Jump to content



Recommended Posts

Τα κυνηγαγα αριστερα δεξια :p το εφε ηταν ωραιο, 300m με ενα hit :p

[ame=

]
[/ame]

οχι οτι εχει νοημα.... 2 pack βρηκα και εριξαν μια ζωνη ολη κι ολη και μετα kadala ενα innas pants και eight demon boots. ΚΑΠΑΚΙΑ! RNG forever

Έγινε επεξεργασία από P70
Link to comment
Share on other sites

για να βάλουμε κάποια πράγματα στην θέση τους.

αν δεν κάνω λάθος δεν είμαστε 15 (+ -) χρονών εδώ πέρα που σημαίνει είμαστε όλοι λίγο πολύ casual. κι αν κρίνω κι από τον τρόπο που σχολιάζουμε ακόμα και τα παιδιά που είναι φοιτητές κ.λπ. δεν καίγονται.

το challenge είναι μία ιστορία ανεξαρτήτως καμμένου/casual γιατί ας μην ξεχνάμε μιλάμε για το Diablo που ρόλο παίζει η κωλοφαρδία κι όχι ο χρόνος που εναποθέτεις (ο χρόνος παίζει ρόλο μόνο στο level που τουλάχιστον εμείς εδώ το έχουμε γραμμένο απ' όσο έχω καταλάβει)

σωστά αυτά που είπε ο [MENTION=11722]hondo1[/MENTION] & ο [MENTION=234]overclocked[/MENTION] και συμφωνούμε πιστεύω όλοι πως έτσι όπως στοχεύουν να κάνουν τα season-legs , δλδ να πέφτουν στο τέλος της κάθε season στο "normal" πλέον game pool δεν έχει κανένα νόημα να παίξουμε seasons (το είχα πει 2-3 σελίδες πριν, πριν βγάλουν ανακοίνωση για το 2.1 patch)

ναι στην αρχή ΟΛΟΙ θα ρίξουμε μιά ματιά αλλά ως εκεί γιατί δεν είμαστε ούτε Alkaizer ούτε Dmoe ούτε Kripparian κ.λπ.

Link to comment
Share on other sites

... γιατί δεν είμαστε ούτε Alkaizer ούτε Dmoe ούτε Kripparian κ.λπ.

off topic αλλά αφού το ανέφερες... με πέρασε για πολύ "λίγο" ο alkaizer.... :crazy:

2ος marauder, 5ος εγώ και overall 5ος αυτός και 16ος εγώ (το συγκεκριμένο race είναι χώρις σάλιο.....τόσο hardcore) :rofl:

Forum - Leagues/Race Events - Season Eight, Event 54: 1 Hour Descent - Path of Exile

Link to comment
Share on other sites

Holy crap, ήρθε η ώρα να ξεσκονίσω λίγο την monkey μου

Dexterity & Survivability:

A major change is coming to Dexterity to benefit Demon Hunters and Monks. Each point of Dexterity will grant 1 point of Armor instead of Dodge chance. Dodge isn’t as reliable as Armor or Resistances and doesn’t protect you from some of the most dangerous monster affixes like Plagued or Thunderstorm. In light of this buff, the existing passives that grant 30% of your Dexterity as Armor (Seize the Initiative and Awareness) will be completely redesigned.

+9.500 armor; :whistling

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να κανω ενα bounty να περασει η ωρα και στα 5 πρωτα λεπτα επεσε η ζωνη που κυνηγαω τοσο καιρο.

Τουλαχιστον 8000 shards στη Kadala και τπτ, με το ζορι να μου δωσει μια Blacktrones.

Tουλαχιστον επεσε με καλα stats

DiabloIII2014-06-2510-06-07-27_zps4a59c102.jpg

Φορεσα και Andariel's και το boost στο dmg ειναι παραπανω απο εμφανες.

Το κακο ειναι το χαμηλο life αλλα μεχρι Τ4 που δοκιμασα παλευεται ανετοτατα ακομα και μαζι με 2 elite packs με λιγη προσοχη στα cds.

DiabloIII2014-06-2511-01-50-75_zps8fdaef7a.jpg

Tα παραπανω εννοειται unbuffed, και χωρις να υπολογιζεται το extra dmg των ancients απο το immortal's set :)

Έγινε επεξεργασία από knight_77
Link to comment
Share on other sites

πριν 1,5 μηνα οταν βγηκε το patch 2.05 ειχα κανει ενα ποστ στο diablofans πως αυτο το πατς θα καταστρεψει το game.

τοτε ολοι οι προφητες μου ελεγαν να μα μου σου του εγω που δεν εχω items τι να κανω και μπλα μπλα μπλα κλασικη μοιρλο κλαψα....

τοτε ειχα 50 ατομα ενεργα καθημερινα που επαιζαν diablo 3 .τεσπα εφαγα πολυ κραξιμο....

το τωρα εχει πλακα τωρα diablo 3 παιζουν 3-4 ατομα και η φαση ειναι πως οταν τους ρωτας γιατι δεν παιζεις αλλο λενε ''ε αφου τα χω βρει ολα δεν μπορω να παιξω γιατι βαριεμαι''

τεραστιο λαθος να το κανουν τοσο μα τοσο πανευκολο το game

κλανεις και παιρνεις σετ item

να το πω και εδω το game εχει τελειωσει αν δεν παψουν να ασχολουντε μονο με αυτους που παιζουν μιση ωρα την μερα και να αρχισουν να κοιταζουν και τους παικτες που παιζουν λιγο περισσοτερο.

ξερουμε το ladder θα ναι στην αρχη @#@$τσα σε δυσκολια (να προλαβω την καραμελα που θα ξανα ακουσω για τα bots και να πω πως ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ XP στα ladder, τωρα μην μου πουνε τοτε ποιος ο λογος να παιξεις Ladder) και μετα θα το ξανα κανουν πανευκολο...

ελπιζω να σταματησουν να κοιτανε την κλαψα των παιχτων εκει στην blizz Και να το παρουν λιγο πιο σοβαρα!

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο πραγμα εγινε και με το wow , μετα τα 80 το παιχνιδι εγινε πολυ ευκολο για να παιζουν περισσοτεροι low - mid casual gamers για να παιρνουν το μηνιατικο .... για αυτο και στο τελος αξιζε μονο το pvp ...

Link to comment
Share on other sites

ξερεις πιο ειναι το θεμα?εχω περιπου πανω κατω 3000 ωρες gameplay στο diablo 3!

ε το ros το βαρεθηκα στο 2μηνο δλδ απο τοτε που εβγαλαν το ηλίθιο πατς που κλανεις και σου πεφτουν σετς.

ε το vanilla δεν το χα βαρεθει ρε φιλε....ειχα εναν στοχο .εστω να παω παραγκον 100 και αλλους χαρακτηρες εστω να παιζω μπας και κατσει τπτ καλο και το πουλησω ah(σαυτο το σημειο φτασαμε δλδ?)

τωρα τι?

να παιζω με τις ωρες και να μαζευω shards Και να παιρνω ολα τα items απ την kadala?

τι νοημα?

RIP

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.