διάφορα βουητά.

Τι άλλο να θες από daily driver wired overear headset;  Embrace the dark side ρε θείο.

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Excuse Me Reaction GIF

 

Ε δε ξέρω ποιες είναι οι τρέντυ μάρκες.

Αυτά άνετα είναι, δεν έχουν την shite δερματίνη, αξιοπρεπή εμφάνιση έχουν, αξιοπρεπή ήχο έχουν (με λίγο tweaking), leak δεν έχουν, βγαίνει το μικρόφωνο, κόβουν αρκετά τον ήχο από τα ερκοντίσια και τα διάφορα βουητά.

Τι άλλο να θες από daily driver wired overear headset;  Embrace the dark side ρε θείο.

6ibnex.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

Δε μπορουσα να αποφασισω ποιον επεξεργαστη να παρω. 5950Χ ή 3D.

Παρηγγειλα τον 5950Χ. Λιγα λεπτα μετα τον ακυρωσα κ το ριξα στον 3D.

 

Γιαυτο θελει ενα μικρο ban στους gdp77, paxman, cookie etc....

 

913239530_Photo08-06-2022190038.thumb.jpg.0826a4b3dcf75d76506f6166270c05be.jpg

 

Clubάκι στήνουμε άνετα πάντως.

Μεγειές!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 λεπτά πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Αυτός τώρα μόνο στο gaming είναι πιο γρήγορος ή και στα φίλτρα του Photoshop;

Από τον δικό σου πιο γρήφορος είναι και ο i3 6100  πάντως :p 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, το μέλος BasiliCeLew έγραψε:

Αλλά το κόστος είναι 20 φορές μικρότερο (υπολογισμένων και των αναλωσίμων) σε σχέση με φωτοτυπάδικο (όπου η εκτύπωση είναι σχεδόν ίδια ποιοτικά) αλλά η διαφορά με ψηφιακή εκτύπωση τόσο στην ανάλυση όσο και στα χρώματα είναι τεράστια

Το διαβασα 20 φορες, ακρη δεν εβγαλα

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, το μέλος slalom έγραψε:

Το διαβασα 20 φορες, ακρη δεν εβγαλα

- Έχει σχεδόν ίδια ποιότητα (σε ανάλυση και χρώμα) από το κλασσικό φωτοτυπάδικο / βιβλιοπωλείο της γειτονιάς (τουλάχιστον της δικής μου γειτονιάς 😛 )
- Επειδή δώσαμε τις ίδιες εκτυπώσεις για μαζική εκτύπωση και σε τυπογραφείο (την αναφέρουν ως ψηφιακή εκτύπωση τώρα τι να πω 😛 ) συγκριτικά όσο αφορά την ανάλυση της εκτύπωσης και τη απόχρωση των χρωμάτων η διαφορά είναι μεγάλη (η εκτύπωση του hp 720 είναι χειρότερη κατά πολύ). 

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.