Jump to content


WAMTA Season 2 Race #5 - Silverstone GP - 26/3/2017


Recommended Posts

Το pitstop lane ξεκινάει εκεί που μπαίνει αυτόματα το pit limiter. (Ξέρω, είναι περίεργο)

 


Όποιος έχει απορία με το καινούριο app της Kunos ή δεν έχει λύσει ακόμη το πρόβλημα του ας μου στείλει ένα PM στο steam να τον βοηθήσω.

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

Το pitstop lane ξεκινάει εκεί που μπαίνει αυτόματα το pit limiter. (Ξέρω, είναι περίεργο)


Άντε να το πετύχεις σωστά.
3 φορές μπήκα, 3 φορές πάνω από 80...
Μεγάλη μ@λακια...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρατήρησα ότι ακριβώς εκεί που μετράει το pit entry , ο τοίχος δεξιά έχει ένα κόκκινο κενό στις διαφημίσεις.
Φαίνεται καθαρά και στο video που ανέβασα.
Δεν ξέρω αν είναι εκεί τυχαία ή επί τούτου αλλά μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε ως σημάδι.

Η γραμμή ξεκινά αμέσως στο τέλος του κόκκινου.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω συγνώμη για την αναστάτωση που προκάλεσα μετά την εκκίνηση στην τρίτη στροφή - πάγωσε η οθόνη μου επί δύο δεύτερα 10 μέτρα πριν την στροφή και οδηγούσα στα τυφλά... Συγνώμη ξανά από @fatalara @PolomanGR και όποιον άλλο έμπλεξα στη φάση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ψιλό μέτριος αγώνας.

Αποφάσισα να κάνω 25γύρους με mediums και 15 με softs.

Στα ντουμπλαρίσματα δεν ήμουν τυχερός, ένιωθα πως πάντα πετύχαινα αμάξια σε στροφές κ έχανα 2-3 δευρ στον γύρο + το παραπάνω βάρος, μου έκανα ένα +27 από τον χορό των pit stops.

Τελικά τα λάστιχα δεν πολύ άντεξαν και είχα 97% στον 25ο γύρο.

Με πέρασε κ ο @Thodoris1884 ο οποίος μάλλον είχε κάποια ατυχία και μπήκε πιο νωρίς.

Όταν επιτέλους έβαλα τα softs , ήμουν στα +33 από Θοδωρή.

Με τα softs πήγα αέρα και κατάφερα και τον έφτασα στα +7, ρίχνοντάς του 3 δευτ στον γύρο! Αχ να είχα ακόμα 2,3 γυράκια...

 

Συγχαρητήρια στους (προσωρινούς) νικητές (να δούμε τα cuts που θα έχουμε άπειρα)...

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος Stelios F. έγραψε:

Ρε καθίκια, γιατί δεν λέτε στον @uhu πως οι αλλαγές στη Ferrari πρέπει να γίνονται στισ 7200rpm και το σπάει το εργαλείο? :D

thanks for the tip.

 

Λίγο αργά βέβαια.:(

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ένα μεγάλο σόρρυ στα τιμέτια μου αλλά δυστυχώς έπρεπε να φύγω κ μόλις πριν λίγο γύρισα.

 

Συγχαρητήρια σε ποντιούχους κ σε όσους τερμάτησαν.

 

Βάζω να δω το στρίμ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.