Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

παράταση 20/11 λέει ή ράδιο αρβύλα?

Θέλουν, μάλλον, να βάλουν και καμιά άλλη μειονότητα στο παιχνίδι και το ψάχνουν το θέμα. Δεν νομίζω ότι τους ενδιαφέρει να το βελτιώσουν πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι πιστεύετε αλλά από τα βίντεο που έχουν διαρρεύσει, για το ροτερνταμ τουλάχιστον, φαίνεται μεγάλη πιστα, καλά σχεδιασμένη για κάθε είδους προσέγγιση ... Οι αλλαγές ίσως μας ξενίζουν (η 2η αγαπημένη class medic αλλάζει φιλοσοφία εντελώς) αλλά πιστεύω ότι θα βελτιωθούν πολλά πράγματα στην πορεία...όπως παίζουμε τώρα Bf1 (εγώ από τον φεβρουάριο) πιστεύω για 2 χρόνια θα παίζουμε bf5 (με τα όποια στραβά δεν διορθωθούν). Θα δούμε σύντομα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχμ, επειδή έχω κλειδί, μια ερώτηση: βλέπω ότι η beta θέλει 50gb ελεύθερου χώρου. Στον ssd που θα την κατεβάσω, έχω 92gb ελεύθερου χώρου. Θα την παλέψει ο δίσκος ή να την κατεβάσω αλλού;

Link to comment
Share on other sites

εχετε δει βίντεο που ανέβηκαν την προηγούμενη εβδομάδα με την πίστα στο Ροτερνταμ? Δεν είπατε γνώμες...εντάξει, η πίστα στα χιονια ήταν κάπως. Αφήνω στην άκρη τις ιστορικές ανακρίβειες , τους γυναικείους χαρακτήρες, τα προσθετικά μέλη και το customization...

Εδώ θυμίζει Amiens/Seine crossing... Και μάλιστα φαινόταν ψιλοάδεια αφού πολύς κόσμος δεν έπαιζε και κοίταζε customization menus κτλ. Εύχομαι να δείξουν την ιδια προσοχή/ζήλο και στην ανάπτυξη των υπόλοιπων πιστών.

Πάνω που βρίσκω τα πατήματά μυο στο bf1 (νιώθω να πηγαίνω κάπως καλύτερα) τώρα θα ερημώσουν οι σερβερ (όσο είναι ανοιχτή η Beta -- μέχρι πότε; ) και θα εχουμε νέες πίστες/νέα όπλα/νεο gameplay να μάθουμε. To COD/PUBG/Fortnite (αν παίξει ο Μαριος θα παιξω και εγώ.- ) δεν με ευχαριστούν . Αυτό που λαμβάνω από τα bf (με τα στραβά του) δεν μπορεί να μου τα δώσει κανένα άλλο multiplayer fps παιχνίδι και για τον χρόνο που μάλλον θα αφιερώσω το σκεφτομαι σοβαρά να το παρω από τώρα.

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Origin-> browse games -> BFV -> try it first

και εχετε το preload ετοιμο απο τωρα...

Εξηγήσου, γέροντα. Έχεις πρόσβαση από 4 Σεπτεμβρίου ή αυτό που αναφέρεις είναι για να κατέβει η beta;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Κανε αυτα που σου λεω και μη ρωτας πολλα...

Aye, aye, captain.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.