Jump to content



Κατάστημα MrSmith.gr. Τι λέει με αυτό;


suboy

Recommended Posts

αυτό τι σχέση έχει? :baby: (από απορία ρωτάω δλδ)

Τα παραστατικα ανω των 300 ευρω υποκεινται σε ελεγχο ΚΕΠΥΟ,κοινως αν ειναι μουφα θα την πατησουν.

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Τι πρωτοφανές... λες και δεν το ξέραμε τι θα γίνει.

Άντε σε λίγο καιρό να δούμε ένα νέο κατάστημα από την αγαπητή κυρία Ελισάβετ... :D

Ελλάς το μεγάλο απατεωνείο σου...

Link to comment
Share on other sites

στο insomnia καποιος ισχυριζεται οτι απαντησαν στο τηλεφωνο και οτι θα προχωρησουν την παραγγελια του..

Καταστημα MrSmith.Γνωμες,παραλαβες ή μη! - Insomnia.gr - Σελίδα 7

''Μόλις τώρα τους πήρα τηλέφωνο και επιτέλους το σήκωσαν . Μου είπανε ότι θα παραλάβω μέσα στην βδομάδα – Αμίν και πότε! ''

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε να δούμε πως θα εξελιχτεί. Μην βιάζεσται. Μπορεί να έγινε κάτι και να ήταν αναγκαστικά κλειστά.

Δεν περιμένω να είναι το MrSmith 5 υπάλληλοι κλπ αλλά μια οικογενειακή επιχείρηση που μπορεί κάτι να προέκυψε και να ήταν απλά κλειστά.

Link to comment
Share on other sites

στο insomnia καποιος ισχυριζεται οτι απαντησαν στο τηλεφωνο και οτι θα προχωρησουν την παραγγελια του..'

Το ίδιο και εδώ.

Πήρα τηλέφωνο το πρωί, και μου είπαν πως εντός της εβδομάδας αναμένεται παραλαβή. Ελπίζω αυτή τη φορά να προχωρήσει το θέμα.

Είναι απίστευτο πόσα κοράκια κυκλοφορούν!

Δεν ξέρω αν είναι απίστευτο, αλλά όταν ένα κατάστημα δεν απαντάει σε mails και δεν σηκώνει ούτε καν τα τηλέφωνα, τότε είναι λογικό το μυαλό σου να πηγαίνει στο κακό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για βοηθάτε λίγο γιατί κοιτάω τους 128άριδες samsung ssd΄s αλλά δε ξέρω τι παίζει

γιατί έχει 3 διαφορετικούς. Για φωτίστε με τον νυχτωμένο

MZ-7PC128D/EU 112 ευρώ

MZ-7PC128B/WW 126 ευρώ

MZ-7PC128N 135 ευρώ (αυτό λέει κιτ laptop, θα πρεπε να χει κάτι διαφορετικό? έχει και 2 προγράμματα μπορεί να οφείλεται εκεί η τιμή)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι απίστευτο, αλλά όταν ένα κατάστημα δεν απαντάει σε mails και δεν σηκώνει ούτε καν τα τηλέφωνα, τότε είναι λογικό το μυαλό σου να πηγαίνει στο κακό.

Κοράκια δεν λέω όσους έχουν κάνει παραγγελίες και περιμένουν ;)

Όσους ΔΕΝ έχουν κάνει παραγγελίες και περιμένουν :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πώς γίνεται να μιλήσατε;

Έχω πάρει 50 τηλέφωνα από το πρωί και δεν απαντάνε.

Θα spamάρω τηλέφωνα μέχρι να το σηκώσουν . :@

EDIT:

Επιτέλους το σήκωσαν. Από την παραγγελία που έχω κάνει: 1TB DM003 Seagate, 2TB DM001 Seagate, 1 blu ray recorder LG και Coolermaster GX550 + Silencio τους λείπει το τελευταίο (psu+case) και μου είπαν ότι αύριο θα τους φέρει ο προμηθευτής τους και αυτό.

Να σημειώσω όμως ότι την παραγγελία μου την είχα κάνει 28 Μαΐου και το πηγαίναμε από Δευτέρα σε Παρασκευή και από Παρασκευή σε Δευτέρα μέχρι τελικά να μου πουν και ένα Τρίτη (αύριο). Ελπίζω να είναι τυχερό το Τρίτη και να τους έρθει επιτέλους το απόθεμα.

Παιδιά για βοηθάτε λίγο γιατί κοιτάω τους 128άριδες samsung ssd΄s αλλά δε ξέρω τι παίζει

γιατί έχει 3 διαφορετικούς. Για φωτίστε με τον νυχτωμένο

MZ-7PC128D/EU 112 ευρώ

MZ-7PC128B/WW 126 ευρώ

MZ-7PC128N 135 ευρώ (αυτό λέει κιτ laptop, θα πρεπε να χει κάτι διαφορετικό? έχει και 2 προγράμματα μπορεί να οφείλεται εκεί η τιμή)

Το kit με το λαπτοπ μου φένεται δίνει και ένα adaptor απο sata data+power σε usb. [ame]

[/ame]

Δεν νομίζω να αξίζει αυτά τα 23 ευρώ ένα adapter...

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μόλις μου απάντησαν παιδιά,ότι η παραγγελία μου προχωράει και σε ένα άλλο ερώτημα μου...μπορεί κάτι να είχε τύχει στους ανθρώπους,τι να πω...

Βλέποντας και κάνοντας...

sent from my Atrix

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μόλις μου απάντησαν παιδιά,ότι η παραγγελία μου προχωράει και σε ένα άλλο ερώτημα μου...μπορεί κάτι να είχε τύχει στους ανθρώπους,τι να πω...

Βλέποντας και κάνοντας...

Ή πολυ απλα ειδαν οτι πεφτει "σκατο" εδω και ειπαν να το σηκωσουν ενοσω ετοιμαζουν τις βαλιτσες τους για να μην εχουν τιποτα επισκεψεις απο εκει...

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.