Jump to content



Pro Evolution Soccer 2011


mariosdeme

Recommended Posts

Ο Μάιος μπήκε, και η Konami πιστή στην ετήσια παράδοση, ανακοίνωσε επίσημα το νέο Pro Evolution Soccer για PS3, 360, PC, Wii, PS2 και PSP. Αυτή τη φορά η εταιρία είναι κατηγορηματική: το PES 2011 αποτελεί «τo πιο δραστικά βελτιωμένο και αλλαγμένο» PES στην ιστορία της σειράς. Η κεντρική φιλοσοφία του παιχνιδιού είναι η ελευθερία που δίνει στον παίκτη. Συγκεκριμένα, το PES 2011 διαθέτει (πάρτε βαθιά ανάσα) ολοκαίνουριο σύστημα χειρισμού με το οποίο εσείς ελέγχετε τα πάντα, μπάρα Shot and Stamina όπου φαίνεται κατά πόσο η κούραση επηρεάζει τις κινήσεις του παίκτη, νέο αμυντικό ΑΙ, animations και physics δουλεμένα από την αρχή, πιο «μετρημένο» ρυθμό παιχνιδιού, ακόμα καλύτερα γραφικά, δυνατότητα ανάθεσης των αγαπημένων σας κινήσεων στον δεξί αναλογικό μοχλό, online Master League για πρώτη φορά (τρελό αυτό), υψηλότερο βαθμό δυσκολίας, περισσότερες κάμερες, πιο ρεαλιστικούς διαιτητές και τερματοφύλακες και νέο σχολιασμό των αγώνων. Ο Messi φυσικά είναι και πάλι το «πρόσωπο» του παιχνιδιού, ενώ τα Champions League και Europa League φέτος πλαισιώνονται και από το Copa Liberadores. Δείτε το teaser trailer παρακάτω.

πηγή:game20.gr

Kαι το teaserακι

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=XAh0b1IFoUM&feature=player_embedded]YouTube - PES 2011 - Teaser Trailer HD[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Bασικα το 10 ειναι καλυτερο του 9 και του 8.Τα 8 και 9 περισσοτερο προς FIFA μου εμοιαζαν παρα σε PES, ειδικα αν τα συγκκρινεις με το 6 που για μενα ηταν απο τα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω Μανωλη αν εχεις παιξει ολη τη σειρα εννοω απο ISS μεχρι και σημερα θα δεις οτι απο το 8 και μετα πολλα καλα στοιχεια του gameplay εξαφανιστηκαν, το 9 ηταν μια βελτιωμενη εκδοση του 8 δηλαδη μαπα στην ουσια, το 10 παλι ειναι μιξ αυτων των δυο και κατ'εμε ελαχιστα καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Ασχολούμαι με pro απο το 2000 που πρωτοέπαιξα σε PS1.Το 6 ήταν απο το αγαπημένο μου.Αυτό που μου άρεσε στο 9 ήταν η ταχύτητα ορισμένων παιχτώς που σε σχέση με το 10 στο PC είναι 3 φορές γρηγορότεροι.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ασχολούμε από το 98 με το προ αλλά δεν το έλεγαν έτσι ... το έλεγαν International Superstar Soccer Pro 98 ...

και αυτό που λέτε με τις πάσες δεν ισχύει μια χαρά γρήγορα τις κανουν στο 10

αυτό που θα ήθελα εγώ θα ήταν στα φουλ να παίρνει περισσότερο φάλτσο η μπάλα ...

Link to comment
Share on other sites

και αυτό που λέτε με τις πάσες δεν ισχύει μια χαρά γρήγορα τις κανουν στο 10

μια χαρα ισχυει, το εχουν 2 φιλοι μου στο PS3 και σχετικα με τα προηγουμενα ειναι αθλιο αυτο στο multiplayer

Link to comment
Share on other sites

εγω το θυμαμαι απο τωτε που λεγoτανε konami soccer :)

οπως και το πρωτο fifa soccer για sega mega drive.

απιστευτες εποχες gaming

κυριοι..υπομονη και θα δουμε τι θα δουμε.

fail or not, ολοι σαυτο κοντραριζωμαστε.

οοοοο :beer: :smoke: και πεζω προ

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ισχυει, το εχουν 2 φιλοι μου στο PS3 και σχετικα με τα προηγουμενα ειναι αθλιο αυτο στο multiplayer

TO PRO το αγοράζεις μαζί με ένα ps3 και 4 χειριστήρια για να παίζεις επιτόπου με τους φίλους σου .... δεν μiλησα πουθενά για online . to online είναι μια άλλη υπόθεση που για εμένα είναι καθαρά όταν βαριέσαι ...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης και εγώ απο το πρώτο iss pro στο ps1 πιστευώ το 3 στο ps2 ήταν πολύ καλό όπως και το 5...απο κει και πέρα το 2,το 4,το 8 και το 9 ήταν αποτυχίες τεράστιες το 1,το 6 και το 10 απλά καλά...ελπίζω να ναι καλύτερο γιατί έχουμε μεγαλώσει με το pro μην μας κάνει όμως να το παρατήσουμε..

Link to comment
Share on other sites

TO PRO το αγοράζεις μαζί με ένα ps3 και 4 χειριστήρια για να παίζεις επιτόπου με τους φίλους σου .... δεν μiλησα πουθενά για online . to online είναι μια άλλη υπόθεση που για εμένα είναι καθαρά όταν βαριέσαι ...

Μα το πρόβλημα δεν είναι μόνο στο multiplayer αλλά και στο "επιτόπου με τους φίλους σου", για βάλε ξανα το προ το 09 για να δεις διαφορά με το 10, στο patch της wehellas είναι ακόμη χειρότερα τα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.