Jump to content



Pro Evolution Soccer 2011


mariosdeme

Recommended Posts

Γιατι να ειναι λογικο? :computer: :S

Δεν θα συμφερε περισσότερο την εταιρία να βγάζει ενα cd χωρίς να ειναι ''localized'' και να δινει μέσω internet updates τα ''localized'' ?

Ή θα μπορουσε να τα ενσωμάτωνε στο παιχνιδι και να επιλεγει ο χρηστης

Νοpe.

Eκει δεν κανουν update τα ροστερ(!!!)

Ασε που οι περισσοτεροι Ελλαδα δεν εχουν internets στην κονσολα τους και το Live προσφατα ηρθε (??) εδω.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Κοιταξτε μενου στα ελληνικα δεν γουσταρω με την καμμια.Αλλα εστω να ακουσω το speakage στα ελληνικα να κρινω αν μου αρεσει η οχι.Δεν το εχω καταδικασει απο τωρα...

Link to comment
Share on other sites

δηλ. ρε παιδιά δεν τον βγάζετε το σχολιασμό ;

εγω είναι το πρώτο πράγμα που βγάζω.

ούτε ενα φιλικό από περιέργεια δεν εχω παίξει με σχολιασμό εδω και χρόνια.

εκτός πια και αν έχουν κάνει τέτοια βήματα προόδου και δεν είναι εκείνη η επαναλαμβανόμενη βλακεία που θυμάμαι.

Πάντως γενικά δεν τον θέλω γιατί εκείνη την ωρα που παίζω είμαι μέσα στο γήπεδο και οχι στον καναπέ μου ως θεατής. Με αποπροσανατολίζει...

Link to comment
Share on other sites

εκτός πια και αν έχουν κάνει τέτοια βήματα προόδου και δεν είναι εκείνη η επαναλαμβανόμενη βλακεία που θυμάμαι.

Mεχρι το περσινο ηταν τα ιδια επαναλλαμβανομενα.Φετος δεν ξερω.

Μα καλα αυτους τους 2 τους βρετανους δεν μπορουν να τους αλλαξουν?

Σε κατι περιοδους τους ακουγα ακομη και στον υπνο μου!

Πειτε εντυπωσεις απο ελληνικο σχολιασμο.

Link to comment
Share on other sites

Στα φουλ εχει σοβαρο προβλημα.Ενα 80% απο αυτα που σφυραει ειναι καθαρα κοψιματα.Δεν μπορει να σφυραει καθαρα τακλιν πανω στην μπαλα.Οπως και δεν μπορει να σφυραει απλα τζαρτζαρισματα.Κατι μου λεει οτι δεν ξερουν μπαλα τα παλικαρια που το φτιαχνουν

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι νταξ αλλα οχι το 90% των τακλιν να τα δινει φαουλ ειναι δεν ειναι, ειπαμε..Ακομη και απλες διεκδικησεις σφυραει φαουλ..Ποδοσφαιρο ειναι οχι μπασκετ..

Γενικα σαν παιχνιδι οσο το παιζω και το συνηθιζω τοσο πιο πολυ μου αρεσει, εχει παρα πολλες βελτιωσεις σε πολλους τομεις, αλλα στο θεμα των φαουλ το μαμησανε το θεμα..

Επισης ενα αλλο που παρατηρησα ειναι οτι μπορει να φευγει ο αντιπαλος τετ α τετ να κανω σαν τελευταιος παιχτης σκληρο φαουλ-τακλιν απο πισω να τον σταματησω , και δεν δινει κοκκινη δινει κιτρινη..

Ας ελπισουμε οτι στη κανονικη εκδοση θα εχει υποστει καποια βελτιωση σε αυτο τον τομεα..

Link to comment
Share on other sites

αν οντως έγινε αυτό, οι τύποι είναι γελοίοι.....στην τελική αν παίζεις σωστή μπάλα και άμυνα γιατί να φορτώνεσαι με φάουλ και να μαμαιεται το παιχνίδι? για να μπορεί να 'εκτελεί παραπάνω φαουλάκια με τον μέσι' ο κάθε πιτσιρικάς?:angry:

και ναι, επιβεβαιώνω και εγώ πως ο διαιτητής ξέχασε την κόκκινη στην άλλη φανέλα, σπίτι του....

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει μπολικες φορες κανονικοτατο τακλιν πανω στην μπαλα και εχει δωσει φαουλ.Μιλαμε για επαγγελματικα τακλιν ομως ουτε υποψια για φαουλ.

Αλλα το προβλημα για μενα δεν ειναι τοσο στα τακλιν οσο στα φαουλ που δινει συνεχεια οταν πατώντας χ προσπαθεις να κλεψεις την μπαλα.

Link to comment
Share on other sites

ξέχασα να πω ότι άμα πατήσεις την κατάλληλη στιγμή το κουμπί για το τακλιν δεν δίνει να φαουλ ...

μάθετε να παίζετε :flag:

Μπα δεν νομιζω, εμεις μια χαρα το παιζουμε...

Αυτο πρεπει να μαθει κανονισμους ποδοσφαιρου και να σφυριζει <<ποδοσφαιρικα>> και οχι <<μπασκετικα>> hehe.gif:p

Link to comment
Share on other sites

Δε σημαίνει κάτι ένας αγώνας με λίγα φάουλ. Δεν είναι κάτι ανέφικτο άλλωστε!

Το πραγαμτικό θέμα είναι πως προκειμένου το παιχνίδι να σφυρίζει και την επικίνδυνη ενέργεια, σου χαλάει πανέμορφα τάκλιν επειδή 'ενόχλησες την αύρα του παίχτη' μετά το χτύπημα της μπάλας!

Link to comment
Share on other sites

Οντως ισχυει αυτο με τα φαουλ...στο 9 παντως ισχυει αυτο οτι αν τους κοψεις σε συγκεκριμενη φαση ακομα και αν εισαι τελευταιος,οχι μονο δεν δινει κοκκινη αλλα ουτε καν φαουλ.παιζει να εχω γλιτωσει 10 πεναλτυ απο τον κολλητο μου ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.