Jump to content



Wamta FUN, dual class, team cup! SEASON 2


Recommended Posts

15 minutes ago, PolomanGR said:

Ήθελα εδω και καιρό να κανω σκιν για κάποια αμάξια,και τωρα με το cup ειναι ευκαιρια,ξεκίνησα σήμερα με το tatuus,απο το 0 χωρις να ξερω τι παιζει,βρηκα εναν οδήγο και εκανα καποιες απλές αλλαγες,στο χρώμα κυρίως και έβαλα και μερικούς "χορηγούς".Showroom_tatuusfa1_2-6-2016-20-51-20.jpg

Θα συνεχισω αργότερα,προσθέτοντας χορηγούς,πιθανόν να αλλάξω λίγο και το χρώμα,και οταν βρω teammate βαζοντας ονομα (και αριθμούς;).

Και τέλος θα τα περάσω όλα στην lotus.

Πολύ ωραίο, i like.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και μια ερώτηση, αν και μάλλον ξέρω την απάντηση. Κοίταξα λίγο τους χρόνους που βγάζουν το Tatuus και η type 25, και είναι λίγο μέρα με νύχτα, όπως και πρέπει φαντάζομαι για να ρίξει και 2-3 γύρους το γρηγορότερο class . Το type 49 το αποκλείσατε γιατί θα πιθανώς θα "μπλέκονταν" αρκετά τα 2 class?

 

Θα τρέξω με αυτό το skin btw :D:

preview_original.jpg

Δεν καπνίζω αλλά μη τυχών μου πείτε απαγορεύονται οι διαφημίσεις τσιγάρων :angry: ... :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Lylankor μετά από αυτό το avatar και την επιλογή του χορηγού δεν πιστεύω τίποτα.. Φαίνεσαι φουλ εθισμένος καπνιστής!!!

Αν θέλεις να χρησιμοποιηθεί αυτό το skin, πρέπει να το κάνεις upload (ή να μας πεις το source) κάπου και να το μοιραστείς μαζί μας. Φυσικά πρέπει να αρέσει και στον team-mate σου μιας και στα μισά races αυτός θα τρέχει με την Tatuus!!!

 

Για την άλλη ερώτηση που έκανες: Διαλέξαμε την Tatuus για να υπάρχει διαφορά στο handling των αυτοκινήτων. paddles vs h shifter / wings vs no wings.  old formula vs new  formula δηλαδή.

 

 

Πότε τελειώνει ο αγώνας;

Σε αντίθεση με την προηγούμενη σεζόν όπου αργοί-γρήγοροι έκαναν τον ίδιο αριθμό γύρων (@thazio ακόμα θυμάμαι τι έπαθες !!!),

από εδώ και πέρα ο αγώνας τελειώνει στον γύρο που τερμάτισε ο 1ος της γρήγορης κατηγορίας. Δεν έχει σημασία αν τα Type 25 είναι 3-4 γύρους πίσω σε εκείνη τη φάση, τερματίζουν και εκείνα τότε. Για να καταλάβουν αυτοί με τη Lotus πότε θα τερματίσουν, θα πρέπει να έχουν ανοιχτό το ptracker που εμφανίζει σχετικό σήμα (λευκή σημαία με το που τερματίσει ο 1ος και καρό σημαία όταν περάσεις τη γραμμή τερματισμού).

 

 

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

@Lylankor μετά από αυτό το avatar και την επιλογή του χορηγού δεν πιστεύω τίποτα.. Φαίνεσαι φουλ εθισμένος καπνιστής!!!

Είναι που μάλλον δεν θα με βολέψουν οι ώρες αλλιώς θα έμπαινα με tatus WEST!!!!

Εγώ είμαι και φούλ καπνιστής, άσε που εάν δεν παινέψεις και το σπίτι σου....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

7 μέρες μείνανε για τον πρώτο αγώνα και ακόμα δε ξέρουμε αν έχουν γίνει ομάδες.

Γράψτε καθαρά ποιος είναι με ποιόν και να κάνουμε τα ζευγάρια όσοι είμαστε μόνοι. :)

Να μη το προδικάσω αλλά μου φαίνεται πως δε θα γίνει ωραίο το cup.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Oxide Burnedbrain said:

7 μέρες μείνανε για τον πρώτο αγώνα και ακόμα δε ξέρουμε αν έχουν γίνει ομάδες.

Γράψτε καθαρά ποιος είναι με ποιόν και να κάνουμε τα ζευγάρια όσοι είμαστε μόνοι. :)

Να μη το προδικάσω αλλά μου φαίνεται πως δε θα γίνει ωραίο το cup.

Ρε γκαντεμόσαυρε κάτσε βρες teammate και άσε τα φιλοσοφικά!!!

 

Λοιπόν, άντε να ξεκινήσω εγώ τις δηλώσεις ομάδων.

 

Όνομα ομάδας: Zero Awareness

Οδηγοί: Stelios, Akis

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, akis_z80 said:

Ρε γκαντεμόσαυρε κάτσε βρες teammate και άσε τα φιλοσοφικά!!!

 

Λοιπόν, άντε να ξεκινήσω εγώ τις δηλώσεις ομάδων.

 

Όνομα ομάδας: Zero Awareness

Οδηγοί: Stelios, Akis

Λάθος όνομα!!! Βάλε OVR και στο skin το σηματάκι της Oculus!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος thazio έγραψε:

Έχω αφοσιωθεί πλήρως σε αυτό μέχρι τέλος ιουλίου:

Home | Michelin Challenge Design

Ρε θα με πάρεις μαζί σου στο Le Mans????

Έστω για να σου κρατάω το βραβείο... please!!!!

 

Θανάρα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PolomanGR said:

Έτοιμο το skin,πείτε ποιός με θέλει για  teammate,να βαλω και το άλλο όνομα.

Γίνετε να κάνεις assign ενα σκιν σε δυο άτομα ε;

Να μην κανω 2 σκιν για το καθε αμάξι.

preview.jpg

Nice!!! Ναι γίνεται να το χρησιμοποιήσουν και οι 2.

 

@thazio good luck αν και θα μετανιώσεις πικρά όταν σε 10 χρόνια το WAMTA θα αντικαταστήσει επίσημα την F1 :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όσοι δημιουργούν ομάδες να μας τις στέλνουν με PM ή να τα ποστάρουν εδώ για να αρχίσουμε να φτιάχνουμε τα google sheets σιγά σιγά.

 

Όσοι θέλουν να τους βρούμε εμείς ομάδα, ατύχησαν :p .

 

Αν μετά τις τελικές αποχωρήσεις δεν μαζευόμαστε 16 οδηγοί μέχρι την Πέμπτη το CUP δεν θα γίνει.

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αποχωρω κ γω για να εισαστε 14 και να φτιασετε 7 ομαδες

 

Καλη διασκεδαση :)

 

edit: Στελιο τωρα ειδα τι εγραψες. Αν βρεθει 15ος ειμαι μεσα εννοειται

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Lylankor said:

Το type 49 το αποκλείσατε γιατί θα πιθανώς θα "μπλέκονταν" αρκετά τα 2 class?

Η ερώτηση ήταν για Type 49 αντί του 25, όχι αντί του Tatuus. :p Sorry δε διευκρίνισα.

 

Με τον @uhu ομάδα? Μόνο αν είσαι OK με το skin! :hehe: Θα το μοντάρω και θα βάλω ένα με αριθμό 6 αν είναι. Το όνομα της ομάδας το αφήνω πάνω του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.