Jump to content



Που θα βρώ . . . Και εναλλακτικές προτάσεις!


Recommended Posts

Tα περιστέρια δε μασάνε από CD. Και τα κοράκια τα μαθαίνουν γρήγορα, αν έχετε. Διώχνουν μόνο χελιδόνια κτλ. Αν θες να είσαι σίγουρος, μόνο αυτό με τα μεταλλικά σύρματινα "καρφιά".

 

Ή αμολάς τη γάτα σου να στήσει καρτέρι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Θα την περασεις γυρο απο την κολωνα  , θα βαλεις λιγο βαρος στις ακρες και θα τις πεταξεις στο μπαλκονι σου , μετα θα ανεβεις και σιγα σιγα , περα δωθε την ανεβαζεις στο σωστο υψος :p  

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Παρκαρεις απεναντι  πλευρα ....η κοβεις το καλωδιο!! 

Μακάρι να γινόταν. Εδώ δε χωράμε καλά - καλά να περάσουμε γιατί είναι μικρό το στενό και έχει παρκαρισμένα δεξιά κ αριστερά.

Συν ότι το συγκεκριμένο σημείο είναι του σπιτιού και όχι δρόμος.

 

 

Το καλώδιο είναι ~2 μέτρα πάνω από το αμάξι, δεν έχω εύκολα πρόσβαση και είναι καλώδιο του ΟΤΕ, οπότε αν το κόψω δεν θα έχω ίντερνετ -_-:hehe:

Ίσως μπορώ να το φτάσω σε φάση, να το ψεκάσω με κάτι πχ.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπορείς να κάνεις κάτι για τις δυνάμεις του εχθρού .... ενισχύεις την άμυνα σου !!!

Μήπως τελικά πρέπει να πάρεις ένα ναύλον να το βάζεις επάνω στο αυτοκίνητο με λαστιχάκια και γάντζους  ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 54 λεπτά, το μέλος osa έγραψε:

Αν δεν μπορείς να κάνεις κάτι για τις δυνάμεις του εχθρού .... ενισχύεις την άμυνα σου !!!

Μήπως τελικά πρέπει να πάρεις ένα ναύλον να το βάζεις επάνω στο αυτοκίνητο με λαστιχάκια και γάντζους  ??

Ίσως κάποια κουκούλα. Το έχω σκεφτεί αλλά το πρόβλημα είναι το βάλε - βγάλε.

Αλλά δε μπορούμε να τα έχουμε και όλα, οπότε... μάλλον θα καταλήξω εκεί αν δεν βρω άλλη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Κατάστημα με δείκτες ρολογιού, μηχανισμούς, ρητίνες, χρώματα, decoupage, διακοσμητικά κλπ

http://www.xeiropoiein-deco.gr/index.php/εργαλεία-υλικά/μηχανισμοί-ρολογιου-αριθμοί

 

ΧΕΙΡΟ_ΠΟΙΕΙΝ HOBBYLAND

Decoupage, Scrapbooking, Powertex & Hobby

Νοταρά 35, Πειραιάς
Ι. Μελά 25, Λευκάδα
 

 

Επίσης κατάστημα με δείκτες ρολογιών, μηχανισμούς ρολογιών κλπ

http://dissios.com/make-your-own/mixanismoi.html

RYTHMOS - DISSIOS 

ΘΗΣΕΩΣ 13 

ΣΥΝΤΑΓΜΑ - ΑΘΗΝΑ, 10562 

ΤΗΛ: 210 3314468 

INFO@DISSIOS.COM

 

Και τέλος για σήμερα ένα από τα κορυφαία καταστήματα για πριονοκορδέλες. Αναμένω μία δική μου εντός των ημερών.

O ιδιοκτήτης Ian John είναι εξαιρετικός, γνώστης, πρόθυμος να βοηθήσει και να σε καθοδηγήσει στην αγορά. Τα μεταφορικά δεν είναι καθόλου απαγορευτικά.

 

http://www.tuffsaws.co.uk/

 

Θα ενημερώσω το αρχιοκό ποστ σε πρώτη ευκαιρία

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αμβροσίου Φραντζή στο κατάστημα Μοχλός ή αλλιώς toolsforlife δίπλα στο msystems

Από εκεί είχα παρει τις δικές μου

Σίγουρα θα υπάρχουν και στον Παναγόπουλο πάντως :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

είναι όπως τη πρώτη μέρα που τις πήρα. Δεν καταλαβαίνουν τίποτα.

Δουλεύω πολύ τις PZ2 και 3 και τις torx 20 και 25

Την PH2 δεν την έχω ακουμπήσει καθόλου αλλά δε νομίζω να αλλάζει κάτι στη συμπεριφορά και στην ποιότητα.

Εχω καταστρέψει μερικά από τα κόκκινα μανίκια που τους βάζουν αλλά αυτά είναι μέσα στα πλαίσια της χρήσης ειδικά όταν παραστριμωχθείς και βρει το πλάϊ σε κάνα σίδερο πχ

Α και μη το ξεχάσω προτίμησε  να πάρεις τις πιο μακριές και όχι τις κοντές που έχω εγώ στη φώτο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.