Jump to content



Pro Evolution Soccer 2011


mariosdeme

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
Αισχος gameplay.

Φιφα φετος

τι λες ''radio arvylla on" ου ου ου ου ου ου ου ου ου ου ου .... ''radio arvylla off"

συγκρίνεις το fifa που όταν το προ είχε πρωτοβγεί (98 iss pro λεγόταν τότες) ακόμα δεν ξέρανε τι είναι το ποδόσφαιρο εκει μέσα στην ΕΑ (απο το 93 προσπαθούσε να μάθει και ακόμα δεν έχει μάθει) ... το fifa έχει πουλήσει εδώ και χρόνια τους pcgamers με τα άθλια γραφικά και φέτος θυμήθηκε να φτιάξει νέα μηχανή γραφικών(τυχαίο δεν νομίζω) έλεος (έχω προσοπική εμπιρία με τα fifa και με 4870 1gb που τα έβαζες όλα στο high και έβλεπες κουκκίδες)...

all fifa gamers :tongue:

edit

konami + soccer = pro και τελικά είναι απο το 91 ;)

Link to comment
Share on other sites

+1 φιλε jigga ,δεν γινονται αυτα ,πραγματικα το προ ηταν πολυ arcade τα τελευταια χρονια

αλλα παιζονταν, κανα διπλο παντα ειχε πλακα αλλα τωρα το παρακαναν μονο οι πασες μου αρεσουν ως εκει και οσον αφορα την καμερα ζαλιζομαι πλεον τι σαχλαμαρα ειναι αυτη

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως η καμερα σε ζαλιζει.

Το gameplay εγινε λιγο πιο αργο, αλλα τουλαχιστον βλεπεις την διαφορα αναμεσα στους "τεχνιτες" παιχτες και στους μη, απο τις κοφτες τριπλες, ταχυτητα, ευλιγισια κτλπ.

Αναμενουμε να δουμε και το retail

Link to comment
Share on other sites

8fifa 11 messi

fifa2010091522383897.jpg

pro 11 messi

pes2011demo201009152253.jpg

δείτε την λεπτομέρεια στο λύγισμα του παπουτσιού

pes2011demo201009152255.jpg

και εδώ είναι απο ντρίμπλα 360

pes2011demo201009152301.jpg

εδιτ

στι fifa είναι λες και τον έχεις κάνει copy paste :TD:

edit

έχει και AA to fifa χΔ

Link to comment
Share on other sites

To PRO εχει πεθανει εδω και 2 χρονια! Ειναι για το ΜΟΥΣΕΙΟ...

Η ΕΑ καταλαβε οτι επρεπε να φερει το καλο FIFA στο PC και το εκανε φετος, ταφοπλακα στο PRO! Εχω να παιξω ποδοσφαιρακι στο pc 2 χρονια ας ειναι καλα οι κονσολες με την εκδοση Fifa που εχουν!

....και ειμαι ενας μεγαλος οπαδος της σειρας PRO απο το PS1 αλλα ματια εχουμε και βλεπουμε.

Τσακατσουκα Seabass σταματα τις καθε χρονο τυμπανοκρουσιες! Τα παραμυθια που πουλας ειναι χειροτερα απο αυτα των βουλευτων που ξεστομιζουν σε προεκλογικη περιοδο!

...μην βγαινεις να κλαιγεσαι μετα οτι ο kojima σου πηρε το money και δεν ειχες τα φραγκα να φτιαξεις το super-duper football που ηθελες! Μαρθα Βουρτση της ΚΟΝΑΜΙ!

ARMAGEDDON εχεις δικιο τα παππουτσια στο PRO λυγιζουν καλυτερα! :hehe: Ισως ο μοναδικος λογος που θα σε κανει να πας ταμειο πια!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ περιεργο το κανανε... και τα tackles ειναι καπως!

δεν καταλαβαινω! η πασα ειναι δυσκολη πλεον αλλα νιωθεις οτι παιζεις ποδοσφαιρο τουλαχιστον γιατι εχει νοημα ποσο μπροστα ή πισω μπορεις να στειλεις μια προωθημενη!

η καμερα δεν βγαζει νοημα! δεν μπορω να στοχευσω οταν γυρναει ετσι και στην αμυνα το ιδιο.... χανομαι... γιατι ετσι? μακαρι το retail game να ειναι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

εγώ συγκρίνω pro vs fifa σε PC

ΌΧΙ σε κονσόλα που το pro είναι 5 κλάσεις καλύτερο από ότι στο pc και το αντίστροφο.

που το fifa 11 για pc (demo) γενικά έχει αυτοματοποιηθεί δύσκολα κάνεις λάθος πάσες ενώ στο pro 11 αν δεν έχεις το νου σου μπορείς να την στείλεις αλλού για αλλού

και πάντα μιλάω για pc όχι για κονσόλες ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.