Jump to content



Pro Evolution Soccer 2011


mariosdeme

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
πόσα fps βλέπεις για να θέλεις και sli

Προς Θεου δεν ειναι θεμα fps...

πχ το 2010 επαιζε κανονικα ομως...

οφ τοπικ αλλα τι μας ταιζουν για να αγοραζουμε καρτες γραφικων....

ολα τα παιχνιδια ακομα με dx9 και dx10 και τα πιο πολλα θελουν vsync για να παιξουν σωστα...

Οπως και να χει ειναι περιεργο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι να πω για το PRO 2011. Ειναι αρκετο εντυπωσιακο ως προς την ελευθερια κινησεων που σου παρεχει αλλα πιστευω οτι το τελικο "μειγμα" που εχουν φτιαξει ειναι απογοητευτικο. Παλια επαιζα PRO και εθιζομουνα... τωρα δεν θελω να παιξω δευτερο ματς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι να πω για το PRO 2011. Ειναι αρκετο εντυπωσιακο ως προς την ελευθερια κινησεων που σου παρεχει αλλα πιστευω οτι το τελικο "μειγμα" που εχουν φτιαξει ειναι απογοητευτικο. Παλια επαιζα PRO και εθιζομουνα... τωρα δεν θελω να παιξω δευτερο ματς.

Συμφωνώ απόλυτα.Το ίδιο έπαθα και εγώ δοκιμάζοντας το demo και ακριβώς το αντίθετο δοκιμάζοντας το FIFA 11 που πραγματικά με καθήλωσε.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις καποιο δικιο, τωρα παιζεις και σπαζεσαι, παντος φετος μετα απο χρονια επαιξα φιφα και ενθουσιαστηκα αρχικα αλλα τελικα κατεληξα στο προ παλι γιατι το φιφα παρα το οτι ειναι καλυτερο σε διαφορους τομεις, δεν παυει να ειναι πολυ στημενο, πολυ basic/arcade, δεν υπαρχει αυτο το τυχαιο του ποδοσφαιρου, το η μπαλα ειναι στρογκυλη, δυστυχως καποια πραματα στο προ ειναι απαραδεκτα οπως η κινηση του συμπαιχτη ο οποιος ταμα να του κανεις δεν ανοιγεται στον χωρο με τιποτα απλα "τρεχει" ισια οπου και να ειναι οι αντιπαλοι, και ειναι ιδιεταιρα σπαστικο, κατα τ αλλα η ελευθερια των πασσων και ακομα και των ψηλων μπορουν να δημιουργησουν ενα πολυ ωραιο τελικο αποτελεσμα... Γενικα και τα 2 θα μπορουσαν καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ο μονος που μ'αρεσει το νεο PRO ?

Το βρηκα αρκετα καλο και μου αφησε θετικη εντυπωση.

Αυτο που μου αρεσε περισσοτερο ηταν η ελευθερια.

Επιτελους οι παικτες δεν πηγαινουν λες και ειναι σε ραγες τρενου...

Οι παικτες της αντιπαλης ομαδας ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κανουν λαθη, βλεπεις και κανα πλαγιο επιτελους...

Επισης η συμπεριφορα του αντιπαλου ειναι πολυ καλυτερη σε σχεση με το παρελθον.

Θελει λιγο περισσοτερο μυαλο και χρειαζεται χρονος για να συνηθησεις τα νεα πραγματακια.

Σχολιασμος? ναι οντως ειναι λιγο σπαστικος και ακυρος ορισμενες φορες αλλα ειπαμε παιχνιδι ειναι κ οχι live μεταδοση ναουμ :p

Εγω θα παω να το αγορασω μιας και θα μου κρατησει αρκετες ωρες παρεα φετος τον χειμωνα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω σπαστηκα απειρα απο ενα πραγμα.Επαιξα 2-3 παιχνιδια με ενα φιλο και σε ενα παιχνιδι μου εβαλε 2 γκολ απο τα 40-45 μετρα λες και εκανε σουτ εξω απο την περιοχη.Ο τερματοφυλακας απλα ηταν εκτος θεσης.Ενταξει ο Κακα εκανε τα σουτ αλλα ενταξει και ο τερματοφυλακας ηταν ο buffon...

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια νομιζω οτι καπου χανουμε το νοημα...

Γκρινιαζουμε γιατι ο σχολιασμος του αγωνα δεν ειναι καλος-ρελιστικος , γκρινιαζουμε οτι το gameplay δεν ειναι 100% ρεαλιστικο με παικτες που δεν κανουν μερικες φορες κινηση στο χωρο, με αμυνες που πολλες φορες δεν εχουν 100% ρεαλιστικες αντιδρασεις, με τερματοφυλακες με οχι και τοσο σωστες-ρελιστικες αντιδρασεις και και και...

Και το pro και to fifa ειναι παιχνιδια μου εχουν φτιαχτει για να μας κανουν να περασουμε καποιες ωρες ευχαριστα παιζοντας με τους φιλους μας, να αλληλοπειραζομαστε να ριξουμε κανενα μπινελικι κτλ κτλ..Αν εχουμε τοσο πολυ την αναγκη να νιωσουμε τοσο πολυ την χαρα και το ρεαλισμο ενος ποδοσφαιρικου αγωνα υπαρχει και η λυση του 5χ5 να παμε με την παρεα μας να ξεδωσουμε και να χαρουμε την ομορφια αυτου του αθληματος (να γυμναστουμε κιολας ρε αδερφε):p

Ενταξει θα μου πεις και οι πολλες απαιτησεις τον χρηστων καπου κανουν και καλο γιατι ισως ωθουν της εταιρειες να τελοιοποιουν ολο και περισσοτερο τα μελλοντικα παιχνιδια αλλα ενταξει καπου πρεπει να υπαρχει και ενα μετρο...Πρωσωπικα πιστεω οτι το συνολικο πακετο που διαθετει σημερα το προ (γραφικα gameplay κτλ.) ειναι ικανοποιητικα σε ενα μεγαλο βαθμο...

Εντελως φιλικα τα αναφερω αυτα, απλως ειναι η γνωμη και ηθελα να την εκφρασω!

Α και να μην το ξεχασω:p..Φετος θα παιζω προ γιατι σε αντιθεση με οσα λενε μερικη σε θεμα ρεαλισμου εμενα το φιφα μου φαινεται πιο <<αυτοματοποιημενο>> + οτι τα γραφικα του, για παιχνιδι του 2010 τα θεωρω αθλια!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια απορια, επαιζα χθες και στο δευτερο ημιχρονο οι παιχτες δεν εκαναν σουτ με τιποτα, πατας το κουμπι και δεν κανει τιποτα, πρεπει να το πατησεις δυνατα για να αρχισει να φορτωνει, αυτο ειναι θεμα κουρασης των παιχτων? Ξερει κανεις, η να αλλαξω πληκτρολογιο? Εχασα ποσα τετ α τετ ετσι...:rant:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.