Jump to content



Wamta FUN, dual class, team cup! SEASON 2


Recommended Posts

2 minutes ago, sosna said:

Εγκέλαδος ρέισινγκ

Απροσάρμοστοι ρέισινγκ τιμ

Αφοί Λύσσα Ο.Ε.

Αρκουδιάρηδες ρέις πλαν

 

Περιμένω να με εντυπωσιάσεις με κάτι εξυπνότερο από αυτά....

 

Spoiler

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ τι σου είπε???!!!....:bleh:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Lylankor έγραψε:

Η ερώτηση ήταν για Type 49 αντί του 25, όχι αντί του Tatuus. :p Sorry δε διευκρίνισα.

 

Με τον @uhu ομάδα? Μόνο αν είσαι OK με το skin! :hehe: Θα το μοντάρω και θα βάλω ένα με αριθμό 6 αν είναι. Το όνομα της ομάδας το αφήνω πάνω του.

Μέσα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Anthemius said:

Θα βγω κι εγώ... Παίζει να λείπω και άλλη φορά εκτός από 31/7.. δεν είναι σίγουρο, αλλά καλύτερα να αποχωρήσω για να μη δημιουργήσω προβλήματα με τις απουσίες μου.

Πρόβλημα θα δημιουργηθεί αν δε συμπληρωθούν 16 εγγραφές.. Και μερικές απουσίες να κάνεις, δεν τρέχει και τίποτα. Εκτός αν το ξανασκέφτηκες γενικά, οπότε δεκτό!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μαζί με εμένα ειναι 15 άτομα (μονός αριθμός).. καλύτερα 14 και να γίνει το CUP, παρά 15. Κοίτα, η αλήθεια είναι πως αν μείνω, το πιο πιθανό είναι να πάρω μέρος σε 2 αγώνες (από τους 4) και χωρίς μεγάλες προοπτικές από άποψη προπόνησης..  Άσε που υπό αυτές τις συνθήκες δε θα με ήθελα για teammate :tomato:

 

Φυσικά, αν πρέπει οπωσδήποτε να συμπληρωθεί 16σδα, τότε υπολόγιζέ με και βρες και κανέναν άλλο σε αντίστοιχη θέση, και κάνουμε ομάδα για να κερδίσει το.. άθλημα! :-)

Έγινε επεξεργασία από Anthemius
Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2016 at 3:45 ΜΜ, το μέλος akis_z80 έγραψε:

O server για το pre-season period άνοιξε. Ψάξτε για WAMTA και μπείτε να δοκιμάσετε τα αυτοκίνητα!

Σιγά σιγά καλό είναι να ετοιμάζονται και οι ομάδες παρακαλώ.. Ποιος θα πάει με ποιον, με τι αυτοκίνητο θα ξεκινήσετε, καθώς και όνομα ομάδας (προεραιτικά - αν δε θέλετε τα default ονόματα team#1 team#2 κλπ)

 

@panosdimp @rapid_fast είπαμε να μη  βάλουμε cup race μεσοβδόμαδα μπας και καταφέρετε να μπείτε. Αν έχετε διάθεση, υπάρχουν θέσεις!

tagging @djkostas


Ευχαριστούμε που μας σκεφτήκατε ,όσον αφορά εμένα νιώθω πως δεν έχω την όρεξη που χρειάζεται για να λάβω μέρος .

Εύχομαι να έχετε καλούς αγώνες .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.