Jump to content



Αγορα In-Ear Headphones


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Από merimobiles είναι γνήσια παίδες? Και αν είναι τα v2 ξέρει κάποιος?

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"If like to buy original one order it on a legit seller like ibuyguo.com, beexz.com, merimobiles & xiaomiworld.com"

παράθεση από headfi. τα 2.1 είναι τα τελευταία. Οι διαφορές είναι πολύ μικρές από ότι διαβάζω, προσωπικά δεν έχω ακούσει κανένα.

Link to comment
Share on other sites

Ορισμένα απο τα παραπανω site έχουν δωρεάν μεταφορικά, αν είναι να κάνουμε group buy πάντως εγώ είμαι μέσα. Κατεβαίνω συχνα Αθήνα οποτε δεν έχω θέμα.

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα 2 κομμάτια Pistons από το ebay και συγκεκριμένα από τον πωλητή που λέει ο Panos444 οτι είναι απομίμηση και τα σύγκρινα με το κινέζικο site που δείχνει διαφορές γνήσιου-fake και ειλικρινά με βάση τις φωτογραφίες τα δικά μου έχουν σχεδόν όλα τα χαρακτηριστικά του γνήσιου.Τώρα τι ισχύει και τι όχι δεν ξέρω.Και ναι η πλαστική βάση των ακουστικών όντως σαν μυρωδιά φέρνουν προς τη σοκολάτα....

Πάντως από ακουστική παίζουν πάρα πάρα πολύ καλά.

Έχω και τα JVC HAF1X1 Extreme Explosives και είναι στα ίδια πάνω-κάτω επίπεδα ποιότητας

Link to comment
Share on other sites

τα jvc δεν είναι μέτρο σύγκρισης σε καμία περίπτωση. Είναι απομίμηση μου το έστειλε σε μήνυμα. ΟΕΜ τα χαρακτήρισε.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα jvc δεν είναι μέτρο σύγκρισης σε καμία περίπτωση.

Τα JVC σε πληροφορώ είναι από τα καλύτερα in-ear που κυκλοφορούν σε αυτό το εύρος τιμών.

Για ψάξε κανένα review να δεις τι λένε για τα συγκεκριμένα...

Link to comment
Share on other sites

Τα παρέλαβα και εγώ τα μούφα από τον ίδιο στο ebay.

Όλες οι διαφορες που βλέπουμε εδώ

From details to compare and identify hot china XiaoMi piston II

επιβεβαιώνονται και καλο θα ήταν τα ακουστικά να μείνουν μακριά από τις μπανάνες τής κουζίνας..(μου αρέσουν εμενα οι μπανάνες lol!)

Από ήχο..είναι λίγο χαλια.Μονο δυνατό μπάσο βγάζουν και χάνουν πολλές λεπτομέρειες στον ήχο.

Σε σχέση με τα mh1 δυο σκαλιά κάτω.(τα fake).

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά καλύτερα σύμφωνα με το νήμα στο headfi όσων έχουν τα συγκεκριμένα ακουστικά.

Όσον αφορά τα μαϊμού ακουστικά η απάντηση του πωλητή στο ebay είναι η παρακάτω:

""Really sorry to hear this. No matter how,as a honest and responsible seller.If only our products don't satisfy you. We will offer a FULL refund to you without any requirements. And you do not need to ship it back to us. What is your opinion? Hope to hear from you again. I am sorry for the inconvenience to you. Any question, please feel free to contact me. I will do my best to serve you. Have a nice day. Best regards," "

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.