Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από .38-.45

οι θερμοκρασιες δεν ειναι αντικειμενικες. το οτι φυσαμε τον αισθητηρα και δειχνει λιγοτερο, σε σημαινει απαραιτητα οτι και το τσιπ ειναι πιο κρυο.

Σε εμενα παει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σχεση αν ρουφαει ή φυσαει. το ρευμα του αερα τον επηρεαζει, και το τι διαβαζει ο αισθητηρας και τι θα δειξει ειναι μεγαλη κουβεντα, και κατα ποσο κοντα ειναι στην πραγματικοτητα ειναι αλλη υποθεση και το τι αντικτυπο εχει στη λειτουργια του συστηματος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

δεν εχει σχεση αν ρουφαει ή φυσαει. το ρευμα του αερα τον επηρεαζει, και το τι διαβαζει ο αισθητηρας και τι θα δειξει ειναι μεγαλη κουβεντα, και κατα ποσο κοντα ειναι στην πραγματικοτητα ειναι αλλη υποθεση και το τι αντικτυπο εχει στη λειτουργια του συστηματος.

Αυτο ισχυει γενικα για ολες τις μητρικες.

Γιαυτο εγραψα σε παρενθεση +το κλεψιμο της asus

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kaynd

Μια διευκρίνηση μόνο κάνω το πλέξη στο πλάι του κουτιού δεν είναι μια μόδα που θα περάσει το νόημα του είναι να φαίνεται το εσωτερικό του υπολογιστή, και για αυτό βάζουμε λάμπες νέον για να φωτίζουμε πάλι τα ωραία και «τακτοποιημένα» εξαρτήματα μας και να τα καμαρώνουμε κάθε στιγμή

Ενωούσα την προτίμηση στο ΜΠΛΕ neon και τη χρησιμοποίηση του πολυφορεμένου πλέον plexis. Και με το πλέγμα μια χαρά φαίνεται και μάλιστα πιο άγριο :devil: . Όσο για το τακτοποιημένα, μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά. Υπάρχουν άτομα στα οποία δεν ισχύει αυτό (όπως τελευταία εμένα επειδή το κουτί είναι "under constraction" :confused: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn

:)

Εσύ τώρα επίτηδες το ποσταρες το πιτσί σου με το μπλε νεον και το πλέξι κάτω από το ανάλογο ποστ μου; (πλάκα κάνω)

Πάντως έχω κάνει λαμαρίνες το κουτί μου (του κατάργησα τα πρετσίνια) και αύριο θα πάω να πάρω βίδες. Τα υπόλοιπα μάλλον μετά τις εξετάσεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ενωούσα την προτίμηση στο ΜΠΛΕ neon και τη χρησιμοποίηση του πολυφορεμένου πλέον plexis. Και με το πλέγμα μια χαρά φαίνεται και μάλιστα πιο άγριο :devil: . Όσο για το τακτοποιημένα, μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά. Υπάρχουν άτομα στα οποία δεν ισχύει αυτό (όπως τελευταία εμένα επειδή το κουτί είναι "under constraction" :confused: )

Ναι για το μπλε νέον συμφωνώ κι εγώ! :D

Όσο για τη τακτοποίηση (LOL) ο το τι θεωρεί ωραίο ο καθένας είναι καθαρά δική του υπόθεση:p

Αλλά πράγματι κι εγώ είμαι μαύρο χαλί:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό όμως είναι σίγουρα το Chieftech :p . Ε, ρε λευτά που έχει πάρει το Πλαίσιο από τα Chieftech. Το ξέρετε οτι το μαύρο είναι (ή τουλάχιστον ήταν) πιο φτηνό από τα άλλα επειδή βγαίνει μαύρο και μετά βάφεται. Τουλάχιστον έτσι κατάλαβα επειδή στο ασημί που έχω τα καλύματα φατνίων και γενικά η πρόσοψη από μέσα είναι μαύρη!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.