Jump to content



Pro Evolution Soccer 2011


mariosdeme

Recommended Posts

ειπηδή είμαι παιχταρας :p δεν καταλαβαίνω το τρομερό πρόβλημα που βρήσκετε με τις πασες εγω φυσιολογηκά το βλέπω ... (πιο ρεαλιστηκο θα το έλεγα) όχι σαν το fifa που ειναι λες και εχεις ρομποτ και δεν καταλαβαινουν τιποτα ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
ειπηδή είμαι παιχταρας :p δεν καταλαβαίνω το τρομερό πρόβλημα που βρήσκετε με τις πασες εγω φυσιολογηκά το βλέπω ... (πιο ρεαλιστηκο θα το έλεγα) όχι σαν το fifa που ειναι λες και εχεις ρομποτ και δεν καταλαβαινουν τιποτα ...

Όπως το βλέπει ο καθένας :p

Link to comment
Share on other sites

Πραγματα που περιμενω να δω στο 2011:

1)βελτιωμενα κατα πολυ τα σουτ και τα πλασε των παιχτων.

2)να βελτιωσουν τις συμπεριφορες των τερματοφυλακων, να τους κανουν πιο ικανους και να προσθεσουν μερικες εντυπωσιακες απεκρουσεις.

3)η κινηση να γινει πιο ελευθερη και πιο απλη, να στριβει πιο ευκολα

4)η αλλαγη του κερσορα να επιλεγει παιχτη πιο εξυπνα

5)επιτελους να δουμε γεματη περιοχη με παιχτες που θα πιανουν κεφαλιες οταν βγαζουμε σεντρα, και οχι απλα θα κανουν κεφαλιες σαν να βουτανε

6)οπως κλεισανε τα κενα στο κεντρο της αμυνας, ετσι να κλεισουν και στα ακρα... δεν γινεται να παιρνω εναν παιχτη και τρεχω πανω στην γραμμη ανενοχλητος μεχρι να βγαλω σεντρα.

7)καλυτερα γραφικα

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικός σχολιασμός !!!!

Είναι γνωστό ότι οι Έλληνες ποδοσφαιρόφιλοι gamers λατρεύουν το Pro Evolution Soccer, όμως φαίνεται ότι φέτος έχουν έναν ακόμα λόγο να τσιμπήσουν τη νέα έκδοση, πέρα από το gameplay. Σύμφωνα με πληροφορίες που κυκλοφορούν από χθες στο ελληνικό ίντερνετ, το Pro Evolution Soccer 2011 διαθέτει σχολιασμό από τους Χρήστο Σωτηρακόπουλο και Γιώργο Θαναηλάκη, δύο από τους κορυφαίους αθλητικούς δημοσιογράφους της χώρας, τουλάχιστον ως προς την περιγραφή αγώνων. Μετά τα ελληνικά μενού λοιπόν, φέτος έχουμε και ελληνικό σχολιασμό στο PES. Σχεδόν 10 χρόνια έχουν περάσει από τότε που είδαμε κάτι τέτοιο σε παιχνίδι ποδοσφαίρου και συγκεκριμένα από το FIFA 2002 με περιγραφή του θρυλικού Μανώλη Μαυρομάτη. Μπράβο στην Konami και στην ελληνική αντιπροσωπεία γι αυτή την κίνηση!

πηγή:game20.gr

Link to comment
Share on other sites

Τρομεροί σχολιαστές,να βάλουν και τον πουρουπουπού και τον τσώχο να γελάσουμε,το προτιμώ με ξένους σχολιαστές!:whistling

Σχεδόν όλοι έλληνες σχολιαστές στο ίδιο επίπεδο βρίσκονται...τωρα αν εσύ προτιμάς ξένους, άλλο θεμα :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεει κ ενας φιλος πιο πανω...παιρνεις ενα παιχτη γρηγορο πας στη γραμμη και φτανεις στην αλλη αμυνα....Κανονικα θα'πρεπε να βαλουν οριο αντοχης να μη μπορει ενας παιχτης να τρεχει 80 μετρα αεροπορια...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο ήταν το 9..

To 4 για μενα απο οσα εχουν βγει...

Το 10 οντως fail το 8 το χα παρει και αυθεντικο... επισης μουφα.

Δεν εχω παιξει κανα σοβαρο pro τα τελευταια χρονια...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ρε παιδια καλο το pes δεν λεω πολυ καλα γραφικα αλλα πασχει στην στρατηγικη

παιρνει καποιος παιχτης την μπαλα και σε 2sec εχει διανυσει ολο το γηπεδο...

ειναι παρα πολυ ωραια γραφικα αλλα σε σχεση με το fifa δεν πιανει μια στο θεμα του ποδοσφαιρου

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου την δίνει στο PRO είναι ότι οι παίκτες τρέχουν σε προδιεγραμμένες ράγες σαν να είναι βαγόνια τρένου. πχ σε μία κάθετη μπαλιά ο παίκτη θα κινηθεί συγκεκριμένα και δεν μπορεί να τον ελέξεις. Οι σέντρες βγαίνουν μόνες τους και δεν μπορεί να καθαρισεις σε πιο δοκάρι θα πάει. Επίσης, όποιος πάρει Barca και ξέρει να παίζει θα σε ξεσκίσει, ότι ομάδα και να πάρεις . . . .

Στο FIFA στις consoles ( όχι στο PC ), τα πράγματα είναι πιο footaball simulation. Ότι σκέφτομαι μπορώ να το κάνω και αισθάνομαι ότι μπορώ να προσαρμόσω το παιχνίδι μου. Όχι να προσαρμοστώ εγώ στο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Περιμενω το 11 γιατι το 9 μου εχει σπασει τα νευρα...

Ελεος δλδ, παιρνει ο αντιπαλος την μπαλα, τρεχει βγαινει η μπαλα πλαγιο και δεν το δινει !!

(το εχω κρατησει σε replay).

Οι παιχτες πολλες φορες "κολλανε"

Πεφτουν πανω σε αλλους και σταματανε να τρεχουν!

Αντιπαλος κανει φουλ και δεν το σφυραει, ενω εμενα με το παραμικρο κιτρινη.

Ωρες ωρες φαινεται οτι ειναι πουλημενοι οι αγωνες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eλληνικος σχολιασμος...

Δεν θελω να θυμαμαι τους σχολιασμους στα Fifa 2002 και Fifa World Cup 2002 πραγματικα για κλαμματα,ελπιζω να μην ειναι και τωρα καπως ετσι...

Απο gameplay πειτε τι παιζει,γιατι απο γραφικα καλα ηταν ουτως η αλλως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.