Jump to content



Wamta FUN, dual class, team cup! SEASON 2


Recommended Posts

Δυστηχως δε μπορω να γνωριζω για την συνολικη συμμετοχη μου στους αγωνες.
Εκκρεμει μια (μακαρι) δουλεια στις 31/7 και ενα ταξιδι ενδιαμεσα.Για αυτο δεν εχω δηλωσει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλωσα και εγω αλλα δε θελω να γκρινιαξει ο team mate μου για τυχων απουσιες..
Η επιλογη teammate μεχρι ποτε ειναι ;

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Αφού ουσιαστικά δε πρόκειται για cup με την απόλυτη έννοια λόγω των απουσιών δηλώνω και εγώ

με πιθανότητα τεράστια να τρέξω στις 17/7 + 24/7 αποκλείεται η 31/7 και δύσκολα η 10/7 (θα είμαι κινητό εμπόδιο αν προλάβω)

 

Προτείνω αυτοί που δεν θα ασχοληθούν και πάρα πολύ (όπως εγώ) να τρέξουν μόνο με το ένα αυτοκίνητο.

Βάλτε  με με όποιον νομίζετε  :T:

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, thazio said:

Αφού ουσιαστικά δε πρόκειται για cup με την απόλυτη έννοια λόγω των απουσιών δηλώνω και εγώ

με πιθανότητα τεράστια να τρέξω στις 17/7 + 24/7 αποκλείεται η 31/7 και δύσκολα η 10/7 (θα είμαι κινητό εμπόδιο αν προλάβω)

 

Προτείνω αυτοί που δεν θα ασχοληθούν και πάρα πολύ (όπως εγώ) να τρέξουν μόνο με το ένα αυτοκίνητο.

Βάλτε  με με όποιον νομίζετε  :T:

 

Όλα δεκτά, αλλά το εναλλάξ μεταξύ 2 συνεχόμενων αγώνων δεν το γλιτώνεις. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να συννενοηθείς με ποιο αυτοκίνητο θα ξεκινήσεις εσύ και με ποιο ο teammate σου.

Αν ξεκινήσεις με Lotus, τότε στους αγώνες 1-2-3-4 θα έχεις LOTUS-TATUUS-LOTUS-TATUUS.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το καλοκαιρι παω στο νησι μου και δεν κουβαλαω τιμονιερα μαζι :( Και μου χε λειψει το Assetto λογω εξεταστικης γμτ :@
Ελπιζω να κανετε κανα streamακι να παρουμε λιγο ματι και μεις!

 

 

3 hours ago, uhu said:

Άντε έβαλα και εγώ την τζίφρα μου.

Να δω πως θα τρέξω από Μυτιλήνη τέλος Ιούλιου. :p

 

Οπ και αλλος Μυτιληνιος ? :D

Έγινε επεξεργασία από khr1s
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Μη φοβάστε ωρέ!! Έτσι και αλλιώς λίγοι θα είναι αυτοί που θα καταφέρουν να τρέξουν σε όλους τους αγώνες!!

Μήπως να μετονομαστεί σε We Always Miss The Race

 

:tomato:

 

Επίσης προτείνω κάθε ομάδα να μπορεί να κάνει skip το ένα χειρότερο της αποτέλεσμα.

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται μαζευτήκαμε κουτσά στραβά.

Ξεκινάτε να βρείτε τον teammate σας, προτείνω όσοι πιστεύουν πως θα χάσουν πάνω από 1 αγώνα να γίνουν ομάδες μεταξύ τους.

 

Τώρα πρέπει να συνηθίσω το Rift μέχρι την Κυριακή αλλιώς με βλέπω με κουβά κοντά στο rig.. :p

 

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O server για το pre-season period άνοιξε. Ψάξτε για WAMTA και μπείτε να δοκιμάσετε τα αυτοκίνητα!

Σιγά σιγά καλό είναι να ετοιμάζονται και οι ομάδες παρακαλώ.. Ποιος θα πάει με ποιον, με τι αυτοκίνητο θα ξεκινήσετε, καθώς και όνομα ομάδας (προεραιτικά - αν δε θέλετε τα default ονόματα team#1 team#2 κλπ)

 

23 hours ago, Stelios F. said:

Ο Παναγιώτης και ο Παναγιώτης δεν θα πάρουν μέρος?

Ο Κώστας?

@panosdimp @rapid_fast είπαμε να μη  βάλουμε cup race μεσοβδόμαδα μπας και καταφέρετε να μπείτε. Αν έχετε διάθεση, υπάρχουν θέσεις!

tagging @djkostas

 

 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα εδω και καιρό να κανω σκιν για κάποια αμάξια,και τωρα με το cup ειναι ευκαιρια,ξεκίνησα σήμερα με το tatuus,απο το 0 χωρις να ξερω τι παιζει,βρηκα εναν οδήγο και εκανα καποιες απλές αλλαγες,στο χρώμα κυρίως και έβαλα και μερικούς "χορηγούς".Showroom_tatuusfa1_2-6-2016-20-51-20.jpg

Θα συνεχισω αργότερα,προσθέτοντας χορηγούς,πιθανόν να αλλάξω λίγο και το χρώμα,και οταν βρω teammate βαζοντας ονομα (και αριθμούς;).

Και τέλος θα τα περάσω όλα στην lotus.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.