Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Άσχετο με το θέμα αλλά ένα μικρό δείγμα του κολλήματος που έχω φάει.

 

http://www.youtube.com/watch?v=EjP2hxjnU34

 

Υπάρχουν και bosses ολόκληρη οθόνη αλλά εκείνα συνήθως τα καθαρίζω πιο εύκολα, το συγκεκριμένο το πάλευα καμμιά ώρα μέχρι να το μάθω.

 

Αν ήταν pc game θα είχες γλιτώσει το report. Τώρα όμως κανένα έλεος!!!!! (πλακίτσα :lol::ph34r: )

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

επειδη πληρωνεις τον server θα μας σπασεις και τα @@@@ με τις μαλακιες τωρα? ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΩΤΡΑΙΟ!!!!!  :p

την επομενη φορα ποσταρε στο project cars ποσο γαματο ειναι το IRACING................ αστα διαλα :lol:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

επειδη πληρωνεις τον server θα μας σπασεις και τα @@@@ με τις μαλακιες τωρα? ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΩΤΡΑΙΟ!!!!!  :p

την επομενη φορα ποσταρε στο project cars ποσο γαματο ειναι το IRACING................ αστα διαλα :lol:

 

Γνωριζόμαστε και απο παλιά και δεν το ξέρω ή είσαι ακόμα ένας τσάμπα μάγκας του πληκτρολογίου; Δεν νομίζω ότι σου έχω δώσει κανένα δικαίωμα για να βγάζεις τα όποια κόμπλεξ έχεις εδώ. Για τον server ποτέ δεν ζήτησα το οτιδήποτε, απλώς υπήρχε για να περνάμε καλά.

 

Καλή συνέχεια παίδες, κάπου εδώ σταματάει η ενασχόληση μου με το thelab.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χαριτολογούσε ο Kyr, εξού και τα διάφορα smileys, αλλά όντως είναι λίγο κάπως το ποστ. Κατέβασες μάλλον και τον server εκεί που έτρεχα και έγραψε server unavailable.

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πόσα smileys έχει βάλει. Χαβαλέ έκανε. Σε καταλαβαίνω βέβαια. Του 75 εσύ του 78 εγώ. Γεράσαμε. Άλλη γλώσσα μάθαμε . Έτσι χαλαστήκαμε και με τον Κώστα :'(

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πόσα smileys έχει βάλει. Χαβαλέ έκανε. Σε καταλαβαίνω βέβαια. Του 77 εσύ του 78 εγώ. Γεράσαμε. Άλλη γλώσσα μάθαμε . Έτσι χαλαστήκαμε και με τον Κώστα :'(

Εγώ που είμαι του 68 τι να πω? ψυχραιμία, βάλτε μέσα τα μαχαίρια! :gyro:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Όπως καταλαβαίνετε, και τα αστεία έχουν τα όριά τους. Το επίμαχο μήνυμα το είδαμε εξαιτίας αναφοράς και μάλιστα όχι από το θιγόμενο μέλος. Σκοπίμως δεν το διαγράφω, για να φαίνεται η αφορμή όλης της συζήτησης και η παρεξήγηση που μπορεί να δημιουργηθεί από μια κακόγουστη πλάκα.

 

Αυτού του τύπου η γλώσσα είναι εντελώς απαράδεκτη στο φόρουμ, ειδικά όταν απευθύνεστε σε άλλα μέλη. Ο φίλος @kyr.. μπορεί να είχε τις αγαθότερες προθέσεις, αλλά έτσι όπως εξελίχτηκε η κουβέντα, αναγκαστικά θα κάνει ένα σύντομο διάλειμμα, έως ότου αποκατασταθεί η ηρεμία.

 

Στο μεταξύ, σας παρακαλώ να λήξει αυτό το θέμα και να πάμε παρακάτω.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που με λυπεί περισσότερο είναι πως έγινε αναφορά και μάλιστα όχι από τον άμεσα θιγόμενο ,έχω την εντύπωση πως δεν χρειαζόταν μια τέτοια ενέργεια.

Το περιστατικό θα μπορούσε να έχει ευτυχή κατάληξη εύκολα αν ζητούσε συγνώμη ο Κυριάκος από τον George γιατί όντως η πλακίτσα ήταν εντελώς άκομψη, δεν νομίζω πως δεν θα μπορούσαμε να το χειριστούμε εύκολα εδώ μέσα,δόξα το θεό υπάρχουν πολλοί πυροσβέστες στην οικογένεια.

Ηθικό δίδαγμα ,προσέχουμε να μην προσβάλουμε τους άλλους(χρησιμοποιείτε πολλά emoticons κάτι ξέρουν οι γκόμενες που λέει και ο Christian αλλά και περιφραστικά όπως κάνει ο Ακης πολύ σοφά λίγο πιο πάνω).

Αυτοί που νιώθουμε πως προσβαλλόμαστε καλό είναι να περιμένουμε αρκετά πριν αντιδράσουμε (την έχω πατήσει κι εγώ γι αυτό βάζω πρώτο πληθυντικό)γιατί είναι σίγουρο πως θα αλλάξουμε γνώμη όταν το ξανασκεφτούμε και θα αντιδράσουμε πολύ πιο ώριμα,βάλτε χρονοκαθυστέρηση όπως έχουν τα χρηματοκιβώτια ένα πράμα,εγώ προσωπικά έχω βάλει  :D , κάτσε να βάλω κανα emoticon  μη φάω κανα ριπορτ :p :p :p :p !

Καλή εβδομάδα με λίγη καθυστέρηση είναι αλήθεια, ας επικεντρωθούμε στο φανταστικό combo που έβαλε ο Αρης ,ριξτε κανα βίντεο να ψαρώσουμε με εξωπραγματικούς χρόνους, αντε Κώστα μη κάθεσαι και σε περιμένουμε κι εσένα στο επόμενο meeting.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Είδα τους κανόνες του divebombing. Επειδή ο TAKISDIMP μου έχει σπάσει τον έρωτα θέλω εδώ να ρωτήσω κάτι.. Το εμπρός αυτοκίνητο φρενάρει, εγώ φρενάρω πολύ πιο μετά, ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΕΜΠΡΟΣ αυτοκίνητο κάνει κίνηση να μπεί στην στροφή, έχω περάσει όλος εμπρος. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Divebombing???????

 

 

Σε παραπέμπω σ΄ αυτό το βιντεάκι στην τελευταία στροφή του αγώνα ο Δημήτρης(liakjim) κάνει αυτό που δεν θά κανες εσύ ποτέ :p  :D  δηλαδή αποφεύγει το divebombing, νομίζω, ας εκφράσουν την άποψή τους και οι περισσότερο ειδήμονες !

https://www.youtube.com/watch?v=yv1sknDwLWs

 

ΥΓ: Βλάσφημε αν ξανακάνεις τέτοια σχόλια για τον έρωτα  θα σι κάμω ριπόρτ!

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάρει το μάθημα μου. Το dive bomb , είναι ένας εκβιαστικός και ανήθικος τρόπος να περάσεις. Αν δείτε στο video άφησα γκάζι και φρέναρα πιο νωρίς γιατί ξέρω πως το Mercedes λόγω ABS ( και ικανοτήτων οδηγού ) θα φρενάρει καλύτερα αλλά κυρίως ευελπιστώντας ότι θα είχα καλύτερη έξοδο και με slip streaming θα τον πέρναγα με ασφάλεια στην ευθεία (Σχέδιο που δεν πέτυχε για 10 μέτρα χαχαχα) Αν κρινόταν το πρωτάθλημα της F1 θα το έκανα αλλά τώρα που παίζουμε με φίλους δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να καταστρέψω την προσπάθεια του άλλου και να χαλάσω το καλό κλίμα που έχουμε( Όπως έχω κάνει βλακωδώς στο παρελθόν).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν ωρίμου σκέψεως :p και εφόσον πέρασε και η απαραίτητη ώρα για να ξεθυμάνω το θέμα θεωρείται λήξαν από την πλευρά μου, μάλλον έχω μεγαλώσει αρκετά για να αντιλαμβάνομαι πότε κάποιος κάνει πλακίτσα (παρεπιμπτόντως είμαι του 75 όχι του 77 όπως λέει το username). Λυπάμαι για το ban, δεν ήταν ανάγκη για να κάνει κάποιος report πάντως και θα τα πούμε στο server για να λύσουμε τις διαφορές μας επί της πίστας!

 

Ωραιος ρε Γιωργο..πραγματικα χαρηκα παρα πολυ τωρα που ειδα το μνμ σου.

Εχθες ολο το βραδυ σκεφτομουν (χωρις πλακα) την παρεξηγηση που εγινε..και λεω ρε γμτ κριμα γιατι "χτιζουμε κατι καλο εδω τοσο καιρο". :)

 

Τελος απο μενα.Sorry acct. :)

 

 

Εγώ που είμαι του 68 τι να πω? ψυχραιμία, βάλτε μέσα τα μαχαίρια! :gyro:

 

Σωπα ρε...σε ειχα για πολυ πιο μικρο με βαση την φωνη σου.. :)

Έγινε επεξεργασία από Billys
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.