Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Εγω τι να πω που εχω ξεμεινει οχι με 1 αλλα με 2 nvidia shield που δεν τα χρησιμοποιω απο το 2019? Και αγγελια να τα βαλω δεν νομιζω να ασχοληθει κανεις να δωσει χρηματα για αυτα και δεν τα σκοτωνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω τι να πω που εχω ξεμεινει οχι με 1 αλλα με 2 nvidia shield που δεν τα χρησιμοποιω απο το 2019? Και αγγελια να τα βαλω δεν νομιζω να ασχοληθει κανεις να δωσει χρηματα για αυτα και δεν τα σκοτωνω.

 

Για ποιο λόγο δεν τα χρησιμοποιείς?

 

Link to comment
Share on other sites

23 λεπτά πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω τι να πω που εχω ξεμεινει οχι με 1 αλλα με 2 nvidia shield που δεν τα χρησιμοποιω απο το 2019? Και αγγελια να τα βαλω δεν νομιζω να ασχοληθει κανεις να δωσει χρηματα για αυτα και δεν τα σκοτωνω.

Έλα μωρέ, σκότωσε ένα για το καλό... ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

ενα απο τα must have gadget για το νεο τουτου

20220831_075439.thumb.jpg.ca747a5c0d4894b2cc38742817e7f9d6.jpg

 

Όποτε μπορέσεις δώσε μερικές πληροφορίες για την λειτουργία του ( άμα έχεις διακοπές στην σύνδεση πχ)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος fuz10n έγραψε:

αυτες οι oled οτι πιο εντυπωσιακο εχω δει τελευταια κολλας πραγματικα.

 

λιγα πραγματακια για ενα παιχνιδακι:

 

IMG_1268.thumb.jpg.fb7f0afa4219fbf14e4addede38e6fd6.jpg

 

IMG_1272.thumb.jpg.e7bd2da4ac357bd1f4ed4ddd4d18c901.jpg

 

IMG_1279.thumb.jpg.be1bc2cae17935b49f98b8eaaf437f39.jpg

 

IMG_1280.thumb.jpg.a8ff4138b8b78998991f1f6d21957f36.jpg

 

IMG_1282.thumb.jpg.895931e108dea38eb8cb0db5c1594151.jpg

 

IMG_1283.thumb.jpg.db62ee896de956824166905f926608df.jpg

 

IMG_1288.thumb.jpg.39842458bf1f5ec2dbb9ec4eaa71ba49.jpg

 

 

ειναι γι αυτο το αμαξακι. εδω ειναι 2 λεπτα πριν καουν ολα το καλοκαιρι. εχει και ωραιο σχολιασμο :D (clickbait thumbnail)

 

 

Για πες μας και απο που τα πήρες γιατί ενδιαφέρομαι και εγω 

Link to comment
Share on other sites

@Stavros Apo το μονο μαγαζι που τα βρηκα ελλαδα σαν combo ειναι ο racerc.gr . Πολυ συνεννοησιμος και με μηνυματα και τηλεφωνικα. Ειναι κρητη, αλλα την αλλη μερα τα ειχα σπιτι με γενικη ταχυδρομικη, κανενα θεμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Lamogio πολύ εύκολο στην σύνδεση και στο σεταρισμα. 1 λεπτό μου πήρε. Το άφησα μέσα στον τεμπέλη που έχει και μια usb. Δεν ξανασχολεισαι απλά όταν μπαίνεις στο αμάξι και βάζεις μπρος συνδέεται μόνο του σε λίγα δευτερόλεπτα. Σήμερα έκανα μια διαδρομή μισής ώρας με maps ανοικτά και το tidal να παίζει. Ούτε αποσυνδέσεις ούτε τίποτα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος wesker έγραψε:

Τι ακριβώς είναι αυτό ρε αγόρι;

 

Συνδέεις ασύρματα το κινητό με την μονάδα του αυτοκινήτου. Η πιο χρήσιμη λειτουργεία είναι να έχεις ασύρματα το Android Auto, που κανονικά θα πρέπει να το υποστηρίζει το αυτοκίνητο από μόνο του.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 λεπτά πριν, το μέλος Lamogio έγραψε:

Η πιο χρήσιμη λειτουργεία είναι να έχεις ασύρματα το Android Auto, που κανονικά θα πρέπει να το υποστηρίζει το αυτοκίνητο από μόνο του.

Σου δουλευει το android auto? Εμενα επαψε να λειτουργει και πλεον δεν μπορω να κατεβασω την εφαρμογη στοκινητο ουτε απο third party site. Και νομιζω υπηρξε και επισημη ανακοινωση οτι πλεον δεν θα υποστηριζεται στην Ελλαδα. Για δωσε πληροφοριες αν μπορεις ωστε να το κανουμε να δουλεψει....

Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτό ακριβός που ειπε το @Lamogio

To Android auto ποτέ δεν έπαψε να λειτουργεί. Το μόνο που δεν υποστηρίζει είναι οι φωνητικές εντολές στα ελληνικά. Επίσης δεν το βρίσκεις σαν εφαρμογή γιατί η google εχει ενσωματώσει στο android. Θεωρητικα ολα τα τηλεφωνα android το έχουν. Αλλά όχι σαν εφαρμογή, σαν λειτουργεία. Ψάξε στις ρυθμίσεις μήπως είναι απενεργοποιημένο. Εμένα στο galaxy s9+ (αρχαιολογία) μόλις σύνδεσα το κινητό στο usb του αυτοκινήτου έτρεξε μόνο του χωρίς να εχω κανει κάποια εγκατάσταση η κάποια ρύθμιση

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Σου δουλευει το android auto? Εμενα επαψε να λειτουργει και πλεον δεν μπορω να κατεβασω την εφαρμογη στοκινητο ουτε απο third party site. Και νομιζω υπηρξε και επισημη ανακοινωση οτι πλεον δεν θα υποστηριζεται στην Ελλαδα. Για δωσε πληροφοριες αν μπορεις ωστε να το κανουμε να δουλεψει....

 

Για δώσε μοντέλο κινητού και τι έκδοση android έχει. Κανονικά ισχύει αυτό που είπε ο @BloodMage , πλέον είναι ενσωματωμένο στο λογισμικό. Δοκίμασε μόλις το συνδέσεις στο αυτοκίνητο να αλλάξεις τις επιλογές που σου δίνει στην αρχή, "μόνο φόρτιση", "μεταφορά δεδομένων" και πρέπει να έχει ακόμα μια.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, το μέλος Lamogio έγραψε:

 

Για δώσε μοντέλο κινητού και τι έκδοση android έχει. Κανονικά ισχύει αυτό που είπε ο @BloodMage , πλέον είναι ενσωματωμένο στο λογισμικό. Δοκίμασε μόλις το συνδέσεις στο αυτοκίνητο να αλλάξεις τις επιλογές που σου δίνει στην αρχή, "μόνο φόρτιση", "μεταφορά δεδομένων" και πρέπει να έχει ακόμα μια.

 

Samsung S8 Plus εχω, και φοραει android 9. 

Θυμαμαι παλαιοτερα ειχα κατεβασει την εφαρμογη android auto και απλα την ανοιγα οτι συνδεα το κινητο. Και ειχα διαβασει οτι η υποστηριξη στην Ελλαδα τερματιστηκε. Anyway, εννοειται πως θα δοκιμασω και αυτο που λες μπας και....

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

 

Samsung S8 Plus εχω, και φοραει android 9. 

Θυμαμαι παλαιοτερα ειχα κατεβασει την εφαρμογη android auto και απλα την ανοιγα οτι συνδεα το κινητο. Και ειχα διαβασει οτι η υποστηριξη στην Ελλαδα τερματιστηκε. Anyway, εννοειται πως θα δοκιμασω και αυτο που λες μπας και....

 

 

Έχω την εντύπωση οτι από το android 9 και πίσω είναι σαν ξεχωριστή εφαρμογή, από το android 10 και μετά το έχει ενσωματωμένο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

 

Samsung S8 Plus εχω, και φοραει android 9. 

Θυμαμαι παλαιοτερα ειχα κατεβασει την εφαρμογη android auto και απλα την ανοιγα οτι συνδεα το κινητο. Και ειχα διαβασει οτι η υποστηριξη στην Ελλαδα τερματιστηκε. Anyway, εννοειται πως θα δοκιμασω και αυτο που λες μπας και....

 

 

Επίσης κανε αναζήτηση στις ρυθμίσεις του κινητού σου "android auto" να δεις αν είναι ενσωματωμένο στο λειτουργικό 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.