Jump to content



COVID-19


sotiris

Recommended Posts

19 minutes ago, steve_m said:

"τοις μετρητοις"  ωρε

 

HEIL GRAMWAR NAZI 

 

Respect !

 

4 minutes ago, Simon said:

 

Είναι ξύστες αφού!

 

ε πες τα πια τα έχουν ματώσει, έπρεπε να έχουν βγάλει άλλες 4 εκδόσεις εμβολίου ! και να είμαστε τώρα στο v5 - v6

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

On 1/8/2021 at 5:18 ΠΜ, το μέλος billpeppas έγραψε:

Το 90% των αντι-εμβολιαστών είναι σοβαροί και μορφωμένοι άνθρωποι ( ειδικά στο μάθημα της Βιολογίας πρέπει να ήταν άριστοι μαθητές ) :D

Ότι είχα έτοιμο το link για επικόλληση και μου άνοιξε το θέμα στο post αυτό.

 

Το συγκεκριμένο βίντεο είναι μερικών ημερών,στην Αμερική. Νομίζω είναι στο κογκρέσο ή στον λευκό οίκο. Εκφράζει την γνώμη της σχετικά με κάτι που θέλουν να περάσουν.

 

Οι "αρνητές" στην Αμερική είναι κυρίως άνθρωποι με διδακτορικό.

Αμέσως μετά είναι οι άνθρωποι χαμηλού μορφωτικού επιπέδου,επειδή δεν εμπιστεύονται την κυβέρνηση.

Ύστερα είναι οι Αφροαμερικάνοι επειδή επίσης δεν εμπιστεύονται την κυβέρνηση.

 

Αυτή που μιλάει έχει phd. Αναφέρει σε κάποιο σημείο ότι σύμφωνα με πρόσφατη μελέτη τα αντισώματα από το εμβόλιο στοχεύουν το αρχικό στέλεχος που έχει ελλείψει. Το στέλεχος Δ το ΒΟΗΘΆΝΕ να κάνει ζημιά.

Ελπίζω να μην είναι σωστή αυτή η μελέτη  

 

Έγινε επεξεργασία από sdim
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sdim said:

 

Ότι είχα έτοιμο το link για επικόλληση και μου άνοιξε το θέμα στο post αυτό.

 

Το συγκεκριμένο βίντεο είναι μερικών ημερών,στην Αμερική. Νομίζω είναι στο κογκρέσο ή στον λευκό οίκο. Εκφράζει την γνώμη της σχετικά με κάτι που θέλουν να περάσουν.

 

Οι "αρνητές" στην Αμερική είναι κυρίως άνθρωποι με διδακτορικό.

Αμέσως μετά είναι οι άνθρωποι χαμηλού μορφωτικού επιπέδου,επειδή δεν εμπιστεύονται την κυβέρνηση.

Ύστερα είναι οι Αφροαμερικάνοι επειδή επίσης δεν εμπιστεύονται την κυβέρνηση.

 

Αυτή που μιλάει έχει phd. Αναφέρει σε κάποιο σημείο ότι σύμφωνα με πρόσφατη μελέτη τα αντισώματα από το εμβόλιο στοχεύουν το αρχικό στέλεχος που έχει ελλείψει. Το στέλεχος Δ το ΒΟΗΘΆΝΕ να κάνει ζημιά.

Ελπίζω να μην είναι σωστή αυτή η μελέτη  

 

Τον Λιακόπουλο και τον Χίο να πάρει παρέα η κυρία..

 

"Among the speakers were several known anti-vaccine doctors, including Dr. Christina Parks -- a Ph.D. who pushes debunked theories about vaccines causing autism and the benefits of hydroxichlorquine; Dr. James Neuenschwander -- who was disciplined in 2015 by the state medical board for negligence; and Dr. Moehanid Talia -- who accused Dr. Anthony Fauci of funding and profiting from the spread of outbreaks dating back to the early 2000s."

"Christina Parks, a science teacher for Christian homeschool organizations based in Grand Rapids, encouraged attendees at a rally in Walker last weekend to “finish the job” for people who are vaccine-hesitant. Parks was also scheduled to attend the Wednesday event with Lyons-Weiler.

 
 

“We have to start asking the questions and demanding that we follow the real science,” Parks said.

 
 

Parks has a post-doctoral degree in cellular and molecular biology from the University of Michigan. She edited high school biology textbooks before deciding to pursue a career in education rather than research. One of the classes Parks teaches is advertised as a “Christ-centered college-prep biology course.”

 
 

In an interview, Parks promoted ivermectin, a drug used to treat parasites, as a preventative treatment. The FDA has warned people not to use ivermectin to prevent or treat COVID-19, and the drug’s manufacturer found “no scientific basis” for its use as a therapeutic.

 
 

Parks said vaccines have proven unable to prevent transmission of the virus. Sullivan said studies haven’t shown vaccines to completely eliminate transmission, but that isn’t the silver bullet skeptics purport it to be."

 

... my work is done here.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ImgSrc-2021-08-26T073848.433.jpg
WWW.IN.GR

Οι Pfizer και BioNTech ανέφεραν ότι στο 99,5% των συμμετεχόντων παρατηρήθηκε τετραπλάσια ανοσολογική απόκριση μετά την τρίτη δόση συγκριτικά με το 98% μετά τη...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koronoios.jpg
WWW.CNN.GR

Η συνεχής αύξηση του επιδημιολογικού φορτίου στην επικράτεια εντείνει την πίεση το...

 

Καλά πάμε. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:
ImgSrc-2021-08-26T073848.433.jpg
WWW.IN.GR

Οι Pfizer και BioNTech ανέφεραν ότι στο 99,5% των συμμετεχόντων παρατηρήθηκε τετραπλάσια ανοσολογική απόκριση μετά την τρίτη δόση συγκριτικά με το 98% μετά τη...

 

 

 

Δεν είχαν κανει και ένα άλλο με 72 δόσεις? Η κυβέρνση. Δε θυμάμαι τι αφορούσε αλλά μάλλον ο ίδιος υπάλληλος τα σχεδιάζει. Θα πήρε καμια μετάταξη.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος minast έγραψε:

If You Say So Reaction GIF by Identity

Τους αφρό Αμερικάνους τους ανάφερα ήδη.

Στο βιντεάκι αναφέρει και τον λόγο.

 

Ο λόγος είναι ότι το CDC έκανε πειράματα με σύφιλη πάνω τους μέχρι και το 1972.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μ

πριν 8 λεπτά, το μέλος sdim έγραψε:

Τους αφρό Αμερικάνους τους ανάφερα ήδη.

Στο βιντεάκι αναφέρει και τον λόγο.

 

Ο λόγος είναι ότι το CDC έκανε πειράματα με σύφιλη πάνω τους μέχρι και το 1972.

 

 

Με παρεξήγησες, δεν είχε καθόλου φυλετικό στοιχείο η παράθεσή μου. Ορίστε, για αποφυγή παρεξήγησης:

FXLThSZ.jpeg

Ron Burgundy No GIF

Έγινε επεξεργασία από minast
Link to comment
Share on other sites

eodi1-6.jpeg
WWW.IN.GR

Η τιμή αυτή είναι κάτω του λειτουργικού κόστους. λένε.

 

:hehe: θα γελάσουμε. Βλεπω ατακτη υποχώρηση με self tests.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, acct said:

Ρε σεις, συζητάτε για 3η, 4η, 5η τη στιγμή που το 45% δεν έχει κάνει ακόμη 1η. Αφήστε τις για όσους προαιρούμαστε να τις κάνουμε.

 

Και η πραγματική είδηση της συνέντευξης, την οποία σημειώσαμε και όταν πρωτοβγήκαν ειδικά τα εμβόλια των Moderna/Pfizer, είναι ότι χάρη σε μερικές δεκαετίες έρευνας είμαστε πια σε θέση να συνθέτουμε εμβόλια για επικίνδυνους ιούς μέσα σε 3 μήνες από την αλληλούχισή τους.

 

Παρ' όλα τα στραβά (λχ ανεμβολίαστος όλος ο αναπτυσσόμενος κόσμος) αυτό είναι τεράστιο επίτευγμα, ανεπανάληπτο στην ανθρώπινη ιστορία.

Η πραγματική είδηση είναι ότι από εκεί που θα παίρναμε τις ζωές μας πίσω έχουμε καταλήξει να παίρνουμε πίσω κάτι δεν μοιάζει ακριβώς με ζωή και να το παίρνουμε σε δόσεις.

Το ζουμί της υπόθεσης όμως είναι ότι κάποιοι άσχετοι σαν τον Μοντανιέ τα φωνάζανε απ΄το 2020 ότι τα εμβόλια δεν είναι η λύση και θα αναγκαστούν να πάνε σε πολλαπλές δόσεις και δεν γνωρίζω (είχε πει) που μπορεί να τελειώσει όλο αυτό.
Βέβαια αυτά είναι ψιλά γράμματα για εδώ μέσα.

Αλλιώς είχε ξεκινήσει η καμπάνια και αλλού έχει καταλήξει στο όνομα της δημόσιας υγείας από εκείνους που την έχουν καταστρέψει και συνεχίζουν να την καταστρέφουν.

Δεν γίνεται να πιστέψω τον αντιπρόεδρο της ΝΔ που έχει κάνει του κόσμου τις κωλοτούμπες και που επί υπουργίας του έχει καταστραφεί το ΕΣΥ, δεν γίνεται να πιστέψω αυτό το σκουπίδι ότι νοιάζεται για την υγεία μου και όχι για συμφέροντα.

 

9 hours ago, schumifer said:

Νταξ, έχω τουλάστιχον δύο υποψηφιότητες για διατριβή, ένας πάει και για post doc. Έχω λυθεί με κάποιες αναλύσεις.

Έχω να απονείμω και δίπλωμα από διπλανό νήμα.

 

image.png.ba43099a710cff2456572273b15287a5.png

 

 

Πάτε ρε σεις και γράφετε για έννοιες που άλλοι βγάλανε τα μάτια τους να διαβάζουν μήνες από 5 βιβλία για να πάρουν μυρωδιά. Αν νομίζετε ότι με 3 λινκ περάσατε παθοφυσιολογία Ι & ΙΙ, προληπτική ιατρική, ανοσολογία ως επιλεγόμενο και λίγο βιολογία πρώτου έτους, μάλλον πρέπει να μετονομαστεί το νήμα.

Νομίζω ότι σε γνωρίζω από πολύ παλιά απ΄το pctech και αν δεν κάνω λάθος είσαι στον τομέα της υγείας. Φαντάζομαι ότι τα ίδια ισχύουν για  όσους έχουν ευαγγέλιο τους μαϊντανούς της κυβέρνησης.

 

ΥΓ. Μη με πει κανένας ζαίο γιατί θα γελάσουν και τα τσιμέντα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος AlCapone έγραψε:

Το ζουμί της υπόθεσης όμως είναι ότι κάποιοι άσχετοι σαν τον Μοντανιέ τα φωνάζανε απ΄το 2020 ότι τα εμβόλια δεν είναι η λύση και θα αναγκαστούν να πάνε σε πολλαπλές δόσεις και δεν γνωρίζω (είχε πει) που μπορεί να τελειώσει όλο αυτό.


Είναι όμως η καλύτερη υπάρχουσα λύση, πράγμα που για κάποιους μοιάζει πολύ δύσκολο να καταλάβουν. Αλλά επειδή δε θέλουν προτιμούν μια binary λογική "απόλυτη λύση ή μη λύση" για το απορρίψουν.

 

πριν 23 λεπτά, το μέλος AlCapone έγραψε:

Δεν γίνεται να πιστέψω τον αντιπρόεδρο της ΝΔ που έχει κάνει του κόσμου τις κωλοτούμπες και που επί υπουργίας του έχει καταστραφεί το ΕΣΥ, δεν γίνεται να πιστέψω αυτό το σκουπίδι ότι νοιάζεται για την υγεία μου και όχι για συμφέροντα.


Άλλο ένα λογικό σφάλμα. Το ότι ο οποιοσδήποτε πολιτικός δε σκέφτεται το συμφέρον των πολιτών δε σημαίνει ότι αυτό που κάνει είναι ενάντια στο συμφέρον των πολιτών. Άλλωστε, όσοι εδώ μέσα υποστηρίζουν τον εμβολιασμό, δεν το κάνουν επειδή το λέει ο Άδωνις, αλλά επειδή το υποστηρίζει η συντριπτική πλειοψηφία της επιστημονικής κοινότητας.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, tommybertsen said:

Ακούω προτάσεις :p 

 

 

Όλες μου οι προτάσεις θα κοβόντουσαν και θα έπαιρνα και ποινή. Έχεις από τη μία τους επιστήμονες που έχουν χάσει ζωή και οικογένεια για να μπορούν να παίρνουν μία αλληλουχία βάσεων μέσω ίντερνετ, να αναγνωρίζουν την πρωτεΐνη στόχο, να κωδικοποιούν στον υπολογιστή το mRNA της πρωτεΐνης, να βρίσκουν τα απαραίτητα σωματίδια που θα περιτυλίξουν το mRNA, και να το παράγουν όλο αυτό μέσα σε λίγες μέρες. Που θα έπαιρνε μερικά χρόνια παλαιότερα.

Και από την άλλη τους μαχητές του πληκτρολογίου που μηδενίζουν κάθε προσπάθεια και επίτευγμα, αφού αυτοί ξέρουν καλύτερα.

Οπότε μόνο αστεράκια και τελίτσες θα είχε η πρότασή μου

 

1 hour ago, DEADLAZARUS said:
koronoios.jpg
WWW.CNN.GR

Η συνεχής αύξηση του επιδημιολογικού φορτίου στην επικράτεια εντείνει την πίεση το...

 

Καλά πάμε. 

 

Ή αλλιώς τα μαθηματικά είναι αμείλικτα...

 

42 minutes ago, honda22 said:
eodi1-6.jpeg
WWW.IN.GR

Η τιμή αυτή είναι κάτω του λειτουργικού κόστους. λένε.

 

:hehe: θα γελάσουμε. Βλεπω ατακτη υποχώρηση με self tests.

 

Αν λες για αυτά που (δεν) τα κάνουν σπίτι και γράφουν σε ένα χαρτί ότι είναι αρνητικοί, τότε μεγάλο πάρτυ

 

38 minutes ago, AlCapone said:

Η πραγματική είδηση είναι ότι από εκεί που θα παίρναμε τις ζωές μας πίσω έχουμε καταλήξει να παίρνουμε πίσω κάτι δεν μοιάζει ακριβώς με ζωή και να το παίρνουμε σε δόσεις.

Το ζουμί της υπόθεσης όμως είναι ότι κάποιοι άσχετοι σαν τον Μοντανιέ τα φωνάζανε απ΄το 2020 ότι τα εμβόλια δεν είναι η λύση και θα αναγκαστούν να πάνε σε πολλαπλές δόσεις και δεν γνωρίζω (είχε πει) που μπορεί να τελειώσει όλο αυτό.
Βέβαια αυτά είναι ψιλά γράμματα για εδώ μέσα.

Αλλιώς είχε ξεκινήσει η καμπάνια και αλλού έχει καταλήξει στο όνομα της δημόσιας υγείας από εκείνους που την έχουν καταστρέψει και συνεχίζουν να την καταστρέφουν.

Δεν γίνεται να πιστέψω τον αντιπρόεδρο της ΝΔ που έχει κάνει του κόσμου τις κωλοτούμπες και που επί υπουργίας του έχει καταστραφεί το ΕΣΥ, δεν γίνεται να πιστέψω αυτό το σκουπίδι ότι νοιάζεται για την υγεία μου και όχι για συμφέροντα.

 

Νομίζω ότι σε γνωρίζω από πολύ παλιά απ΄το pctech και αν δεν κάνω λάθος είσαι στον τομέα της υγείας. Φαντάζομαι ότι τα ίδια ισχύουν για  όσους έχουν ευαγγέλιο τους μαϊντανούς της κυβέρνησης.

 

ΥΓ. Μη με πει κανένας ζαίο γιατί θα γελάσουν και τα τσιμέντα.

image.png.dd8b17fd285ec0bab2b293346e26836c.png

 

Ακόμη το έχω στα αγαπημένα, for old times' sake... Username?

Θέλω λίγο βοήθεια για τον Μοντανιέ, ένα λινκ ή κάτι, γιατί έτσι όπως το γράφεις δε μου προκαλεί κάποιο θετικό συναίσθημα. Είπε δηλαδή στην αρχή της πανδημίας (όπου σημειωτέον τρώγαμε γκολ από τον ιό ακόμη και με ανάποδο ψαλίδι από το απέναντι τέρμα αφού δεν ξέραμε και πολλά) ότι τα εμβόλια για έναν ιό δε θα είναι η λύση αλλά δεν ξέρει ποια θα είναι η λύση. Σα να λες στην αρχή του τυφώνα που θα πλήξει όλον τον πλανήτη, το να μπείτε στα πιο βαθιά σας υπόγεια bunkers δε θα είναι η λύση, αλλά δεν ξέρω ποια θα είναι η λύση...

 

Τον πολιτικό στην Ελλάδα τον έχουμε δυστυχώς όλοι διαγράψει. Με σχεδόν αποκλειστικά δικό του φταίξιμο. Κανονικά θα έπρεπε να τον πιστεύουμε γιατί το συμφέρον του είναι η υγεία μας. Αλλά όντως έχουν όλοι τους συλλήβδην χάσει την εμπιστοσύνη του κοινού.

Όταν όμως ο πολιτικός λέει αυτό που γνωρίζω τότε δε στηρίζω τον πολιτικό, συντάσσομαι με αυτόν που ακολουθεί τη λογική. Όταν ο υπουργός σηκώσει δικιά του παντιέρα (όπως δυστυχώς ο προηγούμενος, τρομερά λυπηρή κατάσταση)  και αρχίσει να λέει πράγματα που δε στέκουν τότε θα βγω να τον κράζω.

Επίσης όταν δε γνωρίζω περί του αντικειμένου που αναφέρεται θα ψάξω να διαβάσω από γνώστες πριν αρχίσω τις υστερίες.

Έγινε επεξεργασία από schumifer
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dfk_7677 said:

Είναι όμως η καλύτερη υπάρχουσα λύση, πράγμα που για κάποιους μοιάζει πολύ δύσκολο να καταλάβουν. Αλλά επειδή δε θέλουν προτιμούν μια binary λογική "απόλυτη λύση ή μη λύση" για το απορρίψουν.

Μισό λεπτό επιδημιολόγε του thelab, απορρίπτεις δηλαδή το γεγονός ότι τα εμβόλια έχουν προκαλέσει προβλήματα και από ότι φαίνεται (Μπουρλά) δεν έχουν λύσει κανένα; Συνειδητοποιείς ότι ένα μέρος του πληθυσμού αν δεν κάνει την τρίτη δόση θα είναι σαν να μην έχει εμβολιαστεί;; Δεν είναι το θέμα να λύσουμε στο thelab τι ισχύει και τι δεν ισχύει σε κλινικές έρευνες και σε εργαστηριακούς γιατί απλά δεν είμαστε σε θέση, αυτό περισσότερο μπεμπεκίστικα δεν μπορώ να στο κάνω.

 

7 minutes ago, dfk_7677 said:

Το ότι ο οποιοσδήποτε πολιτικός δε σκέφτεται το συμφέρον των πολιτών δε σημαίνει ότι αυτό που κάνει είναι ενάντια στο συμφέρον των πολιτών.

Τώρα ειλικρινά θες να σου απαντήσω στο δεν είναι αλλά θα είναι σαν να είναι;

 

3 minutes ago, schumifer said:

Ακόμη το έχω στα αγαπημένα, for old times' sake... Username?

Θέλω λίγο βοήθεια για τον Μοντανιέ, ένα λινκ ή κάτι, γιατί έτσι όπως το γράφεις δε μου προκαλεί κάποιο θετικό συναίσθημα. Είπε δηλαδή στην αρχή της πανδημίας ότι τα εμβόλια για έναν ιό δε θα είναι η λύση αλλά δεν ξέρει ποια θα είναι η λύση. Σα να λες στην αρχή του τυφώνα που θα πλήξει όλον τον πλανήτη, το να μπείτε στα πιο βαθιά σας υπόγεια bunkers δε θα είναι η λύση, αλλά δεν ξέρω ποια θα είναι η λύση...

Μισό λεπτό ρε άνθρωπε, μου λες εμμέσως πλην σαφώς ότι είσαι διατεθειμένος να τσιμπιέσαι κάθε εξάμηνο-οκτάμηνο(whatever) για να μπορείς να πηγαίνεις στη δουλειά σου; Με τα links θα λύσετε στο thelab την πανδημία.

 

Εδώ τους είπαν ότι οι φωτιές δεν μπορούσαν να σβήσουν με άπνοια γιατί έφταιγε η κλιματική αλλαγή, για το θέμα πήρε θέση και ο γνωστός δασολόγος Βασιλακόπουλος, αυτός που είναι ειδικός και για τα εμβόλια. Εδώ να φανταστώ ότι δεν κολλάει το παραπάνω πτυχίο του facebook γιατί ο συγκεκριμένος έχει το ακαταδίωκτο, είναι στον επιστημονικό κύκλο του Μητσοτάκη.

 

Αν βγουν και πουν ότι οι μάσκες πλέον δεν είναι λειτουργικές και θα πρέπει να φοράνε πάμπερς, είμαι βέβαιος ότι αρκετός κόσμος θα το κάνει απλά γιατί του το είπαν στη τηλεόραση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Simon said:

Έχω την αίσθηση ότι βιώνουμε την τιμωρία του Σίσυφου προσπαθώντας να εξηγήσουμε γιατί είναι αναγκαίο κακό το μπόλιασμα...

 

το θέμα δεν είναι το μπόλιασμα αλλά τα μέτρα που παίρνονται

όμως τα κανάλια έχουν διαστρεβλώσει και καταλήγουν να διαιρούν τον κόσμο σε εμβολιασμένους και ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΟΥΣ !

 

Συμφωνούμε ότι τα μέτρα που παίρνονται έχουν πρόβλημα ΝΑΙ ή ΟΧΙ ;

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Simon said:

Έχω την αίσθηση ότι βιώνουμε την τιμωρία του Σίσυφου προσπαθώντας να εξηγήσουμε γιατί είναι αναγκαίο κακό το μπόλιασμα...

Βρε σύντροφε κι εγώ μπολιασμένος είμαι και μάλιστα διπλά. Σουρωτήρι δεν θέλω να γίνω για να μπορώ να πηγαίνω στη δουλειά μου.

Θέλεις να αναλύσουμε γιατί δεν θέλω να τρυπιέμαι σύμφωνα με τις ορέξεις των «ειδικών»;

4 minutes ago, ARMAGEDDON said:

Συμφωνούμε ότι τα μέτρα που παίρνονται έχουν πρόβλημα ΝΑΙ ή ΟΧΙ ;

Βλέπεις εσύ κανένα πρόβλημα; Το θέμα είναι τι λένε οι τηλεπερσόνες, αυτό είναι που μετράει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

το θέμα δεν είναι το μπόλιασμα αλλά τα μέτρα που παίρνονται

όμως τα κανάλια έχουν διαστρεβλώσει και καταλήγουν να διαιρούν τον κόσμο σε εμβολιασμένους και ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΟΥΣ !

 

Συμφωνούμε ότι τα μέτρα που παίρνονται έχουν πρόβλημα ΝΑΙ ή ΟΧΙ ;

 

 

Αυτοί που λένε να κάνουμε τα εμβόλια σου προτείνουν μια λύση. Εσύ που λές οτι δεν είναι λύση έχεις κατι άλλο να προτείνεις? Ή απλά λέμε όχι στο εμβόλιο γιατί μας ξύνισε ο μητσοτάκης ο άδωνις ή οποιος αλλος τελος παντων το λέει ?

 

Αν ψάχνετε το τέλειο, λυπάμαι δε θα το βρείτε. Το εμβόλιο προς το παρόν είναι αυτό που υπάρχει και αποδεδειγμένα βοηθάει.

 

Σίγουρα δε βοηθάει οτι δε το κάνουν όλοι, αλλά δυστυχώς εκεί η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.

 

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

hospital.jpg
WWW.PROTOTHEMA.GR

Όσοι έχουν νοσήσει πρόσφατα ή έχουν ενεργή λοίμωξη COVID-19 έχουν αυξημένο κίνδυνο να εκδηλώσουν δυνητικά θανατηφόρο επιπλοκή μετά από χειρουργική επέμβαση - Διαβάστε τι έδειξε...

Καλό θα ήταν να γίνει και μια έρευνα για εμάς τους εμβολιασμένους όμως...!

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Συμφωνούμε ότι τα μέτρα που παίρνονται έχουν πρόβλημα ΝΑΙ ή ΟΧΙ ;

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος AlCapone έγραψε:

Βλέπεις εσύ κανένα πρόβλημα; Το θέμα είναι τι λένε οι τηλεπερσόνες, αυτό είναι που μετράει.

 

Ας είμαστε εμείς μπολιασμένοι και ας μη δίνουμε σημασία στις σαχλαμάρες των πολιτικών και τηλεμαϊντανών. Τα μέτρα είναι χαζά και ανεφάρμοστα επειδή τέτοιοι είναι οι πολιτικοί μας ταγοί, έχουμε τα μέτρα που μας αξίζουν στην τελική.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.