Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Καινούργιο Update, άλλαξα cpu waterblock και μπηκε το EK WATER BLOCKS EK-SUPREMACY EVO - ELITE EDITION - INTEL 115X,

και άλλαξα και το reservoir και μπήκε το EK-RES X3 με MULTIPORT TOP.

 

 

Τί μπλόκ είχες πρίν το EVO ? Τί διαφορά είδες, αν είδες ?

Link to comment
Share on other sites

To plexi είναι δική σου κατασκευή ή από τους γνωστούς που έχουν βγάλει side panel για το C70 ?

 

6 ευρώ από leroy merlin 1m^2

και τους έδωσα διαστάσεις να μου το κόψουν επιτόπου (δωρεάν)

 

Τρύπες μόνος μου με τρυπάνι.

Έγινε επεξεργασία από liangour
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα καλύτερα, βάλε και έναν ανεμιστήρα εμπρός.

Αν ψιλοβρίσκει στις μνήμες, σήκωσέ τον λίγο πιο πάνω, θα σου δώσει μερικούς βαθμούς πιο χαμηλή θερμοκρασία!

Και καλοδούλευτο ! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το κουτάκι είναι eye candy κατά τη γνώμη μου. Μέχρι και στο σαλόνι θα το έβαζα. Παντού αγνό μαύρο μέταλλο και στο πάνω μέρος ένα υπέροχο στην αφή, ανθρακί υλικό με ένα φανταστικό power button. Στο πλαι έχει ένα παράθυρο που αποκαλύπτει μόνο όσα χρειάζονται, κρύβοντας τα καλώδια στο πίσω και στο κάτω μέρος. Στα αρνητικά, η θέση των δίσκων είναι σε σημείο που δεν αερίζεται επαρκώς με αποτέλεσμα να είμαι 3-4 βαθμούς πάνω σε σχέση με το προηγούμενο κουτί (36-37 βαθμούς δείχνει το crystaldiskinfo). Η απουσία θέσης για DVD δεν με προβλημάτισε καθώς μου έχει ξεμείνει ένα εξωτερικό dvd player, για την σπάνια περίπτωση να χρησιμοποιήσω cd\dvd. Συνολικά είναι 84€ που χαίρομαι που τα δωσα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cc043dea602720b4bbc0d2d91e38608a.jpg

899c3aec750e37acb08d165585b4be07.jpg

Εδω και το δικό μου νέο case h440

Τώρα θα βγει η g1 να μπει η Msi gaming με τα κατάλληλα χρώματα και τέλος fan επίσης με τα κατάλληλα χρώματα :)

Έγινε επεξεργασία από Kosvog20
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.