Jump to content



COVID-19


sotiris

Recommended Posts

Just now, ARMAGEDDON said:

 

η χρησιμότητα του εμβολίου θα αποδειχθεί στην πράξη όταν κολλήσεις, όταν δεν κολλήσεις τον ιό το ίδιο και το αυτό είναι, το θέμα είναι πως ξέρεις ότι δούλεψε ή όχι αν δεν κάνεις τεστς ώστε να δεις αν είσαι θετικός η όχι στον ιό, αν έκαναν τεστς και εμβολιασμένοι θα ξέραμε τώρα με τεράστια γράμματα δείτε κόλλησαν όλοι οι εμβολιασμένοι και είχαμε μόνο 10 θανάτους οπότε το εμβόλιο έχει 98% επιτυχία. Όλα είναι πολιτική αφηγήματος και GREEN PASS

εκτός και αν κάνατε το εμβόλιο και θέλετε να δοκιμάσετε να κολλήσετε να δείτε τι θα γίνει ;

 

 

δεν με ξέρεις καλά AMD AMD AMD και τα μυαλά στο blender και δες που έφτασε, αλλά έχω παρενέργειες ρε φούστη μου πήρα nvidia

Αν σταματήσεις να πίνεις χλωρίνη μπορεί και να στρώσεις

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

πριν 10 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

@minast
κλασικά εικονογραφημένη απάντηση από τράπεζα θεμάτων,

τέτοια σύγκριση με εδώ κλπ δεν ταιριάζει κλπ, προέρχονται από συγκεκριμένο πολιτικό χώρο που μηδενίζει τις όποιες ομοιότητες του παρελθόντος με μέλλον, όπου εξυπηρετεί τα δικά του συμφέροντα βεβαίως βεβαίως... δεν επεκτείνομαι παραπάνω, έχω ακούσει καρμπόν την ίδια απάντηση !

Και ερωτώ και πότε θα ταιριάξει / επαναληφθεί το παρελθόν, πότε ;  όταν θα είναι πολύ αργά

 

Γράφεις τέλος για εντυπωσιασμό και εσύ με την σειρά σου σύμφωνα με αυτά που λες ότι πυροβολούμαστε μεταξύ μας,

σωστά αλλά εξαρτάτε από πια μεριά το βλέπει η οποία δεν είναι μονόπλευρη και εμβολιασμένοι έχουν ευθύνες πάνω στην δημοκρατία και οι ανεμβολίαστοι .

 

Όλοι πρέπει να υπερασπιστούμε την Δημοκρατία ! και οι μεν και οι δε !

Όλοι μαζί χωρίς ταμπέλες πρέπει να πούμε όπα αυτό εδώ που πάει να κάνει είναι φασιστικά μέτρα σε μια Δημοκρατία το οποίο  δεν πρέπει να γίνει ανεκτό από τους πολίτες αυτής της χώρας. Πρέπει επιτέλους να πούμε στον υπάλληλό μας ότι άκου να δεις τα έχεις κάνει σκατά και σε αποκλείουμε !

 

Και τέλος  περισσότερο πρόβλημα έχουμε από τους χαιρέκακους (υπάνθρωπους) πλέον δυστυχώς που θέλουν να βαλτώσει η δημοκρατία με τον έναν η τον άλλον τρόπο !

Δεν με ενδιαφέρει αν έχεις κάνει η όχι το εμβόλιο με ενδιαφέρει αν βλέπουμε ότι στραβά αρμενίζουμε με την Δημοκρατία μας !

Να συμφωνήσομε ότι στραβά αρμενίζουμε !

Αλλιώς σύντομα στην πόρτα σας σε λίγο καιρό !

@raziel

απλά λυπάμαι πολύ για τις απόψεις σου που εύχεσαι να πεθάνουν συνάνθρωποί σου,

δεν σε κάνει καλύτερο άνθρωπο από αυτούς που κατηγορείς

 

Μεταξύ των δυο μας, αυτός που το κάνει πολιτικό ζήτημα είσαι εσύ. Αναλογίσου λοιπόν εάν αυτά που λές για τράπεζες θεμάτων πρέπει να τα στρέψεις προς τον εαυτό σου. Το ότι βρίσκεις τον ίδιο αντίλογο από πολλούς ανεξάρτητους ανθρώπους χωρίς πολιτικά κίνητρα (όπως ευθαρσώς δηλώνω εγώ) θα έπρεπε να είναι αρκετό για να σε κάνει να αναθεωρήσεις. Εσύ μιλάς για τους "υπαλλήλους μας", που εγώ τους έχω παντελώς χεσμένους. Το ίδιο μου κάνει ποιος έχει αναλάβει την οικογενειακή φάμπρικα για την τρέχουσα τετραετία.

Αυτή τη στιγμή δεν κινδυνεύει η Δημοκρατία μας, αλλά η Ζωή μας. Δεν ανέχομαι άλλες μαλακίες του τύπου, "ευτυχώς πέθανε ελεύθερος". Όλοι είχαν την ευκαιρία να πάρουν αβίαστα την απόφαση να προστατέψουν τον εαυτό τους και το σύνολο. Η ώρα της πειθούς έχει περάσει. Όποιος θέλει "ελευθερία" να την πληρώσει με τα δικά του  λεφτά, όχι με τα λεφτά των άλλων.

  • Like 6
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ARMAGEDDON said:

τι γνώμη έχεις για το χαράτσι των 100 ευρώ για να σε ακούσω ελεύθερε άνθρωπε και ευσυνείδητε ;

Τώρα βρήκες το χαράτσι για να φωνάζεις. Πριν από αυτό τί έλεγες; ΆΣε τί γνώμη έχω εγώ. Η Πολιτεία ενήργησε όπως αποφάσισε η νόμιμη κυβέρνηση. Την επόμενη φορά ψήφισε κάτι άλλο εσύ, άμα δεν σου αρέσει. Έτσι λειτουργεί η δημοκρατία που επικαλείσαι. 

  • Like 3
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Σύντομα και στο σπιτικό σας !

και μην ακούσω παράπονα μετά δεν ήξερα δεν γνώριζα, από όλες τις μεριές !

έχετε ενημερωθεί με τα πάντα ας κάνει ο καθένας ότι καταλαβαίνει !

 

Αλλά η υποστήριξή φασιστικών μέτρων σας κάνει συνένοχους σε αυτά που θα ακολουθήσουν μετά !

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Δεν ανέχομαι άλλες μαλακίες του τύπου, "ευτυχώς πέθανε ελεύθερος".

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή, παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή. Σου λέει κάτι;

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Simon έγραψε:

μιας ώρας

Δηλαδή σου αρκεί μόνο μια ώρα; Τς..

πριν 11 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

η Ζωή μας

Έλα, πες το. Γράφεις το "ζωή" με κεφαλαία, γιατί εννοείς την Ζωή της καρδιάς μας

Spoiler

H 18χρονη Ζωή Ν. Κωνσταντοπούλου (αρχές 1995) - YouTube

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

emvolio-embolio-kentro-emboliastiko-prom
WWW.IEFIMERIDA.GR

Κατατέθηκε στη Βουλή η τροπολογία για τον υποχρεωτικό εμβολιασμό για τους άνω των 60 ετών. | ΠΟΛΙΤΙΚΗ | iefimerida.gr | ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟΣ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΣ, τροπολογία, πρόστιμο

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δηλαδή σου αρκεί μόνο μια ώρα; Τς..

 

Αν έτσι μένω ανυπόταχτος στις διαταγές της ΝΤΠ τότε είναι αρκετό!

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

 

Αν έτσι μένω ανυπόταχτος στις διαταγές της ΝΤΠ τότε είναι αρκετό!

Φήμες λένε ότι αρκούν και για τον Γρηγόρη Πετράκο, τον φίλο σου.

Διαδήλωνε λέει σε μία πλατεία μόνος του, όταν μετά από 1 ώρα και ένα λεπτό, ισχυρές δυνάμεις των ΜΑΤ του έκαναν ντου από παντού και τον μπαγλάρωσαν.

Άρα η μία ώρα, αρκούσε, ένιωσε ελεύθερος, φρι σπίριτ, τα είπε και ξέσπασε. Μπράβο στο παιδί

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Δε θα λυγίσουμε στις τακτικές της φασιστικής κυβέρνησης.

 

Παιδιά, γερά με τσαμπουκά!

 

Τα εμβόλια είναι έργο του Τζωρτζ Σόρος και του Μπιλ Γκέιτς σε συνεργασία με το σουβλατζίδικο του Μήτσου και έχουν σκοπό να μειώσουν τον παγκόσμιο πληθυσμό. :bleh:

  • Agree 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giorgos2187 said:

 

Οι δικοί μου. Πείστηκαν με δημοκρατικές διαδικασίες από μένα, το έκαναν, δεν κατάλαβαν τίποτα, τώρα το χουν ξεχάσει κιόλας. Ο μπαμπάς δε, σταματησε και να τους βρίζει όλη μέρα και ηρέμησε κάπως. Ίσως αυτή να ήταν η μοναδική παρενέργεια...

Τώρα ρωτάνε ποτέ θα κάνουν την τριτη δοση. Επίσης μου ζήτησαν την εφαρμογή που έχει αποθηκευμένο το πιστοποιητικό για να μην το ψάχνουν μέσα στο κινητό όλη την ώρα και να το πετάνε στη μούρη όσων το ζητάνε πιο γρήγορα. Άκου να δεις.

Αναλογη εμπειρια απο γνωστους γι'αυτο και ρωτησα. Οταν ειδαν οτι δεν εγινε τιποτα απλα ξεχασαν τις ασυναρτησιες που ελεγαν πριν.

 

1 hour ago, raziel said:

αντί να παραδεχτείτε ότι είστε κότες λυράτες και το σκατό σας έφτασε στην κάλτσα από την κάκιστη παραπληροφόρηση και τρομολαγνεία των ΜΜΕ παριστάνετε τους δήθεν συνηδειτοποιημένους επαναστάτες του πρωκτού αναφορές του κάθε πικραμένου youtuber γιατρουδάκου και γραφήματα και στατιστικές της κυρά Κούλας από το πιο πάνω τετράγωνο.

Αυτο ακριβως και τιποτε αλλο. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

 

Παιδιά, γερά με τσαμπουκά!

 

Τα εμβόλια είναι έργο του Τζωρτζ Σόρος και του Μπιλ Γκέιτς σε συνεργασία με το σουβλατζίδικο του Μήτσου και έχουν σκοπό να μειώσουν τον παγκόσμιο πληθυσμό. :bleh:

 

Εγώ δεν είπα αυτό αλλά ότι είμαστε υπερβολικοί για μια γρίπη του χειμώνα. Δεν είδα τέτοια ευαισθησία για τα τροχαία και το κάπνισμα.

Επίσης μπορούσαν να φτιάξουν 2-3.000 ΜΕΘ και να είμαστε ΟΚ για όλο το χειμώνα.

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Γερμανία: Στρατηγός της Bundeswehr, επικεφαλής της νέας «ομάδας κρίσης» κατά του κορωνοϊού

 

Παράθεση

Έναν στρατηγό των Γερμανικών Ειδικών Δυνάμεων πρόκειται να διορίσει ο υποψήφιος νέος καγκελάριος, 'Ολαφ Σολτς, ως επικεφαλής της υπό συγκρότηση «ομάδας κρίσης» για την αντιμετώπιση της πανδημίας ,που εξαπλώνεται ανησυχητικά στη χώρα 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

AP21334275207413.jpg
WWW.FRANCE24.COM

Japan on Wednesday imposed a one-month suspension on all new incoming flight bookings in a bid to prevent the fast-spreading Omicron variant from taking a hold in the country, while Germany...

 

Πάμε πάλι από την αρχή

Παράθεση

08:40 am Paris time: Germany says four Omicron cases detected among vaccinated people

...

all four had showed moderate symptoms and were in quarantine.

 

Έγινε επεξεργασία από sdim
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.