Jump to content



Nvidia RTX 30X0 Ampere Architecture


Recommended Posts

VX2K9WvitdXTpNj6mu4CuM-1200-80.png
WWW.PCGAMER.COM

And reports are that GPUs will be shipping out right about now too.

Μαζί με την κάρτα, ένα παγωτό Algida, προσφορά της εταιρείας.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξαναγυρναω πρασινος...Παραγγηλαμε 3080ti. Οταν ερθει επανερχομαι. Λογικα λιγο πριν το 15αυγουστο αν ολα πανε καλα

On 7/25/2021 at 4:24 PM, ARMAGEDDON said:

Soon έρχομαι από εδώ !

70 ti

 

Ποσα μωρη?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, icy20 said:

Τελικα ξαναγυρναω πρασινος...Παραγγηλαμε 3080ti. Οταν ερθει επανερχομαι. Λογικα λιγο πριν το 15αυγουστο αν ολα πανε καλα

Ποσα μωρη?

 

...εδω ο ARMAGEDDON εγινε πρασινος που χε καρτα της κοκκινης αυτος κ η Lisa (κ ο Raja με πρασινη επαιζε στα κρυφα), εσυ δε θα γινοσουν?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GFFermari said:

 

...εδω ο ARMAGEDDON εγινε πρασινος που χε καρτα της κοκκινης αυτος κ η Lisa (κ ο Raja με πρασινη επαιζε στα κρυφα), εσυ δε θα γινοσουν?

Εχουμε πει δεν ειμαι fanboy κανενος. Μονο fanboy του performance ειμαι...

Απλα εσεις οι σαταναδες εδω μου ειχατε βγαλει το fanboy tab ?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, icy20 said:

Εχουμε πει δεν ειμαι fanboy κανενος. Μονο fanboy του performance ειμαι...

Απλα εσεις οι σαταναδες εδω μου ειχατε βγαλει το fanboy tab ?

Ναι οντως. Το απεδειξες αλλωστε με το all red συστημα. Εμεινε ο gpd77 να γινει πρασινομπλες κ γω ΔΥ στην Ελλαδα.

ΥΓ. καποιοι λενε οτι βριζεις during gaming....:gyro:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, GFFermari said:

Ναι οντως. Το απεδειξες αλλωστε με το all red συστημα. Εμεινε ο gpd77 να γινει πρασινομπλες κ γω ΔΥ στην Ελλαδα.

ΥΓ. καποιοι λενε οτι βριζεις during gaming....:gyro:

Σε παρακαλω. Ποιος διαδιδει τετοια πραγματα? Δεν μπορω να καταλαβω... :amen:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, icy20 said:

Τελικα ξαναγυρναω πρασινος...Παραγγηλαμε 3080ti. Οταν ερθει επανερχομαι. Λογικα λιγο πριν το 15αυγουστο αν ολα πανε καλα

Ποσα μωρη?

 

από Πλαίσιο την είχε 950ε, έδωσα την Vega 500 και έβαλα άλλα 450 και την πήρα

2 hours ago, GFFermari said:

 

...εδω ο ARMAGEDDON εγινε πρασινος που χε καρτα της κοκκινης αυτος κ η Lisa (κ ο Raja με πρασινη επαιζε στα κρυφα), εσυ δε θα γινοσουν?

 

ώπα είναι προσωρινή λύση μέχρι να βγει η 7000 σειρά της AMD

το θέμα είναι ότι για κάποιο λόγο δεν υπάρχει διαθεσιμότητα της κόκκινης αν υπήρχε στα 950ε η 6800 ή XT θα πήγαινα εκεί

 

IMG_20210727_082052.thumb.jpg.99bb678de142731489b5d551b13c9e43.jpg

 

τώρα σκέφτομαι αν θα την κάνω register η όχι , έτσι και αλλιώς έχει τρία χρόνια , στον 1 - 1,5 χρόνο βαριά 2 θα φύγει !

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ARMAGEDDON said:

 

από Πλαίσιο την είχε 950ε, έδωσα την Vega 500 και έβαλα άλλα 450 και την πήρα

 

ώπα είναι προσωρινή λύση μέχρι να βγει η 7000 σειρά της AMD

το θέμα είναι ότι για κάποιο λόγο δεν υπάρχει διαθεσιμότητα της κόκκινης αν υπήρχε στα 950ε η 6800 ή XT θα πήγαινα εκεί

 

IMG_20210727_082052.thumb.jpg.99bb678de142731489b5d551b13c9e43.jpg

 

τώρα σκέφτομαι αν θα την κάνω register η όχι , έτσι και αλλιώς έχει τρία χρόνια , στον 1 - 1,5 χρόνο βαριά 2 θα φύγει !

 

Να την κανεις γιατι θα χασεις τα 5 χρονια αν δεν την κανεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, icy20 said:

Να την κανεις γιατι θα χασεις τα 5 χρονια αν δεν την κανεις.

 

ναι αλλά όταν την πουλήσω τι θα γίνει ?

 

λέω να σε ακούσω πάντως master nVidia

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, ARMAGEDDON said:

 

από Πλαίσιο την είχε 950ε, έδωσα την Vega 500 και έβαλα άλλα 450 και την πήρα

 

ώπα είναι προσωρινή λύση μέχρι να βγει η 7000 σειρά της AMD

το θέμα είναι ότι για κάποιο λόγο δεν υπάρχει διαθεσιμότητα της κόκκινης αν υπήρχε στα 950ε η 6800 ή XT θα πήγαινα εκεί

 

IMG_20210727_082052.thumb.jpg.99bb678de142731489b5d551b13c9e43.jpg

 

τώρα σκέφτομαι αν θα την κάνω register η όχι , έτσι και αλλιώς έχει τρία χρόνια , στον 1 - 1,5 χρόνο βαριά 2 θα φύγει !

 

Το ίδιο θα έλεγα να την κάνεις δε χάνεις κάτι, ακόμα και αν την πουλήσεις και δώσεις την απόδειξη στον επόμενο ίσως και να βγάλει άκρη αν τυχόν χρειαστεί… 
Συν ότι όταν θα αποφάσεις να την πουλήσεις ποιο εύκολα θα φύγει αν έχει ακόμα 2-3 χρόνια εγγύηση παρά αν έχει ένα η και κανένα.

Θυμήθηκα και την έκανα προχθές μετά από 20 μέρες έκτος απροόπτου θα την κρατήσω για μια τριετία, νομίζω ότι η διορία είναι εντός 30 ημερών από την ημερομηνία που γράφει η απόδειξη αγοράς.
 

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Deus έγραψε:

Το ίδιο θα έλεγα να την κάνεις δε χάνεις κάτι, ακόμα και αν την πουλήσεις και δώσεις την απόδειξη στον επόμενο ίσως και να βγάλει άκρη αν τυχόν χρειαστεί… 
Συν ότι όταν θα αποφάσεις να την πουλήσεις ποιο εύκολα θα φύγει αν έχει ακόμα 2-3 χρόνια εγγύηση παρά αν έχει ένα η και κανένα.

Θυμήθηκα και την έκανα προχθές μετά από 20 μέρες έκτος απροόπτου θα την κρατήσω για μια τριετία, νομίζω ότι η διορία είναι εντός 30 ημερών από την ημερομηνία που γράφει η απόδειξη αγοράς.
 

Να ρωτήσω βρε σεις. Μια Ζοτακ 3070Τι που έδωσα σε ένα παιδί, δεν την είχα κάνει εγγραφή εγώ, 7 Ιουλίου αγορά, πρέπει να τη κάνει εγγραφή στα δικά μου στοιχεία που φαίνονται στην απόδειξη αγοράς ή δε πειράζει εαν γράψει τα δικά του?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.