Jump to content



Nvidia RTX 30X0 Ampere Architecture


Recommended Posts

1 hour ago, panoc said:

H 1080 μου αισιως εκλεισε 5 χρονια και 2 μηνες στο συστημα και ακομα παιζει αξιοπρεπεστατα :p

To αξιοπρεπεστατα ειναι σχετικο. Εδω εγω την 6900 ειχα και δεν θεωρουσα οτι παιζει αξιοπρεπεστατα χαχαχαχαχαχ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

Liza hater spotted.

 

Οχι δεν καταλαβες πως το λεω. Απλα εννοω οτι ΚΑΜΜΙΑ καρτα δεν παιζει αξιοπρεπεστατα σε σχεση με αυτα που θελω εγω. Και η 3080ti σιγουρα δεν ειναι αξιοπρεπεστατη για αυτα που θελω ?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 5 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Απλα αυτο με τα 10 χρονια λιγο αχρηστο μου φαινεται. Σε 10 χρονια η καρτα αυτη δεν θα παιζει ουτε τετρις. Βασικα στα 5 χρονια θα ειναι αχρηστη ?

Αν είναι για 50€ σε ένα προϊόν των 600€ εγώ θα τα έδινα. Αυξάνει αρκετά και τη μεταπωλητική αξία, αλλά εγώ η τελευταία κάρτα που έχω είναι 10ετίας 7970 ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Απλα αυτο με τα 10 χρονια λιγο αχρηστο μου φαινεται. Σε 10 χρονια η καρτα αυτη δεν θα παιζει ουτε τετρις. Βασικα στα 5 χρονια θα ειναι αχρηστη ?

 

Ισχύει αλλά η διαφορά με τα 5 χρόνια ήταν κάπου στα 15 ευρώ οπότε 10 χρόνια it is ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

To αξιοπρεπεστατα ειναι σχετικο. Εδω εγω την 6900 ειχα και δεν θεωρουσα οτι παιζει αξιοπρεπεστατα χαχαχαχαχαχ

Τι προβλήματα είχε Μάριε; Γιατί προς 6800ΧT θα πάω μαζί με UW

Acer XV340ckp [34αρα, UW, 144Hz, IPS] 

 

 

Είχες τίποτα περίεργα στο Warzone?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ARMAGEDDON said:

στο OBS πως γράφεται χωρίς stutter ?

Εγω δεν εχει νοημα να σου πω γιατι το κανω απο 2ο pc ας σου πει καποιος αλλος.

25 minutes ago, SpirosKGR said:

Τι προβλήματα είχε Μάριε; Γιατί προς 6800ΧT θα πάω μαζί με UW

Acer XV340ckp [34αρα, UW, 144Hz, IPS] 

 

 

Είχες τίποτα περίεργα στο Warzone?

Καλα σε ολα τα games εχω ακυρα stutters απλα μια μερα δεν εχω τπτ και την επομενη χωρις καμμια αλλαγη εχω χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα... Δεν εχω φτιαξει τπτ ακομα τα καλώδια αλλα θα γινει κ αυτο. Καναμε δοκιμες με φιλο με ιδια 6900ΧΤ που ειχα πριν. Σε warzone κ bfv εβγαζα λιγο καλυτερα frames αντιθετως με reviews που λενε οτι η amd ριχνει 10-20% στην 3090 υποτιθεται σε αυτα τα games... Αρα τι σημαινει αυτο? Οτι μηπως οποιος πληρωσει τον βγαζουν πρωτο? Και οι 2 στοκ απλα εγω ειχα βαλει τερμα power limit κ τπτ αλλο

IMG-601b312df43abf2a1c1ead16ee31543c-V.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.