Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

*** SERVER EASTER COMBO UPDATE ***

 

Για τους αμετανόητους εραστές της ταχύτητας που θέλουν την καθημερινή τους δόση αγωνιστικής δράσης ανεξαρτήτως εθνικών/θρησκευτικών/κλπ εορτών στο server έχει ανεβεί το παρακάτω combo:

 

Car: BMW M235i

Track: Monza GP Layout

Qualify: 15 Mins

Race: 7 Laps

 

Τα λέμε επί πίστας !

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

*** SERVER EASTER COMBO UPDATE ***

 

Για τους αμετανόητους εραστές της ταχύτητας που θέλουν την καθημερινή τους δόση αγωνιστικής δράσης ανεξαρτήτως εθνικών/θρησκευτικών/κλπ εορτών στο server έχει ανεβεί το παρακάτω combo:

 

Car: BMW M325i

Track: Monza GP Layout

Qualify: 15 Mins

Race: 7 Laps

 

Τα λέμε επί πίστας !

 Μήπως εννοείς τη 235;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπαθώ, μάταια όμως, να πάρω το χρυσό στο special event : 4C and the green hell. Θέλει κάτω από 8:04 και δεν μπορώ να πέσω κάτω από 8:05:500. Ένα τακ το ξέρω αλλά δεν μου βγαίνει.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ματιάσανε πιθανώς λόγω της οδηγικής μου δεινότητος και είμαι τάβλα ούτε replay δεν μπορώ να δω,πάντως σήμερα είμαι καλύτερα.

Σας εύχομαι καλή ανάσταση και να προσέχετε τις καταχρήσεις σε βενζίνα μπριζόλα και σεξ γιατί σέρνονται ιοί που λεγε και η γιαγιά μου!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν έτρεξα, αλλά απ ότι βλέπω περάσατε πολύ καλά!

Όσον αφορά το παρακάτω συμβάν θα ήθελα και γω να σχολιάσω λίγα πράγματα

θα ηθελα λιγο να αναλυσουμε το συμβαν αυτο που συνεβει με μενα και τον Δαρας στον αγωνα μεσα.Καθαρα εγκυκλοπεδικα ετσι.
Αν φταιω, φταιει , αγωνιστικο γεγονος , γενικα να το αναλυσουμε γτ αν με ρωτησει καποιος τι εφταιξε η τι επρεπε να ειχε γινει, δε θα ξερω να απαντησω σωστα.

 

 

η γνωμη μου ειναι (οπως και σκεφτηκα και ingame) πως αφου απο την προηγουμενη στροφη ειμαι μπροστα , λιγο εκτος γραμμης και πριν την στροφη με εχει φτασει , θα επρεπε να μου δωσει το περιθωριο να μπω πρωτος.
δλδ να αφησει το γκαζι.
απο την αλλη , θα αφηνα το γκαζι αν ηταν ηδη μπροστα ο Δαρας..
Χαρακτηριζω την κινηση μου ως επιθετικη αλλα οχι λαθος.

Μετα μπορει να με εφτανε αν με αφηνε , η να εβγαινα εκτος η και να συνεχιζα κανονικα.Δε γνωριζω το μετα εφοσον δεν εγινε :p

Θα ηθελα την αποψη σας και τι τελικα επρεπε να ειχε γινει σε αυτη τη φαση.
Υ.Γ Μην χαρακτηριστει το παρον μηνυμα ως οτι ειμαι πειραγμενος η τσαντισμενος που βγηκα εκτος δρομου.Σιγα.Ουτε παω να ριξω φταιξιμο σε καποιον.Απλα με ενδιαφερει εγκυκλοπεδικα τι θα επρεπε να ειχε γινει.

 

Υ.Γ δε ξερω γιατι παει σπαστα στο youtube

 

Y.Γ ειναι απο το replay του Ακη

Μετά τη φουρκέτα ο GoMar είναι δίπλα δίπλα με τον Daras αλλά έχει το πλεονέκτημα της εσωτερικής. Παρόλα αυτά φρενάρει πολύ πιο αργά από το Δάρα, χάνει το apex για 1+ μέτρο και μετά επιταχύνει και βγαίνει αρκετά προς τα δεξιά. Gomar είπες ότι δεν είχες υποστροφή. Δεν ξέρω κατά πόσο η τιμονιέρα είναι συγχρονισμένη με τις κινήσεις του "εικονικού οδηγού" αλλά φαίνεται ότι έχεις αργήσει να στρίψεις αρκετά..Ο Δάρας φαινεται να στρίβει σαν να μην υπάρχει πουθενά ο Gomar. Αν δεν τον χτυπούσε πίσω δεξιά, με την ταχύτητα που είχε, θα τον χτύπαγε σίγουρα κάπου. Για μένα φταίτε και οι 2 εξίσου. Τώρα, τι θα έκανα εγώ διαφορετικά

 

Αν ήμουν ο Gomar, θα φρέναρα ακριβώς στο ίδιο σημείο που φρέναρε ο Δάρας (γιατί νομίζω φρέναρε λίγο νωρίτερα απ όσο έπρεπε, αλλιώς θα φρέναρα πριν από αυτόν) Με το σώμα θα κρατιόμουν στην εσωτερική και στην έξοδο θα κρατιόμουν λίγο προς τα αριστερά.

 

Αν ήμουν ο Δάρας, με το που έβλεπα τον Gomar να βουτάει τόσο μέσα στα φρένα, ήταν σίγουρο ότι θα χάσει το apex και θα βγει στα δεξιά στην έξοδο. Οπότε θα πάταγα ένα τσακ το φρένο και θα έμπαινα στα αριστερά του Gomar. Πιστεύω ότι θα βρισκόμασταν πάλι πλάι πλάι. Τη θέση τελικά μάλλον θα την έχανα γιατί μετά είναι 2 δεξιές στροφές στις οποίες θα είχες πάλι την εσωτερική

 

Καλό σούβλισμα σε όλους  :p  :lol:

 

Edit: αυτή η 4C στο λαιμό μου κάθεται! Ειδικά στο gren hell.... 

Έγινε επεξεργασία από Xlimitzouras
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη, Χρόνια Πολλά με Υγεία για όλους!!!!

 

Πάνο δεν έχει αγώνα σήμερα, τον μόνο αγώνα που μπορείς να δεις (την ίδια ώρα ;) ) είναι τα motoGP :) :) :) :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή σήμερα απο Μετέωρα που είχα πάει για Πάσχα, Χριστός Ανέστη σε όλους.

 

Όποιος είναι ο επόμενος για να προτείνει combo ας το κάνει για να ανέβει στο server για τον αγώνα της Κυριακής.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή σήμερα απο Μετέωρα που είχα πάει για Πάσχα, Χριστός Ανέστη σε όλους.

 

Όποιος είναι ο επόμενος για να προτείνει combo ας το κάνει για να ανέβει στο server για τον αγώνα της Κυριακής.

 

Shelby στο SPA :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.