Jump to content



Recommended Posts

Άρε τι μας κάνουν πάλι.......Πάλι θα με λησμονήσει το κρεβάτι μου......:banging:

χαχαχαχαχα!!!

Έχω παίξει άπειρα mmorpg και γενικά rpg ... τόσο κώλυμα όπως με το δίαυλο σε κανένα άλλο... απλά έχει το κάτι που σε τραβάει να λιώσεις...

Trade ποπ και βρίσιμο στο GRC :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
diablo και 10-λεπτο απλά δεν παίζει :)

Συμφωνώ απόλυτα.Ειδικά αν έχει το παλιό κόλπο του 2 με το save 'n exit και επιστρέφουν τα πάντα κατά το load,δεν πρόκειται να κάτσεις 10 λεπτά.

Πόσο μάλλον άμα παίζεις gothic 3 που θέλει 5 λεπτά loading......:sick:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα.Ειδικά αν έχει το παλιό κόλπο του 2 με το save 'n exit και επιστρέφουν τα πάντα κατά το load,δεν πρόκειται να κάτσεις 10 λεπτά.

Πόσο μάλλον άμα παίζεις gothic 3 που θέλει 5 λεπτά loading......:sick:

Τουλάχιστον σου μένει ο χάρτης...

Τι diablo θα είναι αν δεν είναι και αυτό έτσι; :whip:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εμένα τα 3 classes για diablo που βγαίνει το 2009 μου φαίνονται υπερβολικά λίγα (Το d2 έχει 7). Ειδικά αν σκεφτείς ότι από αυτά μόνο το ΕΝΑ χρησιμοποιεί όπλα...Και ο μάγος είναι μόνο γυναίκα...

Γενικά νομίζω ότι περιορίζεται πολύ το gameplay έτσι. Προσωπικά έχω ξενερώσει από τα classes όπως έχουν.

Έγινε επεξεργασία από Occultist
Link to comment
Share on other sites

Εμένα τα 3 classes για diablo που βγαίνει το 2009 μου φαίνονται υπερβολικά λίγα (Το d2 έχει 7). Ειδικά αν σκεφτείς ότι από αυτά μόνο το ΕΝΑ χρησιμοποιεί όπλα...Και ο μάγος είναι μόνο γυναίκα...

Γενικά νομίζω ότι περιορίζεται πολύ το gameplay έτσι. Προσωπικά έχω ξενερώσει από τα classes όπως έχουν.

Βασικά 3 classes έχουν ανακοινώσει αλλά το παιχνίδι θα έχει τουλάχιστον 5. Δες και εδώ

Υ.Γ: Για κάθε class θα έχεις επιλογή male ή female

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το λέει, δεν είναι και πολύ σαφές αν θα μπορείς κάθε class να το έχεις ως male ή female. Μπορεί να εννοεί μεταξύ των 3 male και 2 female (όπως στα προηγούμενα). Και μένει να δούμε και τα υπόλοιπα classes τι θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Η ίδια η blizzard το έχει ανακοινώσει ότι ανεξαρτήτως class θα διαλέγεις ότι gender θες. Δες και αυτό http://forums.battle.net/thread.html?topicId=15276980451&postId=153028772443&sid=3000#12 καθώς

και το artwork του male wizard που υπάρχει στο site της blizzard http://us.media.blizzard.com/1901200114/_images/artwork/ss72-hires.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.