Jump to content



WAMTA Season 2 Race #5 - Silverstone GP - 26/3/2017


Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ο 4ος ποιός είναι ?

 

Να κάνουν για τιμωρία 10 γύρους με το 595 το μικρό :hehe:

μην γελας εχω βαλει φιλο που επαιζε για πρωτη φορα να το κανει... :D 
Ξες τι ωραια που τα πηγαινε...ουτε μια φορα δεν τρακαρε :lol:

Έγινε επεξεργασία από angeln1ck
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στους νικητες των κλασεων...πολυ δυνατοι και οι τρεις τους! 
Ενας ακομη ωραιος αγωνας για μενα...τον ευχαριστηθηκα(Αν και δεν μου καθοταν το στησιμο του αυτοκινητου, και φανηκε στις κατατακτηριες), ειδικα το πρωτο μισο οπου ημουν στο τελος απο ενα ωραιο τρενακι με @bill123 και @tasosmich
Μπηκα ενα γυρο πριν απο τον Bill και αυτο με εφερε μπροστα του μεχρι το τελος του αγωνα, αλλα δεν καταφερα να φτασω τον Τασο.
Το μοναδικο προβλημα που ειχα ηταν την στιγμη που μηδενισε ο χρονος, εκει εφαγα μια μαυρη οθονη (ευτυχως ο ηχος επαιζε κανονικα) για 2-3 ισως και 4 δευτερολεπτα πριν παρω την Τ5 για την ευθεια, λαχταρααααα...!!! [emoji14]  Για καλη μου τυχη ειχα μολις κλειδωσει για το απεξ και δεν εφυγα να αγορασω αγρους!
 
[/url] παμε για Nords! @sosna θα ερθεις, να παρουμε το πρωταθλημα;;;! [emoji3]:p 


Πολύ ωραίο video και στρωτή οδήγηση με γραμμές. Είδα περάσατε καλά με Βασίλη και Τάσο!
Εντυπωσιακό το πόσο γρήγορα περνάνε τα LMP !!! Σχεδόν τρομακτικό.

Επιμένω για ένα wamta special edition , χωρίς βαθμούς, όπου οι οδηγοί θα πάρουν στην ομάδα την κατηγορία του άλλου.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites


Σε ορισμένα σημεία ήταν τρομακτικό το πώς γέμιζαν οι καθρέφτες μας με τα lmp ειδικά στα ες maggots εως chapel και πως ξεχύνονταν στην hangar...

Αυτό με αλλαγή αυτοκινήτων μέσα στις ομάδες θα έχει ενδιαφερον!! Ειδικά αν οι οδηγοί των gt4 πάρουν lmp! [emoji14]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος Stelios F. έγραψε:

Τόκανα post για να μη νομίζουν οι 2-3 που κάνουν φασαρία στο forum πως είναι η πλειοψηφία. :p

Κανε παλι το poll μετα τον "αγωνα" να δουμε αν θα ειναι το ιδιο αποτελεσμα. 

Και εγω οταν ειχε πρωτοβγει ειχα μπει σε κανα δυο αγωνες αλλα μονο αγωνες δεν ηταν. 

Link to comment
Share on other sites

Είδα όλο το stream και έχω να πω ότι :

1. Εκπληκτική δουλειά από @Etern4L . Το stream με live περιγραφή είναι όλα τα λεφτά. 

2. Δηλώνω δημόσια ότι εσφαλα για την επιλογή τόσο του format όσο και των αυτοκινήτων. Μετά το spa , η εικόνα μεταμορφώθηκε, με ελάχιστα συμβάντα, πολύ καλή συμπεριφορά από όλους, γενικά ένα σχολείο. 

Η δε εικόνα των αυτοκινήτων είναι συναρπαστική και το διαπίστωσα από το stream. 

Το πρωτάθλημα δεν έχει τελειώσει, αλλά ένα μπράβο και ένα ευχαριστώ σε @akis_z80 και @Stelios F. για τον κόπο και χρόνο όπως και σε όλους όσους συμμετείχαν.

:T:

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΔΙΣΙ ΣΟΚ!!!
ΦΗΜΕΣ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΓΟΝΑ ΤΟΥ ΝΟΡΝΤΣΛΑΙΦΕ, ΘΑ ΑΝΑΚΙΝΟΘΟΥΝ, 2 1/2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΟΝΑ...
ΔΗΑΔΟΣΤΕ!!!!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, liakjim said:

ΕΙΔΙΣΙ ΣΟΚ!!!
ΦΗΜΕΣ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΓΟΝΑ ΤΟΥ ΝΟΡΝΤΣΛΑΙΦΕ, ΘΑ ΑΝΑΚΙΝΟΘΟΥΝ, 2 1/2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΟΝΑ...
ΔΗΑΔΟΣΤΕ!!!!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

You just got ninja'd :p

Link to comment
Share on other sites

@Stelios F. @akis_z80

Παιδιά έχετε κάνει λάθος στις ποινές του αγώνα.

Σας ξέφυγε οτι μπήκα στα πίτ με 1000 χιλιόμετρα πάνω απο το όριο.

Δεν έχει σημασία βέβαια στα αποτελέσματα αυτού του αγώνα, αλλά κάποια άλλη φορά η ποινή θα πρέπει να είναι διπλάσια, οπότε είναι αδικία για τους υπόλοιπους

όταν και αν ξανασυμβεί..

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapid_fast said:

@Stelios F. @akis_z80

Παιδιά έχετε κάνει λάθος στις ποινές του αγώνα.

Σας ξέφυγε οτι μπήκα στα πίτ με 1000 χιλιόμετρα πάνω απο το όριο.

Δεν έχει σημασία βέβαια στα αποτελέσματα αυτού του αγώνα, αλλά κάποια άλλη φορά η ποινή θα πρέπει να είναι διπλάσια, οπότε είναι αδικία για τους υπόλοιπους

όταν και αν ξανασυμβεί..

 

Όλα έχουν ελεγχθεί, απλά ήταν περίεργο το σημείο του pit entry και αλλού μέτραγε το app, αλλού ο server και αλλού είχε σημάδι το track.

Επομένως μόνο ο Θοδωρής που μπήκε όντως με πάρα πολλά πήρε ποινή.

 

-In before this thread gets 10 pages of people analyzing this shit-

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.