Jump to content



Pro Evolution Soccer 2011


mariosdeme

Recommended Posts

Ξέρει κανείς πως απενεργοποιείται αυτό το εστίασμα που έχει και ένα θόλωμα ταυτόχρονα;

Είναι κάποια παράμετρος έστω που να το διορθώνει;

Στα τελευταία προ που υπάρχει είναι πολύ κουραστικό. για μένα τουλάχιστον και δε μπορεί να συνηθίσει το μάτι μου.

Όσο κοίταξα δε βρήκα κάτι ή δεν έψαξα σωστά

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Επαιξα λιγακι και εγω.με μια πρωτη ματια η καμερα δεν ειναι τοσο ενοχλητικη.οι πασες δυσκολεψαν πολυ οντως,αλλα το καλο ειναι οτι βγαζεις καθετες χειροκινητα και πανε εκει που θες εσυ και δεν πρεπει να ευχεσαι να καταλαβει το προ που θες να την βγαλεις.τα γραφικα του ειναι φοβερα ενω κατι που με ξενερωσε και σε αυτο ειναι οτι αν η μπαλα παει προς τα εξω την κυνηγανε οι παικτες και δεν μπορεις να τους αλλαξεις πορεια και ειναι εκνευριστικο αυτο.κατα τα αλλα πολυ καλο αν και θα παρει καιρο να το συνηθισουμε...

Link to comment
Share on other sites

Επαιξα λιγακι και εγω.με μια πρωτη ματια η καμερα δεν ειναι τοσο ενοχλητικη.οι πασες δυσκολεψαν πολυ οντως,αλλα το καλο ειναι οτι βγαζεις καθετες χειροκινητα και πανε εκει που θες εσυ και δεν πρεπει να ευχεσαι να καταλαβει το προ που θες να την βγαλεις.τα γραφικα του ειναι φοβερα ενω κατι που με ξενερωσε και σε αυτο ειναι οτι αν η μπαλα παει προς τα εξω την κυνηγανε οι παικτες και δεν μπορεις να τους αλλαξεις πορεια και ειναι εκνευριστικο αυτο.κατα τα αλλα πολυ καλο αν και θα παρει καιρο να το συνηθισουμε...

μπορεις!

κρατας τα 2 δεξια φτερακια στον μοχλο και τους πας οπου θες!:T:

Link to comment
Share on other sites

Δίνονται πολύ έυκολα φάουλ ή είναι η ιδέα μου (πέρσι δεν ήταν έτσι)

ξερεις τι καταλαβα?

οτι ακομα και το απλο μαρκαρισμα με το "Χ" πρεπει να γινεται μονο οταν εισαι σε θεση να κλεψεις την μπαλα!

αν το πατας ανεξελεκτα τοτε θα σφυραει φαουλ, και ειναι λιγο εκνευριστικο...

εμενα μου δινει ακυρα φαουλ με τακλινγκ! παιρνω μονο μπαλα και σφυραει...αυτο ειναι ενοχλητικο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστος, πλεον πρεπει να προσεχεις πολυ πως μαρκαρεις ακομα και με "Χ". Οντως με τακλιν περνοντας μπαλα πρωτα και μετα ποδια σφυριζει φαουλ. Αλλα το πιο εντυπωσιακο ειναι το animation του τακλιν που λυγιζει ολο το σωμα και μενει 1-2 δευτερολεπτα κατω ο παιχτης.

Link to comment
Share on other sites

Με πληκτρολογιο δε παιζεται!....δε μπορεις να συμαδεψεις ακριβως το που θα στειλεις την μπαλα με αποτελεσμα οταν πασαρεις ο παιχτης να την πεταει σε ακυρα σημεια.

Οταν πατας π.χ. το πανω η μπαλα παει ακριβως πανω δλδ πλαγιο. Οταν πατας διαγωνια τη στελνει τις πιο πολλες φορες στον παιχτη της αλλης πλευρας.

Το προβλημα ειναι πιο εντονο με τις καθετες μπαλιες. Τη στελνει συνεχεια εξω!

Μου φαινεται πως ηρθε η ωρα να αγορασω gamepad....:TD:

Επαιξα και το FIFA λιγο....Αυτο ειναι οπως, σχεδον, τα προηγουμενα PES. Η μπαλα πηγαινει στους παιχτες παντα, πολυ σπανια να χασεις μπαλα απο πασα. Η προωθημενη βγαινει παντα προς το μερος που αξιζει να βγει, κατι που καθοριζει το παιχνιδι κ οχι εσυ.

Η καταρα με τα δοκαρια δε λεει να φυγει. Εκανα 20 σουτ περιπου σε αγωνα Τσελσι - Μπαρστελονα και ειχα 7 δοκαρια!....ελεος....στο FIFA 99 κανανε το λαθος κ βαλανε μαγνητες στα δοκαρια για πιο πολυ σασπενς αλλα αυτο ειναι κοροιδια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα τακλιν το παρατηρησα και εγω γιατι συνηθιζω να παιζω λιγο κλαδοπρο αλλα τουλαχιστον τα εκανα ωραια τα τακλιν και τωρα καθε λιγο τα σφυραει και ας ειναι και καθαρα.

Link to comment
Share on other sites

λέτε να έχουμε καμια έκπληξη με πιο βελτιωμένη τελική έκδοση?

http://www.sport-fm.gr/article/292852

Επίσης δεν είναι πλήρες παιχνίδι με αποτέλεσμα να διαθέτει μόνο λίγες λειτουργίες, λίγα animations, λίγες ομάδες και περιορισμένες δυνατότητες.

Link to comment
Share on other sites

λέτε να έχουμε καμια έκπληξη με πιο βελτιωμένη τελική έκδοση?

http://www.sport-fm.gr/article/292852

Επίσης δεν είναι πλήρες παιχνίδι με αποτέλεσμα να διαθέτει μόνο λίγες λειτουργίες, λίγα animations, λίγες ομάδες και περιορισμένες δυνατότητες.

Λογικα θα ειναι πιο βελτιωμενο. Στο demo δεν μπορεις να κανεις τριπλες...

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι αν το παρουμε απο play.com ας πουμε η καποιο αντιστοιχο μαλλον δεν θα εχει ελληνικη περιγραφη οπως φανταζομαι...

αυτο ηθελα να ρωτησω....

Ισχυει οντως αυτο ;

Link to comment
Share on other sites

E λογικο δεν ειναι?

Αγγλια=αγγλικο σπικαζ.

Ελλαδα=ελληνικο σπικαζ.

Ωπα δωσε μου μια ελπιδα οτι αυτο αλλαζει απο το μενου τουλαχιστον στο ελληνικο...Δεν παιζει να ακουω τους ελληνες, συνεχεια στο mute θα το εχω:mad:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να ειναι λογικο? :computer: :S

Δεν θα συμφερε περισσότερο την εταιρία να βγάζει ενα cd χωρίς να ειναι ''localized'' και να δινει μέσω internet updates τα ''localized'' ?

Ή θα μπορουσε να τα ενσωμάτωνε στο παιχνιδι και να επιλεγει ο χρηστης

Link to comment
Share on other sites

Ωπα δωσε μου μια ελπιδα οτι αυτο αλλαζει απο το μενου τουλαχιστον στο ελληνικο...Δεν παιζει να ακουω τους ελληνες, συνεχεια στο mute θα το εχω:mad:

Υπερβαλλεις!

Επι PSX εποχες που παιζαμε το Ιαπωνικο και ακουγαμε το ΣΟΥΥΥΤΟΥΥΥΥ(ο) δεν καναμε κιετσι.

Εχω την εντυπωση οτι θα εχει μονο Ελληνικο dub.

Θα το ψαξω και σε ενημερωνω:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.