Jump to content



[Greek Gatherings 31-01-2016] RSR Formula 3 - Blackwood


gchristod

Recommended Posts

Συγχαρητηρια στον Ακη για τη νικη, και μπραβο σε οσους συμμετειχαν...

Εμενα μεχρι και το ασθενοφορο της πιστας με περασε σημερα :hehe:

Ενταξει δε τοχα με τιποτα το αμαξακι, μονο για τη συμμετοχη ετρεξα...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο νικητή και σε όλα τα παιδιά που τρέξανε.

Κι εγώ σήμερα δεν το είχα, με το wolves τρέχαμε μαζί στην ίδια ομάδα άσπρο-κόκκινο.

Είχα και μία επαφή μάλλον με το GeoF1 στο S και φάγαμε τις σβούρες μας.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Good ol' Blackwood! Ο Παναγιώτης πολύ κοντά σε όλη τη διάρκεια του race και προς το τέλος ψαλίδισε όλη τη διαφορά που είχα φτιάξει. Και χωρίς να έχει κάνει τα περίπου 1.000.000 laps που έριξα στα νιάτα μου σε αυτό το track :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αρχηγέ ήσουν πάλι αξεπέραστος για μένα αρκεί που δεν σε έχασα από τα μάτια μου αυτό το θεωρώ άθλο :-D. Κρίμα όμως και για τον Κώστα και τον Vita γιατί αν δεν είχαν την επαφή θα μασταν δίπλα δίπλα μέχρι τo τέλος η μπορεί και να με είχε ρουφηξει ο Vitas όπως χαρακτηριστικά μου λεγε από το skype. Νομίζω καλή απόδοση έπιασε κι ο Arkoudadis παρ όλο που ασχολήθηκε λίγο με το κόμπο.Χάρηκα επίσης ιδιαίτερα όταν έριξα γύρο στον wolves που όπως θα θυμάστε με είχε ταπεινώσει στον προηγούμενο αγώνα με τις λοτους.Κριμα για τις απουσίες αλλά νομίζω δικαιολογημένες.Geof1 γερά με τσαμπουκά ανεβαίνεις,uhu ευτυχώς ένας αγώνας χωρίς εσένα δίπλα μου χαχα με αγχώνεις ρε παιδί μου όσο σε αγχώνω κι εγώ :-P. Την άλλη φορά περισσότεροι.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αρχηγέ ήσουν πάλι αξεπέραστος για μένα αρκεί που δεν σε έχασα από τα μάτια μου αυτό το θεωρώ άθλο :-D. Κρίμα όμως και για τον Κώστα και τον Vita γιατί αν δεν είχαν την επαφή θα μασταν δίπλα δίπλα μέχρι τo τέλος η μπορεί και να με είχε ρουφηξει ο Vitas όπως χαρακτηριστικά μου λεγε από το skype. Νομίζω καλή απόδοση έπιασε κι ο Arkoudadis παρ όλο που ασχολήθηκε λίγο με το κόμπο.Χάρηκα επίσης ιδιαίτερα όταν έριξα γύρο στον wolves που όπως θα θυμάστε με είχε ταπεινώσει στον προηγούμενο αγώνα με τις λοτους.Κριμα για τις απουσίες αλλά νομίζω δικαιολογημένες.Geof1 γερά με τσαμπουκά ανεβαίνεις,uhu ευτυχώς ένας αγώνας χωρίς εσένα δίπλα μου χαχα με αγχώνεις ρε παιδί μου όσο σε αγχώνω κι εγώ :-P. Την άλλη φορά περισσότεροι.

Ο Άκης ήταν πολύ γρήγορος όπως πάντα..

Ο Πάνος ήταν πολύ γρήγορος όπως πάντα..

Ο Κώστας ιδιαίτερα γρήγορος, όπως πάντα..

Ο αρκουντάντης ιδιαίτερα άτυχος, όπως πάντα.. 

Και εγώ ήθελα να έχει ο αγώνας άλλον ένα γύρο.. όπως πάντα...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίος αγώνας χτες,

Άκης και Foust απλά άπιαστοι!

Vitas και Akoudadis ταχύτατοι, απλά θέμα τύχης που δεν τερμάτισαν μπροστά μου.

 

 

@djkostas Κώστα συγγνώμη για την βόμβα.. Πάντα τα κάνω αυτά..

 

Χεχε, η μόνη επαφή που είχα σε όλον τον αγώνα.

Αν και ήταν ξεκάθαρο divebomb (ως συνήθως :p ) δεν μπορώ παρά να το κατατάξω στα racing incidents μιας και ο μόνος λόγος που ακουμπήσαμε

ήταν ότι μπλόκαρες λίγο τα φρένα και πάλι ήταν για μια τρίχα η επαφή.

Αυτό που δεν μου άρεσε ωστόσο (και ξέχασα να το αναφέρω χτες) ήταν που συνέχισες ακάθεκτος τον αγώνα σου, αφήνοντας με στον πάτο.  :warning:

 

Το replay του αγώνα:

dallara_f312@blackwood_reloaded_20160131221112.rar

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μου άρεσε ωστόσο (και ξέχασα να το αναφέρω χτες) ήταν που συνέχισες ακάθεκτος τον αγώνα σου, αφήνοντας με στον πάτο.  :warning:

Εχεις δίκιο και σου ζητώ συγγνώμη.. το άκουσα στο τέαμσπικ.. Προφανώς δεν άκουσες οτι φοβήθηκα να περιμένω..

Ασε που νόμιζα οτι τράκαρα με άλλον..

Αδικαιολόγητος..

Δεν θα επαναληφθεί...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίος αγώνας χτες,

Άκης και Foust απλά άπιαστοι!

Vitas και Akoudadis ταχύτατοι, απλά θέμα τύχης που δεν τερμάτισαν μπροστά μου.

 

 

 

Χεχε, η μόνη επαφή που είχα σε όλον τον αγώνα.

Αν και ήταν ξεκάθαρο divebomb (ως συνήθως :p ) δεν μπορώ παρά να το κατατάξω στα racing incidents μιας και ο μόνος λόγος που ακουμπήσαμε

ήταν ότι μπλόκαρες λίγο τα φρένα και πάλι ήταν για μια τρίχα η επαφή.

Αυτό που δεν μου άρεσε ωστόσο (και ξέχασα να το αναφέρω χτες) ήταν που συνέχισες ακάθεκτος τον αγώνα σου, αφήνοντας με στον πάτο.  :warning:

 

Το replay του αγώνα:

attachicon.gifdallara_f312@blackwood_reloaded_20160131221112.rar

 

Κώστα στο σημείο που με πέρασες στην ευθεία δεν παραξενεύτικες με την ευγένειά μου???

Link to comment
Share on other sites

Κώστα στο σημείο που με πέρασες στην ευθεία δεν παραξενεύτικες με την ευγένειά μου???

 

Δεν κατάλαβα καν οτι άφησες γκάζι για να με αφήσεις να περάσω, έπρεπε να ξαναδώ το replay για να το καταλάβω.

Γιατί όμως? Δεν είχαμε εμείς καμιά επαφή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.