Jump to content



Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Κάποιοι είναι ντροπή για το φόρουμ και δεν πρέπει να γράφουν στο θέμα. Άκου δεν κατάφεραν ένα club. 

Το απόγευμα. Ζάχο το μαγαζί σου ήταν κλειστό για καλοκαίρι, αλλιώς εκεί θα τρώγαμε :bleh: 

 

πριν 6 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

εκείνο το καφετί πράγμα μέσα στο γάλα τι είναι; Έφτασε και Αργυρούπολη το νερό του Lakis;

Υποτίθεται ότι είναι φρέντο καπουτσίνο. Δεν πίνω εγώ τέτοια πράγματα. Αυτά είναι αλλωνώνε :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος acct έγραψε:

Έχεις πολύ μεγάλα χέρια ή μένεις δίπλα στο στρουμφοχωριό; Πόσα τέτοια χρειάζεσαι για να χορτάσεις, Δρακουμέλ; ?

Εχω μεγάλο χέρι, αλλά τα συγκεκριμένα είναι μικρά. Γενικά στα σουβλάκια δεν τραβάω... με μπουκώνουν. Της Αθήνας τρώω με ζόρι δύο, Των φωτό έφαγα 2.5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Εχω μεγάλο χέρι, αλλά τα συγκεκριμένα είναι μικρά. Γενικά στα σουβλάκια δεν τραβάω... με μπουκώνουν. Της Αθήνας τρώω με ζόρι δύο, Των φωτό έφαγα 2.5

Δηλαδή στην Κρήτη το πολύ ένα; ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/20/2019 at 3:36 PM, karmen1983 said:

Οι βασιλικοί μου συνεχίζουν ακάθεκτοι και κάθε 15μέρες έχω κλάδεμα. Οπότε έφτιαξα πάλι πέστο και το έβαλα κατάψυξη για να έχουμε διαθέσιμο ανά πάσα ώρα και στιγμή. Παίζει να έχω φτιάξει πάνω από 15 σακουλάκια των 200gr και έχω δώσει και σε φίλους και γνωστούς.

 

Ειναι και δωρεάν γυμναστήριο για τα χέρια το γουδί με το γουδοχέρι. Με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια  :p 

 

20190806_122247.jpg

 

 

 

 

Πες και τη συνταγή ακριβώς αν δεν σου είναι κόπος.

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ακριβως δε μπορω να σου πω μιας και ειμαι ανθρωπος που παω με το ματι κ δοκιμη. 

Βασιλικος κουκουναρι αλατι πιπερι σκορδο λαδι και παρμεζανα μπηκαν. 

Στο τελευταίο επειδη τελειωσε το κουκουναρι κ βαριομουν να παω ειδικα γι αυτο, συμπληρωσα με κασιους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.