Jump to content



Αγορα In-Ear Headphones


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Από πότε το e-shop με τις παρα-εισαγωγές από Κουάλα Λουμπούρ αποτελεί παράδειγμα? Έχω πάψει προ πολλού να αφήνω χρήματα στο συγκεκριμένο μαγαζί. Θα παραγγείλω από κάποιον καλό πωλητή amazon ή ebay και τέρμα.

Εν τω μεταξύ αν βρεις link/πληροφορίες για τις απομιμίσεις πόσταρε εδώ :)

xiaomi pistons fake: fake xiaomi PISTONS | Unofficial International MIUI / Xiaomi Phone Support

sony ericsson fake hands free: Determining Fake Sony Ericsson Headsets (HPM-64, HPM-65, HPM-70, HPM-82 among others) - TechieChips δεν λέει γι αυτά του νήματος συγκεκριμένα, αλλά έχετε το νου σας. χρωστάω ένα λινκ ακόμα θα το βάλω σε λίγο! :)

τα pistons αξίζουν πάρα πολύ θα βάλω και γι'αυτά λινκς.

edit 1: Χρήσιμα λινκς:

1)http://www.ebay.com/itm/281271061957?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 mh1 τσάμπα και power seller.

2)http://www.ebay.com/itm/161107867669?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 pads για το "απόλυτο" ταίριασμα με τα αφτιά! :p και τα 2 κλεμμένα από διπλανό νήμα για τα σόνυ. τα παντς τα έχω παραγγείλει και τα περιμένω. Ακουστικά έχω 5-6 και δεν έχω δοκιμάσει να παραγγείλω! :)

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

xiaomi pistons fake: fake xiaomi PISTONS | Unofficial International MIUI / Xiaomi Phone Support

sony ericsson fake hands free: Determining Fake Sony Ericsson Headsets (HPM-64, HPM-65, HPM-70, HPM-82 among others) - TechieChips δεν λέει γι αυτά του νήματος συγκεκριμένα, αλλά έχετε το νου σας. χρωστάω ένα λινκ ακόμα θα το βάλω σε λίγο! :)

τα pistons αξίζουν πάρα πολύ θα βάλω και γι'αυτά λινκς.

edit 1: Χρήσιμα λινκς:

1)Genuine Official Sony Ericsson MH1 BL Handsfree Hi Fi Headphones Headset White | eBay mh1 τσάμπα και power seller.

2)6 Black Triple Flange Earbuds Tips for Audio Technica in Ear Earphones Silicon M | eBay pads για το "απόλυτο" ταίριασμα με τα αφτιά! :p και τα 2 κλεμμένα από διπλανό νήμα για τα σόνυ. τα παντς τα έχω παραγγείλει και τα περιμένω. Ακουστικά έχω 5-6 και δεν έχω δοκιμάσει να παραγγείλω! :)

δωσε και κανα λινκ με originale xiaomi και σχετικα χαμηλη τιμη απο ebay αν ξερεις:spell:

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 ζευγάρια Mh1 και περιμένω ένα ζευγάρι xiaomi Pistons, όχι ότι δεν είμαι ευχαριστημένος, ακουστηκαρες είναι, αλλά αφού παρήγγειλα κάποια άλλα πραγματα από μαγαζί που τα είχε, είπα να πάρω και αυτά να δω τι παίζει :p

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 ζευγάρια Mh1 και περιμένω ένα ζευγάρι xiaomi Pistons, όχι ότι δεν είμαι ευχαριστημένος, ακουστηκαρες είναι, αλλά αφού παρήγγειλα κάποια άλλα πραγματα από μαγαζί που τα είχε, είπα να πάρω και αυτά να δω τι παίζει :p

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

απο ebay πηρες? ποια?

Link to comment
Share on other sites

να ενημερώσω όσους ψάχνουν τα πιστονς χθες μου έστειλε μήνυμα ο @σακινορ και τα βρήκε ~7€. Παράγγειλα ένα ζευγάρι να υπάρχει! (δεν ξέρω αν είναι αυθεντικά! Θα το διαπιστώσω σε κάνα μήνα!)

λινκ: Genuine Piston Ear Earphones Headset Headphones for Xiaomi M3 2S 2A | eBay

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τα πιστόνια είναι CTIA?
επειδή όλα τα μπερδεύω, έχω nexus 5 και pistons v2 ... όλα λειτουργούν κανονικά ...

αντίθετα τα sony mh1 (απλά) δεν λειτουργούσαν σωστά

Λύθηκε η απορία πιστεύω γιατί δεν είχα κοιτάξει!:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.