Jump to content



Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

ΕΣΎ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ

 

image-52268b4f3c8222266a3ca7f13dab2e8a58

 

 

 

 

 

Μια χαρά φάγαμε και μετά μη γκρινιάζεις :p

 

 

 

Θα σου είχα ζητήσει να μου φέρεις σε ταπεράκι...αλλά μιας και είπες για γκρίνια, θα σου προσφέρω ένα κλαδί ελιάς ώς δείγμα φιλίας!

 

(και ένα πακέτο χαρτομάντηλα)

 

:gyro:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Μερικές παρατηρήσεις.

1. Το στομάχι έχει πεπερασμένο και συγκεκριμένο όγκο που μπορεί να χωρέσει. Αυτό το πράγμα ήταν πολύυυ μεγάλο. Πώς χώρεσε; Εγώ τώρα με τη δίαιτα, έχω παρατηρήσει ότι τρώω λιγότερο και άμα φάω περισσότερο πονάει η κοιλίτσα μου. Αυτός δεν έσκασε;;;

2. Έχω δοκιμάσει να φάω χωρίς να μασήσω το φαγητό μου (επειδή ήταν πολτός νομίζω, δε θυμάμαι ακριβώς) αλλά μου έρχεται αηδία. Θέλω πάντα να κάνω πως μασάω για να καταπιώ. Αυτός πώς άντεχε να καταπίνει χωρίς να μασάει; Εσείς αντέχετε;

3. Στο 1μιση λεπτό περίπου, θυμήθηκα μια φορά μικρότερος που έτρωγα και είχα δαγκώσει το δάχτυλό μου :hehe: . Άσχημος πόνος...

 

 

Κατι που εκανα προσφατα για να κερασω κατι καλεσμενους. Εμπνευσμενος απο διαφορετικες συνταγες, ενωμενες μεταξυ τους. Ακολουθουν 2 γλυκα με συντομες περιγραφες.

 

Φαίνονται και τα 2 πάρα πολύ ωραία!!!! Εύγε!

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

βαφλα απο το Sugar Inn 

 

https://lh4.googleusercontent.com/-qysaOi-EdWk/VVYAgx-jZ-I/AAAAAAAACE0/BpaFF6CDhm0/w1113-h835-no/15%2B-%2B1

 

παρα πολυ καλη οπως και η μπαλα επανω της !!  

 

κρατει μεχρι τις 22 να δω τι λενε η κρεπα  και το club.

 

@felix, o crepito εχει φαει μαυρο, 2 φορες πηρα βαφλα και μετα απο μερικες ωρες το μετανιωσα πικρα, γιναμε ολοι εξυπνοι και οταν μας λιωσει το παγωτο το ξαναπουλαμε :S

 

@jesus,  τελικα αρχισα να τους τιμαω παλι στο easy burger, τουλαχιστον μια φορα το μηνα στελνω παραγγελια μεσω clickdelivery, τα εβαλα κατω, συγκρινα τιμες με τον ανταγωνισμο και ειδα οτι παραμενουν αρκετα φθηνοι, για παραδειγμα ενα colosseum με διπλο μπιφτεκι και μπεικον  βγαινει τωρα 5.5 ευρω ενω  το ιδιο  στησιμο στα  simply κοστιζει 50 λεπτα παραπανω και με ενα μπιφτεκι λιγοτερο ( :s  )

 

κανουν και χειροποιητα nuggets πλεον 

 

https://lh4.googleusercontent.com/-fcljWDSGMOw/VP7-yx4zgII/AAAAAAAAB1c/b-9aVW4Xyg0/w1113-h835-no/15%2B-%2B1

 

στην γιορτη της μητερας  πηρα προφιτερολ απο τον Ανδρια στην φιλοθεη, pics δεν παιζουν δυστυχως :p  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Club Sandwich (και πιτσα) σε μπυραρια στην Αλεξανδρουπολη (Enallax το ονομα). Ειναι τεραστιο το κλαμπ και ας μη φαινεται καλα στη φωτο. Και πολυ καλα τα ψωμακια και οι πατατουλες! Οποιος ειναι Αλεξ/πολη, στανταρ θα το εχει δοκιμασει!

post-60900-0-12523700-1431880420_thumb.j

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@GruntGR

Φαε και για μενα μιας και εχω φυγει απο αθηνα εδω και 4 χρονια :(

2 γωνιες πιο πανω εμενα btw :p

αχ ωραια χρονια :D

Εκεινο το 24ωρο(το μαγαζι) το τιμουσα τακτικα και κατι ακυρες ωρες4-5 τα ξημερωματα

 

Πριν κανα 3βδομαδο εφαγα burger απο ενα μαγαζι γλυφαδα,μια τρυπα ηταν ονομα δεν θυμαμαι μονο οτι ειχε σχεση με crossfitαδες(wtf)

Πολυ καλο burger αλλα τσιμπημενο(λογικο)

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.