Jump to content



COVID-19


sotiris

Recommended Posts

@schumifer Ναι, διάβασε pronews και dark web. Μάθε μπαλίτσα. Ο άλλος (gdp77) το παίζει κι έξυπνος, ειρωνεύεται κιόλας, ενώ δεν μπορεί να χωρίσει δυο γαϊδάρων άχυρα.... 

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

41 λεπτά πριν, το μέλος sdim έγραψε:

Στην περίπτωση που δεν το παρατήρησες στα δεδομένα που παράθεσα η κοινωνική αποστασιοποίηση

- μειώνει την θνησιμότητα από COVID λιγότερο από 1%

- ΑΥΞΑΝΕΙ την θνησιμότητα (ανεξαρτήτως COVID)  κατά 29% αν διαρκέσει πολύ

 

WWW.TYLERVIGEN.COM

Why do these things correlate? These 15 correlations will blow your mind. (Is this headline sensationalist enough for you to click on it...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 λεπτά πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Παράνοια της στιγμής? Είναι καταγεγγραμμένοι σε επίσημα και παγκοσμίως αποδεκτά συστήματα καταγραφής (eudravigilance για EΕ και vaers για ΗΠΑ). Και μάλιστα είναι γνωστό ότι γίνεται υποκαταγραφή. Παίζει και μόνο το 10% των περιπτώσεων να είναι καταγεγγραμμένα. Δεν το λένε στα μέσα μαζικής εξαπάτησης που παρακολουθείς και εμπιστεύεσαι, οπότε σε καταλαβαίνω...

Η επιστημονική μέθοδος περιλαμβάνει τα ακόλουθα βήματα και χαρακτηρίζεται από την επαναλαμβανόμενη εκτέλεση τους:

  • Παρατηρήσεις πάνω σε ένα φυσικό φαινόμενο ή ομάδα φυσικών φαινομένων.
  • Σχηματισμός μιας γενικής υπόθεσης (μοντέλου) η οποία είναι συνεπής με τις παρατηρήσεις που έγιναν (μπορεί να τις εξηγήσει).
  • Χρησιμοποίηση της υπόθεσης για να γίνουν προβλέψεις για την ύπαρξη άλλων φυσικών φαινομένων ή για τα ποσοτικά αποτελέσματα νέων παρατηρήσεων σε ότι αφορά το ίδιο φαινόμενο.
  • Εξέταση των προβλέψεων που έγιναν με επιπρόσθετες παρατηρήσεις και διεξαγωγή πειραμάτων και αναθεώρηση της υπόθεσης ανάλογα, έτσι ώστε να είναι συνεπής και με τα νέα δεδομένα.
  •  

@gdp77 Και ξανα ερωτω κι εσενα και ολους οσους βαυκαλιζονται αυτες τις "κρυμμενες" πληροφοριες. Εσεις, εχετε παρατηρησει θανατους, παρενεργειες στον δικο σας κυκλο ανθρωπων που εμβολιαστηκαν; Η η κρυμμενοι θανατοι συμβαινουν καπου αλλου και οχι εδω;

 

Έγινε επεξεργασία από giorgos2187
  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Η επιστημονική μέθοδος περιλαμβάνει τα ακόλουθα βήματα και χαρακτηρίζεται από την επαναλαμβανόμενη εκτέλεση τους:

  • Παρατηρήσεις πάνω σε ένα φυσικό φαινόμενο ή ομάδα φυσικών φαινομένων.
  • Σχηματισμός μιας γενικής υπόθεσης (μοντέλου) η οποία είναι συνεπής με τις παρατηρήσεις που έγιναν (μπορεί να τις εξηγήσει).
  • Χρησιμοποίηση της υπόθεσης για να γίνουν προβλέψεις για την ύπαρξη άλλων φυσικών φαινομένων ή για τα ποσοτικά αποτελέσματα νέων παρατηρήσεων σε ότι αφορά το ίδιο φαινόμενο.
  • Εξέταση των προβλέψεων που έγιναν με επιπρόσθετες παρατηρήσεις και διεξαγωγή πειραμάτων και αναθεώρηση της υπόθεσης ανάλογα, έτσι ώστε να είναι συνεπής και με τα νέα δεδομένα.
  •  

@gdp77 Και ξανα ερωτω κι εσενα και ολους οσους βαυκαλιζονται αυτες τις "κρυμμενες" πληροφοριες. Εσεις, εχετε παρατηρησει θανατους, παρενεργειες στον δικο σας κυκλο ανθρωπων που εμβολιαστηκαν; Η η κρυμμενοι θανατοι συμβαινουν καπου αλλου και οχι εδω;

 

Δυστυχώς έχω θανάτους στο κοντινό μου περιβάλλον σε άμεση χρονική συσχέτιση με τον εμβολιασμό. Δεν μπορώ να ξέρω αν είναι και αιτιώδης η συσχέτιση. Ευτυχώς κανέναν θάνατο από ή με covid19 από την οποία έχω στο κοντινό μου περιβάλλον πολλούς εμβολιασμένους και μη, ηπιότατα νοσήσαντες και μια κοπέλα που έφτασε νοσοκομείο όπου έκατσε 2-3 μέρες και όταν την είδα 2 εβδομάδες μετά, φαινόταν μια χαρά αλλά μου είπε ότι κουράζεται πλέον πιο εύκολα.

 

Ο τελευταίος θάνατος πριν καμια 50ριά μέρες, πατέρας φίλου μου για τον οποίον προχθές έμαθα ότι είχε κάνει την τρίτη δόση λίγες μέρες πριν πεθάνει ξαφνικά και ακαριαία. Δεν είχε πάει καν το μυαλό μου σε εμβόλιο και τέτοια γιατί ήξερα ότι είχε κάποια θεματάκια και μπορεί να ήταν από αυτά. Πήγα στην κηδεία, συλλυπήθηκα και δεν ρώτησα λεπτομέρειες. Προχθές όμως που τα λέγαμε με τον κάθε άλλο παρά αντιεμβολιαστή φίλο και χωρίς καν να μιλάμε περί covid και εμβολίων, μου είπε ότι ακριβώς επειδή είχε θεματάκια, ο ίδιος ο οποίος λόγω επαγγέλματος είναι συνέχεια σε επαφή με γιατρούς και νοσοκομεία, τον είχε από κοντά και του έκανε τακτικά προληπτικές εξετάσεις. Π.χ. είχε κάνει μέχρι και χόλντερ καναδυο βδομάδες πριν πεθάνει και είχε βγει καλό. Κάνει λοιπόν αυτός ο άνθρωπος 3η δόση και πεθαίνει από ξαφνικίτηδα. Μπορεί να ήταν καθαρή σύμπτωση, δεν ξέρω. Αλλά δεν μπορώ να κάνω σαν να μην έγινε. Επίσης γειτόνισσα που εμφάνισε λίγη αδιαθεσία και πυρετούλη αμέσως μετά την πρώτη (και τελευταία) δόση, έκατσε την πρώτη μέρα στο κρεββάτι για να συνέλθει μόνο που τελικά δεν σηκώθηκε ποτέ από το κρεββάτι και τη βγάλαν 4 για τελευταία κατοικία μετά από καμια 10ρια μέρες. Πάλι πιθανή σύμπτωση αλλά κανείς δεν το έψαξε και είναι άλλη μια ανεκδοτολογική αναφορά που μπορεί απλά και βολικά να καταταχθεί στην κατηγορία 《ψέματα ψεκασμένων》. Παρεμπιπτόντως βλέπω 2 μέτρα και 2 σταθμά στην ευαισθησία περί τήρησης των κανόνων. Δεν έχω κάνει ποτέ αναφορά για μένα, ούτε θα κάνω για τρίτους αλλά τα 2 μέτρα και 2 σταθμά βγάζουν μάτι.

Έγινε επεξεργασία από Γιάννης_84
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Γιάννης_84 said:

Παρεμπιπτόντως βλέπω 2 μέτρα και 2 σταθμά στην ευαισθησία περί τήρησης των κανόνων. Δεν έχω κάνει ποτέ αναφορά για μένα, ούτε θα κάνω για τρίτους αλλά τα 2 μέτρα και 2 σταθμά βγάζουν μάτι.

 

Παρεμπιπτόντως, δεν υπάρχει κάτι που με ενοχλεί περισσότερο από την επιλεκτική εφαρμογή ενός κανόνα. Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από την ανισονομία.

 

Συνεπώς, αν βλέπεις κάπου "2 μέτρα και 2 σταθμά", σε παρακαλώ και σε προκαλώ να κάνεις αναφορά. Βεβαίως, ελπίζω να μην αιφνιδιαστείς όταν όλοι οι κανόνες επανεφαρμοστούν άμεσα και αυστηρά σε όλους σε αυτό το θέμα. Και τότε δε θα σπεύδω χειροκίνητα να ξεκλειδώνω την πρόσβαση σε όλο το φόρουμ κάποιων που έχουν κερδίσει αυτόματο 3μηνο ή 6μηνο αποκλεισμό για τη συμπεριφορά τους σε άλλα θέματα, πολύ πριν την πανδημία.

 

Αν όντως δεν προτίθεσαι να κάνεις αναφορά, το σχόλιο είναι περιττό, ανούσιο και -κατ' εμέ- εντελώς υποκριτικό. Επιπλέον, θυμίζω ότι -βάσει των κανόνων που επικαλείσαι- είναι και παράτυπο.

 

Έχει ένα καλαμπούρι να διαμαρτύρεται ο κλέφτης γιατί κυκλοφορεί ελεύθερος ο διαρρήκτης, αλλά υπάρχει και σχετική παροιμία γι αυτό.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος acct έγραψε:

Περισσότερο από ό,τι τα εμβόλια που δαιμονοποιείτε (για να το καταλάβετε, απαιτείται να συνειδητοποιήσετε τι καταγράφουν τα συστήματα φαρμακοεπαγρύπνησης). Στο μεταξύ, κάνσελ ντεπόν νάου.

 

Αχχ. Μα δεν διαβάζεις ψεκνιουζ. Τα εμβόλια θα ενεργοποιηθούν στα 4 (ή 5 ..δεν θυμάμαι τις τελευταίες ψεκιστημονικές αναλύσεις) χρόνια και ....

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μια που εγώ είμαι ψεκασμένος και αναφέρω ανεκδοτολογικά και όχι "επιστημονικά" δεδομένα, πείτε μου ρε παιδιά εσείς που ξέρετε:

 

Πέρα από τα τα 'κονομήσει χοντρά ο κτηνίατρος και να εμποτιστεί το σύνολο του πληθυσμού με κουλτούρα καταπάτησης δικαιωμάτων και στέρησης συνταγματικών ελευθεριών (τίποτα πια δεν θα είναι συνταγματικά κατοχυρωμένο αρκεί να εφευρίσκεται ένας "εχθρός") και να προμοτάρεται από τα media ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ ΣΑΣ;

 

Να μην πεθάνετε; Μα από την αρχή (χωρίς εμβόλια) με τα σκληρά στελέχη του ιού, το 99,7% του πληθυσμού δεν είχε θέμα.

 

Να μην νοσήσετε; Μα σχεδόν όλοι νόσησαν.

 

Να μην κολλήσετε τους άλλους; Μα και κολλήσατε και μεταδώσατε. 

 

Να εξαφανίσετε την ασθένεια; Μα οι "ειδικοί" λένε ότι δεν θα εξαφανιστεί ποτέ. 

 

Ανοσία; χαχαχα γελάμε

 

Ανοσία αγέλης; Επίσης γελάμε.

 

Το βλέπω να έρχεται... Πετύχατε να "εσασθενίσετε" τον ιό σε πιο ήπια στελέχη; 

 

Περιμένω μια ειλικρινή απάντηση για το τι πιστεύετε ότι πετύχατε, εμβολιαζόμενοι τρις (και ποιος ξέρει πόσες ακόμα φορές).

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Να μην πεθάνετε; Μα από την αρχή (χωρίς εμβόλια) με τα σκληρά στελέχη του ιού, το 99,7% του πληθυσμού δεν είχε θέμα.

 

Να μην νοσήσετε; Μα σχεδόν όλοι νόσησαν.

 

Να μην κολλήσετε τους άλλους; Μα και κολλήσατε και μεταδώσατε. 

 

Να εξαφανίσετε την ασθένεια; Μα οι "ειδικοί" λένε ότι δεν θα εξαφανιστεί ποτέ. 

Διαπιστωνεις πραγματα τα οποια στα λεγαμε εδω ηδη εδω και ισως παραπανω απο ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ πριν. Αν οι εκατομβες νεκρων δε σε συγκινησαν, τοτε οκ, μην κανεις το εμβολιο, μικρη σημασια εχει πλεον. Αλλα για να συνεχισετε να λετε αυτες τις κουτουραδες, καποιοι πηγαν και το καναν. Για να ερθει η φαση εδω που ηρθε σημερα, για να συνεχισετε να ειστε εσεις αφελεις και να αισθανεστε καλά με αυτο, ευτυχως κατι παραπανω απο 7 στους 10 επραξαν το απολυτως σωστο και λογικο. Συνεχιστε να ψαχνετε δαιμονες λοιπον. Ποτε δε θα παραδεχτειτε οτι δεν υπαρχουν,μιας και παντα "θα φανουν αργοτερα", αλλα να ξερετε οτι δεν υπαρχουν. Μονο στη φαντασια σας. Και καντε και καναν αγωνα για αυτο το μαμημενο τον ΚΟΚ που εχουμε κατι μηχαναρες και αμαξαρες και μας κοβουν το συνταγματικο δικαιωμα να 300αριζουμε στις εθνικες οδους να πουμε.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Μια που εγώ είμαι ψεκασμένος

Είσαι, πράγματι.

 

3 ώρες πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Πέρα από τα τα 'κονομήσει χοντρά ο κτηνίατρος και να εμποτιστεί το σύνολο του πληθυσμού με κουλτούρα καταπάτησης δικαιωμάτων και στέρησης συνταγματικών ελευθεριών (τίποτα πια δεν θα είναι συνταγματικά κατοχυρωμένο αρκεί να εφευρίσκεται ένας "εχθρός") και να προμοτάρεται από τα media ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ ΣΑΣ;

Κάτι είχα καταλάβει. Εννοώ ότι, σαν καλό ζωντανό, επισκέπτεσαι τακτικά τον κτηνίατρο. Μπράβο σου.

Συνταγματικές ελευθερίες+εμβολιασμός+καταπάτηση δικαιωμάτων+μια χωριάτικη. Τι Μάρθα Βούρτση, τι Έλενα Πούτση. Δεν βαρέθηκες;

 

3 ώρες πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Να μην πεθάνετε; Μα από την αρχή (χωρίς εμβόλια) με τα σκληρά στελέχη του ιού, το 99,7% του πληθυσμού δεν είχε θέμα.

 

Να μην νοσήσετε; Μα σχεδόν όλοι νόσησαν.

 

Να μην κολλήσετε τους άλλους; Μα και κολλήσατε και μεταδώσατε. 

 

Να εξαφανίσετε την ασθένεια; Μα οι "ειδικοί" λένε ότι δεν θα εξαφανιστεί ποτέ. 

Αφού δεν καταλαβαίνεις τα βασικά, γιατί συμμετέχεις στη συζήτηση;

 

3 ώρες πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Ανοσία; χαχαχα γελάμε

 

Ανοσία αγέλης; Επίσης γελάμε.

Είσαι χάχας, μπράβο σου.

 

3 ώρες πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Περιμένω μια ειλικρινή απάντηση για το τι πιστεύετε ότι πετύχατε, εμβολιαζόμενοι τρις (και ποιος ξέρει πόσες ακόμα φορές).

Αφού δεν μπορείς να καταλάβεις, για ποιον λόγο ζητάς μια ειλικρινή απάντηση; 

 

 

 

  • Like 3
  • Agree 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2022 at 3:22 ΜΜ, το μέλος gdp77 έγραψε:

Μια που εγώ είμαι ψεκασμένος και αναφέρω ανεκδοτολογικά και όχι "επιστημονικά" δεδομένα, πείτε μου ρε παιδιά εσείς που ξέρετε:

 

Πέρα από τα τα 'κονομήσει χοντρά ο κτηνίατρος και να εμποτιστεί το σύνολο του πληθυσμού με κουλτούρα καταπάτησης δικαιωμάτων και στέρησης συνταγματικών ελευθεριών (τίποτα πια δεν θα είναι συνταγματικά κατοχυρωμένο αρκεί να εφευρίσκεται ένας "εχθρός") και να προμοτάρεται από τα media ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ ΣΑΣ;

 

Να μην πεθάνετε; Μα από την αρχή (χωρίς εμβόλια) με τα σκληρά στελέχη του ιού, το 99,7% του πληθυσμού δεν είχε θέμα.

 

Να μην νοσήσετε; Μα σχεδόν όλοι νόσησαν.

 

Να μην κολλήσετε τους άλλους; Μα και κολλήσατε και μεταδώσατε. 

 

Να εξαφανίσετε την ασθένεια; Μα οι "ειδικοί" λένε ότι δεν θα εξαφανιστεί ποτέ. 

 

Ανοσία; χαχαχα γελάμε

 

Ανοσία αγέλης; Επίσης γελάμε.

 

Το βλέπω να έρχεται... Πετύχατε να "εσασθενίσετε" τον ιό σε πιο ήπια στελέχη; 

 

Περιμένω μια ειλικρινή απάντηση για το τι πιστεύετε ότι πετύχατε, εμβολιαζόμενοι τρις (και ποιος ξέρει πόσες ακόμα φορές).

 

Τραγικός. Δεν βρίσκω πιο ήπια λέξη η οποία δεν θα επιφέρει ποινή. Χλευάζεις την πραγματικότητα.. Διότι κάνεις ότι δεν ξέρεις, αλλά επειδή ήδη γνωρίζεις ότι στραβοκατούρησες, φροντίζεις να απαξιώσεις εκ των προτέρων, τα δεδομένα που ισχύουν.

 

Το τραγικότερο είναι ότι  αυτ΄ό το συνάφι συμμετέχει σε αποφάσεις για το μέλλον μας. 

 

Μου θυμίζεις τον τύπο στο γραφείο μου. Κυνηγός, σακάκι, σκαρπίνι, bmw με 70 μέσα στην πόλη, υπάρχουν δαίμονες και ο διάβολος, υπάρχουν οι άγιοι, υπάρχει η κόλαση (για τον παράδεισο δεν λεεί τίποτα διότι ξέρει τουλάχιστον ότι δεν θα πάει), κρέας για πρωινό, κρέας για μεσημεριανό, κρέας για απογευματινό, γιαουρτάκι το βράδυ, κλπ...).

Living in deep 1970s.

 

 

Επειδή γουστάρω τζερτζελέ.

 

 

Ερώτηση 1:Εσύ δεν εμβολιάστηκες επειδή:

α. Φοβάσαι τα RNA;

β. Δεν γουστάρεις να ταίζεις την πολυεθνικές; (όπως την Νvidia πχ)

γ. Δεν πείστηκες από τον χειρισμό των ειδικών;

δ. Δεν πείστηκες από τον χειρισμό των πολιτικών; (έχει αξία που το διαχωρίζω)

ε. Δεν πίστεψες στην σοβαρότητα του ιού;

στ. Κανένα από τα ανωτέρω

ζ. Τα πάντα όλα.

 

Ερώτηση 2: Το καινούργιο της Novamax που δεν είναι RNA, θα το κάνεις αν χρειαστεί;

 

Ερώτηση 3: Εμβόλιο κατά της γρύπης έκανες ποτέ;

Α. Αν όχι, γιατί;

Β. Αν ναι, γιατί;

 

 

Πως έμπλεξες με linux, ρε γαμώτη. Υποτίθεται αυτοί τα έχουν καλύτερα με τον λογική και την πρόοδο. Βέβαια δεν τα έχουν καλά και με την υποταγή και την πραγματικότητα ότι τίποτα δεν είναι ίσο εκεί έξω, και κάποιος είναι απο πάνω και κάποιος απο κάτω πάντα, αλλά τεσπα. Να μην την πάμε την συζήτηση στο ΚΚΕ τώρα. 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

57 λεπτά πριν, το μέλος Snips έγραψε:

Ερώτηση 1:Εσύ δεν εμβολιάστηκες επειδή:

Κουμάντο στο σώμα του θα κάνεις?

 

58 λεπτά πριν, το μέλος Snips έγραψε:

Χλευάζεις την πραγματικότητα..

GKIGKAS.jpg
WWW.IN.GR

«Λιγουρίτσες», σχολιάζει ο Γκίκας Μαγιορκίνης, κάνοντας να βγει από το χλιδάτο τζακούζι, κρατώντας ένα μπολ με κριτσίνια και...

 

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, το μέλος l2phile έγραψε:

Sdim έφαγες μπαν και έκανες λογαριασμό με το φουλ όνομα;

 

Μην τον παίρνεις από τα μούτρα τον άνθρωπο μόλις γράφτηκε :p

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Dimitris Sarantinos έγραψε:

Κουμάντο στο σώμα του θα κάνεις;

Όχι φυσικα. Και αυτόν που έχει να κάνει μπάνιο 1 μήνα και έρχεται δίπλα μου, δεν μπορώ να του πω τιποτα.

 

Παρ' όλα αυτά, βρωμάει, και με διώχνει από το τραπεζάκι μου.

 

Και ο γύφτος, με εισαγωγικά και μή, που έχει την αυλή του στάβλο, κάνει τη γειτονιά μου να βρωμάει. 

Εγώ λοιπόν, για να σε προλάβω, είμαι ένας συνειδητοποιημένος ρατσιστής και ο γείτονας  ένας συνειδητοποιημένος βρωμιάρης.

 

Το ζήτημα είναι λοιπόν, αν θα πάρει η Liverpool το CL. Τι σχέση έχει αυτό; Έχει όσο και η ερώτηση σου.

 

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, το μέλος l2phile έγραψε:

Sdim έφαγες μπαν και έκανες λογαριασμό με το φουλ όνομα;

Μλκ ούτε ένα δεύτερο σωστό ακκαου δεν μπορεί να κάνει. Πως θέλετε να καταλάβει τι του γίνεται και τι διαβάζει :hehe: 

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, το μέλος Dimitris Sarantinos έγραψε:

Κουμάντο στο σώμα του θα κάνεις?

 

GKIGKAS.jpg
WWW.IN.GR

«Λιγουρίτσες», σχολιάζει ο Γκίκας Μαγιορκίνης, κάνοντας να βγει από το χλιδάτο τζακούζι, κρατώντας ένα μπολ με κριτσίνια και...

 

S(arantinos) Dim(itris), κούρασες. Κι άσε τις αηδίες για το σώμα και ποιος κάνει κουμάντο. Έχετε ξεπεράσει (εσύ και 2-3 ακόμα) τα όρια εδώ και πολύ καιρό. 

Άντε μπράβο, καμάρι μου.

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.