Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

8 hours ago, pasjohn said:

Βλέπω σε post να γράφουν π.χ. "βλέπε στην υπογραφή  το σύστημά μου". Στην υπογραφή όμως δεν βλέπω τίποτε.

 

Σόρρυ αν έχει ξανά γίνει η ερώτηση.

Για αρχή, πήγαινε Account Settings > Signatures (Ρυθμιίσεις Λογαριασμού > Υπογραφές) και δες αν εκεί είναι ενεργοποιημένη η προβολή των υπογραφών.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ήταν επειλεγμένο. Το επέλεξα, έσβησα ότι είχα στην υπογραφή μου και έβαλα απλά μια φατσούλα αλλά ούτε αυτή βλέπω ούτε τις υπογραφές των αλλων μελών.

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, pasjohn said:

Ναι δεν ήταν επειλεγμένο. Το επέλεξα, έσβησα ότι είχα στην υπογραφή μου και έβαλα απλά μια φατσούλα αλλά ούτε αυτή βλέπω ούτε τις υπογραφές των αλλων μελών.

 

Ελπίζω έκανες "SAVE" μετά που το επέλεξες; :)

 

Αν το έχεις σώσει σίγουρα και έχεις ξαναφορτώσει τη σελίδα, ρίξε μια ματιά στο λογαριασμό σου, στην ενότητα Ignored Users (Λίστα Αγνόησης). Εφόσον κι εκεί δεν έχεις τίποτα, προτείνω μετά το SAVE να καθαρίσεις όλα τα cookies του thelab.gr και να ξαναμπείς.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, acct said:

Ελπίζω έκανες "SAVE" μετά που το επέλεξες; :)

 

Αν το έχεις σώσει σίγουρα και έχεις ξαναφορτώσει τη σελίδα, ρίξε μια ματιά στο λογαριασμό σου, στην ενότητα Ignored Users (Λίστα Αγνόησης). Εφόσον κι εκεί δεν έχεις τίποτα, προτείνω μετά το SAVE να καθαρίσεις όλα τα cookies του thelab.gr και να ξαναμπείς.

Ναι είχα κάνει save αλλά μου έβγαζε από κάτω σφάλμα. Αλλά αφού έγινε η δουλειά τι να λένε τα σφάλματα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έχω παρατηρήσει ότι στο tapatalk που χρησιμοποιώ, όταν ανοίγω τις νέες αναρτήσεις (new posts), αργεί να κάνει ανανέωση. Ανοίγοντας την κεντρική του φόρουμ και ψάχνοντας, πάει σφαίρα. Δοκιμασμένο από κινητό και τάμπλετ. ... Δοκιμή και σε 10 παράθυρα και tapatalk, το ίδιο πρόβλημα ....

Σε άλλα φόρουμ δεν έχω τέτοιο θέμα.

Μια λύση είναι να σταματήσω να βλέπω άλλα φόρουμ, αλλά ας μην πάμε εκεί. Θα γεμίσει ο τόπος άσχετα εδώ μέσα ...

Το έχει εντοπίσει / αντιμετωπίσει κάποιος άλλος ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To site εδω και 2 μερες..σερνεται.. Και δεν ειναι το internet μου ή ο browser ή η cache ή το ρουτερ κλπ κλπ. Ολα τα αλλα site φορτωνουν κανονικα. Μεχρι να φορτωσουν οι ειδοποιησεις , φτιαχνω καφε. Οταν ποσταρω, οποτε θελει το κανει αμεσα, οποτε θελει το κανει πολυ πολυ αργά. Not sure what this is

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όντως συμβαίνει ή έστω συμβαίνει και σε μένα. Είναι ανάλογα τα κέφια του ο server. Πριν μια ώρα ήταν ακόμα χειρότερα με την κάθε σελίδα να απαιτεί πολλά δευτερόλεπτα να ανοίξει. Ο Firefox είχε μάλιστα κοτσάρει και το σηματάκι της παύσης πάνω στο πρώτο tab που ήταν ανοιχτό στο forum. Τώρα πάει κάπως καλύτερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.