Jump to content



Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

πριν 59 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Κουνέλι με πατάτες στο φούρνο. Σα να λέμε τσάμπα το κουνέλι. Ρε σαν το κουνέλι στιφάδο εχει; amateurs.

@karmen1983  Αγάπη,  πες ότι έβαλες και σκορδάκι μέσα στο κουνέλι και άσε τους να λένε! ! ! :p

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Κουνέλι με πατάτες στο φούρνο. Σα να λέμε τσάμπα το κουνέλι. Ρε σαν το κουνέλι στιφάδο εχει; amateurs.

 

ΕΕΕΤΤΣΣΣΣΙιι, πολυ αδικο και κριμα. ΑΝ ημουν το κουνελι θα ενωνα τα κομματια μου σαν τον terminator και θα σε πλακωνα στις σφαλιαρες. Το κουνελι θελει 2 κιλα κρεμμυδια και μπολικη σαλτσουλα. ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ λεμε. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

όχιιιιιιιιιιι.....

Αυλώνα-τεθωρακισμένα... Καύσωνας - Λιοπύρι...εχουμε κάνει το στρατέποδο πανω κάτω στο τρέξιμο και γω δεν ξέρω πόσες φορές...ερχεται η ωρα του φαγητού...μουσκεμα στον ιδρώτα πίνεις νερα να συνέλθεις και σου σερβιρουν ζεστή κοτόσουπα!!! ημαρτον....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

όχιιιιιιιιιιι.....

Αυλώνα-τεθωρακισμένα... Καύσωνας - Λιοπύρι...εχουμε κάνει το στρατέποδο πανω κάτω στο τρέξιμο και γω δεν ξέρω πόσες φορές...ερχεται η ωρα του φαγητού...μουσκεμα στον ιδρώτα πίνεις νερα να συνέλθεις και σου σερβιρουν ζεστή κοτόσουπα!!! ημαρτον....

Το ζεστό σε δροσίζει καλύτερα από το κρύο

Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2017 at 1:11 ΠΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μα δεν είπα ότι έχει η Μασίνα πολλές πατάτες παρόλο που είναι υπέρ αρκετές για το μέγεθος του τυλιχτού.

Είπα κυρίως ότι μου αρέσουν περισσότερο από πολλά εκεί έξω (δεν είναι προτηγανισμένες). Πολλές έχει η πικάντικη στοά και κάνα δύο ακόμη.

ΥΓ: Σταθερή αξία, από άποψη γεύσεων προφανώς

σουβλάκι χαροκόπου φάε και άσε τα άλλα :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.